Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 04-Nov-2014 02:58:02

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

Exemple de afirmatii?

Oricand o sa ma gandesc la un subiect anume pentru a face o afirmatie voi posta aici afirmatii noi, in caz ca i se potrivesc cuiva.
Oricine doreste sa posteze exemple sau are nevoie de ajutor cu o afirmatie poate posta aici.

Recent ma tot gandeam la niste afirmatii pentru a pastra corpul sanatos si in siguranta, si acesta este exemplul la care m-am gandit:

L-as incepe cand luna este in Fecioara sau Taur in crestere. Probabil ca o sa incep asta chiar pe 16 Noiembrie cand Luna se afla in fecioara.

L-as face ca un rozariu satanic pentru 80 de zile, cu runa Wunjo x 108 ori.

Afirmatia: Corpul mi se repara singur si orice celule cu daune (distruse) sunt redezvoltate si recrescute in moduri pozitive pentru corpul meu. Energiile lui Wunjo imi mentin corpul perfect sanatos pentru totdeauna, infrumusetandu-mi corpul pentru totdeauna. Energia lui Wunjo ma mentine in afara distrugerilor ce pot fi create de orice factori externi, in cele mai pozitive si fericite feluri pentru mine, pentru totdeauna.

Intotdeauna am vrut sa fac o lucrare asemanatoare doar ca tot schimb afirmatia pentru a o face cat mai buna legat de ceea ce imi doresc. Si cu toate astea, mi se pare mult prea lunga ca afirmatie. Cum am mai zis, schimbarea unui singur cuvant poate sa schimbe rezultatul, in sensul ca daca nu pun in moduri fericite si pozitive, celulele ar putea sa se repare la infinit si sa imi faca un corp mai mare, sau sa imi creeze un efect nedorit (recresterea celulelor care chiar trebuie sa moara, cum ar fi exfolierea pielii si altele)

Hail Satan!!

#2 04-Nov-2014 03:14:50

Liviu
Veteran ✸ ✸
Registered: 13-Jul-2014

Re: Exemple de afirmatii?

Si eu am o problema cu un fel de acnee de 1 an, intr-un fel sunt doar niste pete, dar mai sunt si cosuri, si tot nu stiu de la ce, as putea sa folosesc acelasi lucru?

In Wunjo, W se citeste U ?

#3 04-Nov-2014 03:23:20

Cleo
Administrator

Da poti folosi, sau doar o afirmatie mai simpla, concentrata doar pe fata.

Exemplu aici - http://www.youtube.com/watch?v=hUFkV2BEzFo - Pronuntia de Maxine

Si legat de un ten curat, poti folosi anumite masti pentru fata - cea mai buna este doar dintr-un albus de ou daca ai tenul gras. Alta solutie ar fi sa gasesti apa oxigenata pura in farmacie, fara alti aditivi si sa combini jumate de pahar cu o solutie de 3% apa oxigenata cu jumate pahar apa, apoi sa tamponezi pe fata.

Hail Satan!!

#4 04-Nov-2014 03:25:15

Liviu
Veteran ✸ ✸

Ok, mersi mult Cleo.

Hail Satan.

#5 06-Nov-2014 19:18:52

Liviu
Veteran ✸ ✸

Imi paote spune cineva ce runa pot sa folosesc pentru urmatorul caz?:

Deci eu am trimis un email la o firma care cauta desenatori grafici, iar eu vreau sa fiu sigur ca ma accepta, pentru ca imi doresc mult asta. Si as vrea sa stiu ce runa pot folosii si cate zile sa zic afirmatia impreuna cu runa ca sa fie mai sigur?

Multumesc.

#6 06-Nov-2014 21:47:06

Cleo
Administrator

Poate Ehwaz sau Thurisaz.

Am incercat si cu Kenaz, pentru controlul emotiilor si a mers.

Hail Satan!!

#7 25-Nov-2014 20:45:54

Antonio2004
Membru
Registered: 19-Nov-2014

As vrea sa fac su eu aceasta meditatie.Trebuie neaparat cu 108 vibratii?Pot face cu mai putine sau nu are efect?SI cand as putea incepe?Deoarece nu stiu cum e cu luna si semnele.

#8 25-Nov-2014 22:49:50

Cleo
Administrator

Poti incepe cand Luna intra in Taur, pe data de 3 Decembrie, deoarece semnul Taur este guvernat de planeta Venus, planeta a frumusetii si bunastarii.

108 repetitii iti ia mult mai putin decat cat crezi ca o sa iti ia, maxim 5 minute zilnic pentru lucrarea respectiva, mai ales ca esti la inceput.

Stiu ca se pot face doar 54 sau 27.. chiar si 13 insa daca e ceva cu care te "lupti" de mult timp, iti recomand sa faci calea care pare mai lunga si sa pui mai mult efort iar energia nu va ezita sa se manifeste. Aici este la propria alegere, adica chiar poti incepe sa faci doar 13 repetitii pentru 40 de zile, si tot ceea ce se intampla sa iti notezi in propriul jurnal sau sa tii minte cum te-a influentat. Daca tot mai ai probleme si dupa cele 40 de zile atunci continua sa faci lucrare similara, insa poti schimba numarul repetitiilor si afirmatiile asa cum crezi tu ca o sa te ajute mai mult.

In timpul lucrarii vei observa plusurile si minusurile, si te va ajuta atunci cand vei face o noua lucrare.

Hail Satan!!

#9 25-Nov-2014 22:56:29

Antonio2004
Membru

Multumesc de ajutor. Voi incepe cu 54 si voi imparti in 2  27 dimineata inainte de munca,27 seara.:DAfirmatia trebui sa o fac in amandoua reprizele?Si cam de cate ori?
Hail Satan!

#10 26-Nov-2014 01:39:33

Cleo
Administrator

Cel mai bine este sa faci totul odata daca este posibil, insa cred ca e ok daca si imparti, adica tot 54 de vibratii sunt zilnic.

Daca faci asa, cred ca ar fi ok daca ai impartii numarul de afirmatii, gen daca zilnic vrei sa faci 9 afirmatii, afirma acelasi lucru de 4 ori dupa ce termini de dimineata, apoi de 5 ori cand termini seara. Asta este doar un ghid, poti de exemplu sa faci toate afirmatiile seara, insa nu stiu cum ar fi rezultatele, fiindca personal intotdeauna am gasit timp sa fac 108 odata. Aminteste-ti ca in fiecare zii trebuie sa faci acelasi lucru. Daca azi faci 54 de vibratii si 9 afirmatii, fa si maine la fel.

Ajuta foarte mult sa ai un rozariu (108 bile mici si oricate bile mari vrei), bilele mici sunt vibratii iar cele mari le poti pune tu cate vrei (reprezinta numarul afirmatiilor). De exemplu al meu are cate 108 bile mici si 9 mari, reprezentand afirmatiile. Eu l-am facut astfel incat sa arate ca o bratara asa ca pot sa il port oriunde. Si, legat de rozariu, in general este mai bine sa faci 2 rozarii, unul pentru lucrari de magie alba, si altul pentru magie neagra. Adica in lucrarile mentionate mai sus, bineinteles este implicata magia alba, insa in lucrari de razbunare si atacuri, este bine sa ai altul, separat.

Hail Satan!!

#11 03-Dec-2014 19:41:13

Antonio2004
Membru

Am facut aceasta lucrare chiar acum cu 108 repetari Wunjo ,18 ori afirmatia. Ce pot spune e ca se simte vibratia asta foarte intens...singura problema e ca ma luat o durere de coloana pe la mijlocul lucrarii...am mai avut astfel de dureri mai demult...odata ma tinut 5 zile am zis ca mor(eram crestin fanatic si ma rugam la duhul de rahat sa ma ajute...) era la baza spatelui cam pe unde sunt "salele"numai ca la coloana acu ma doare mai pe la mijloc si nu stiu de ce,am facut si yoga kundalini si yoga hatha sport nu fac cine stie ce ,probleme cu spatele nu am.Imi e frica sa nu ma apuce din nou acele dureri de coloana efectiv imi venea sa zbier noaptea.Sper sa ma ajute pe termen lung lucrarea asta.
Am simtit niste furnicaturi la picioare(in zona talpilor simteam ca un curent electric si inca mai simt furnicaturi) si in cap.
De numarat numar pe degete ,pentru mine e mai usor asa si pot ramane intr-o stare meditativa asa.
Ar trebui sa imi fac un fel de jurnal in care sa scriu rezultatele si ce simt diferit?

#12 03-Dec-2014 22:29:36

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Eu unul imi scriu activitatile zilnice care au fost influentate de puterea magica , iti sugerez sa o faci si tu pentru a vedea diferentele in timp.
Poate acele probleme ale tale nu s-au fost vindecat total in trecut , deobicei apare o durere ceva mai mare atunci cand ceva se vindeca cu adevarat si definitiv si iti vei da seama ca nu e o durere obisnuita.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#13 03-Dec-2014 23:13:52

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Vreau sa incep si eu lucrarea astazi , si vreau sa stiu daca trebuiesc rostite toate afirmatiile sau doar una dintre ele.

Hail Satan!!!

#14 04-Dec-2014 00:03:10

Antonio2004
Membru

Afirmatia: Corpul mi se repara singur si orice celule cu daune (distruse) sunt redezvoltate si recrescute in moduri pozitive pentru corpul meu. Energiile lui Wunjo imi mentin corpul perfect sanatos pentru totdeauna, infrumusetandu-mi corpul pentru totdeauna. Energia lui Wunjo ma mentine in afara distrugerilor ce pot fi create de orice factori externi, in cele mai pozitive si fericite feluri pentru mine, pentru totdeauna.
Eu pe asta am folosito as fi vrut sa o modific dar am lasat-o asa.

#15 04-Dec-2014 02:55:43

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Si eu am folosit-o intreaga , intrebam fiindca din cate stiu afirmatiile trebuiesc sa fie scurte si la obiect... wide_smile

Hail Satan!!!

#16 04-Dec-2014 21:08:23

Cleo
Administrator

@Antonio, este important sa eviti sa asociezi anumite lucruri negative care ti se intampla, direct cu o lucrare pozitiva pe care o faci, deoarece, inconstient iti anulezi singur lucrarea. Asa ca, continua sa o faci cu incredere si evita sa te gandesti in fiecare moment daca s-a produs cumva vreo schimbare sau nu.

Schimbarile acestea se produc pe o perioada atat de lunga de timp incat si pe foarte multe aspecte - de exemplu - am zis acum ceva timp legat de o prietena a mea care a facut Venus la insistentele mele.. de-a lungul unui an intreg s-a schimbat foarte mult, si nu doar felul in care vorbeste si se comporta, ci si fizic; lucrarile nu sunt doar pe un timp limitat, ci acestea ne influenteaza in viata de zii cu zii, din momentul in care le incepem pana in vietile viitoare. De aceea este important sa aveti grija la afirmatiile facute cat si anumite cuvinte. Nu a facut Venus doar o data, ci de 3 ori de la inceputul anului si schimbarile inca se observa. Este important sa ramanem perseverenti, si daca intr-o lucrare pe care o faceti vi se pare ca lipseste ceva, continuati-o apoi faceti alta lucrare in care va concentrati doar pe lipsurile lucrarii din trecut.

De exemplu daca faci Venus pentru frumuseste - strict pentru corp; pot exista lipsuri cum ar fi stilul cum te imbraci, faptul ca nu iti prea place sa comunici sau sa interactionezi cu altii, faptul ca pur si simplu ai o fire/aura care ii respinge pe cei din jur; toate pot fi rezolvate printr-o afirmatie complexa sau prin mai multe lucrari legate de aspectele diferite.

Hail Satan!!

#17 22-Jun-2015 15:26:05

moongirl
Războinic ✸
Registered: 11-Nov-2013

Numarul lui Wunjo e 8, deci trebuie vibrat de 8 ori sau un multiplu de 8, iar dupa aceea sa fac afirmatiile...
Ma gandesc ca se poate si asa fara a folosi un rozariu...
Acum e un timp bun pt a incepe o lucrare de regenerare si insanatosire a organismului...luna e in fecioara si in crestere...

Da-i omului putere, si isi va arata adevaratul caracter...

#18 23-Jun-2015 11:41:52

Dacul666
Războinic ✸
Registered: 03-Apr-2015

Ma poate ajuta cineva cu niste afirmatii pentru cresterea in inaltime ?

Hail Satan!Hail Beelzebub!Hail Astaroth!Hail Azazel!Hail Inaltilor Preoti!
Traiasca Dacia! Traiasca Europa! Traiasca Rasa Ariana!
Priveşte-mă Zamolxe, sunt vrednic și n-am teamă/În luptă te slăvesc căci buciumul mă cheamă!

#19 21-Nov-2015 23:23:49

Re:
Membru
Registered: 13-Nov-2015

Dacul555 wrote:

Și eu sunt interesată de asta.. Ceva idei?

"Cei care neobosiți susțin „pacea” ar trebui să-și amintească faptul că Zeița păgână a păcii putea ieși la plimbare, în siguranță, doar atunci când era însoțită de mărețul Zeu al războiului."

#20 21-Nov-2015 23:24:36

Re:
Membru
Registered: 13-Nov-2015

Levi wrote:
Dacul555 wrote:

Și eu sunt interesată de asta.. Ceva idei?

Interesat* lol..Corectorul face ce vrea neutral

"Cei care neobosiți susțin „pacea” ar trebui să-și amintească faptul că Zeița păgână a păcii putea ieși la plimbare, în siguranță, doar atunci când era însoțită de mărețul Zeu al războiului."

#21 17-Dec-2015 17:07:12

Soblan
Novice
Registered: 17-Dec-2015

Salut!
Stiti cumva daca este vreo vraja sau un demon care ma poate ajuta sa fac pe cineva sa ia niste decizii pe care le doresc eu ?
Si inca ceva dintre voi ati reusit vreunul sa vorbiti cu un demon ?
Sper sa nu va supar cu intrebariile mele... wide_smile

#22 17-Dec-2015 17:37:31

Soblan
Novice
Registered: 17-Dec-2015

Hail Satan!!

#23 17-Dec-2015 18:34:43

Synthex 666
Membru
From: Hell
Registered: 05-Jul-2015

Mai exact ce decizii? Ai putea să-ți programezi aura.
Da, mulți de aici au putut vorbi cu un Demon.

Soblan wrote:

Salut!
Stiti cumva daca este vreo vraja sau un demon care ma poate ajuta sa fac pe cineva sa ia niste decizii pe care le doresc eu ?
Si inca ceva dintre voi ati reusit vreunul sa vorbiti cu un demon ?
Sper sa nu va supar cu intrebariile mele... wide_smile

Inițiat de pe data de 20.09.2015.    Hail Satan | Hail Puterilor Iadului
Nu există un sentiment mai frumos decât cel pe care-l poate avea cineva când își întâlnește, după ani întregi de căutare, Adevăratul Creator

#24 17-Dec-2015 18:37:51

kilax
Guest

#25 17-Dec-2015 20:47:37

Zshadow
Membru
Registered: 31-Oct-2015

kilax wrote:

Exact! Deochiul functioneaza si daca esti la un nivel incepator-intermediar doar cu putin exercitiu. Am descoperit ca-l pot folosi si pe cainele meu, de exemplu sa stea in pozotie de sezut.

Dedicat pe data de 26 iunie 2015.
Hail Satan!Hail Puterilor Iadului!

#26 17-Dec-2015 21:55:03

kilax
Guest

Zshadow wrote:
kilax wrote:

Exact! Deochiul functioneaza si daca esti la un nivel incepator-intermediar doar cu putin exercitiu. Am descoperit ca-l pot folosi si pe cainele meu, de exemplu sa stea in pozotie de sezut.

Animalele gandesc prin imagini,deci cand vrei sa influentezi un animal folosestete de imagini.

#28 18-Dec-2015 02:01:34

Zshadow
Membru
Registered: 31-Oct-2015

kilax wrote:
Zshadow wrote:
kilax wrote:

Animalele gandesc prin imagini,deci cand vrei sa influentezi un animal folosestete de imagini.

Asa fac smile

Dedicat pe data de 26 iunie 2015.
Hail Satan!Hail Puterilor Iadului!

#29 18-Dec-2015 02:04:37

Robert 666
Membru
From: Pitesti
Registered: 10-Nov-2015

Deci da, ma gandeam sa incep sa incerc sa manipulez persoanele din jurul meu, gen familia si profesorii, as vrea sa stiu cateva metode, inafara de tragerea corpului luminos din acea persoana si folosirea unei afirmatii. Ce altceva mai poate fi posibil si niste exemple

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#30 18-Dec-2015 02:28:40

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Robert Felrow wrote:

Deci da, ma gandeam sa incep sa incerc sa manipulez persoanele din jurul meu, gen familia si profesorii, as vrea sa stiu cateva metode, inafara de tragerea corpului luminos din acea persoana si folosirea unei afirmatii. Ce altceva mai poate fi posibil si niste exemple

Tocmai ți s-a zis mai sus: deochiul. Caută pe site smile

Thomas

#31 13-Jan-2016 12:16:58

Robert 666
Membru

Mi s-a recomandat de catre un prieten sa incerc sa programez aura unui obiect, de preferat un pandantiv ca sa atraga energiile negative in el si sa le elimine in mediul inconjurator. Este buna afirmatia aceasta? "Acest pandantiv absoarbe energia negativa din mine, trimitand-o departe, in cel mai sanatos si favorabil mod pentru mine"

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#32 13-Jan-2016 15:06:26

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Da smile

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#33 13-Jan-2016 16:23:16

Robert 666
Membru

Si aceasta afirmatie pentru runa Isa este corecta?

Ma concentrez pe o lucrare, ignorand orice distragere pana la finalizarea lucrarii im cel mai benefic si sanatos mod pentru mine.

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#34 13-Jan-2016 19:08:07

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Nu e mai simplu sa spui: "Sunt extrem de concentrat in tot ceea ce fac, in cele mai pozitive si benefice moduri pentru mine".

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#35 13-Jan-2016 20:44:01

Robert 666
Membru

Hm, e bine asa, iti multumesc smile

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#36 14-Jan-2016 17:37:34

Robert 666
Membru

A functionat,  vibrat Isa si  am spus afirmatia de 11 ori. M-am putut concentra pe studiu si mi-am amintitmajoritatea informatiilor la test (am citit doar de 2 ori)

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#37 14-Jan-2016 18:11:48

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Robert 666 wrote:

A functionat,  vibrat Isa si  am spus afirmatia de 11 ori. M-am putut concentra pe studiu si mi-am amintitmajoritatea informatiilor la test (am citit doar de 2 ori)

Normal ca merge. smile
Mai ales ca afirmatia asta e buna pe toate planurile.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#38 14-Jan-2016 18:56:41

Synthex 666
Membru
From: Hell
Registered: 05-Jul-2015

Încerc și eu, pot vibra această rună acum?  smile

Inițiat de pe data de 20.09.2015.    Hail Satan | Hail Puterilor Iadului
Nu există un sentiment mai frumos decât cel pe care-l poate avea cineva când își întâlnește, după ani întregi de căutare, Adevăratul Creator

#39 14-Jan-2016 22:07:11

Robert 666
Membru

Poti sa o vibrezi oricand, trebuie vibrata de 11 ori si sa zici afirmatia tot de 11 ori, eu am facut asta in mai multe seturi, gen unul acasa si inca unul in minte la scoala inainte sa mai invat putin.

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#40 14-Jan-2016 22:09:54

kilax
Guest

Robert 666 wrote:

Poti sa o vibrezi oricand, trebuie vibrata de 11 ori si sa zici afirmatia tot de 11 ori, eu am facut asta in mai multe seturi, gen unul acasa si inca unul in minte la scoala inainte sa mai invat putin.

Poate fi vibrata de 11 ori sau de un multiplu al lui 11,dar cred ca ar avea un efect mult,mult mai puter.ic daca ai vibrao de 108 ori.

Board footer