Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#41 14-Jan-2016 22:34:57

Robert 666
Membru
From: Pitesti
Registered: 10-Nov-2015

Re: Exemple de afirmatii?

Ai dreptate, partea proasta e ca e posibil ca sa pierd sirul, si imi este greu sa fac un rozariu satanic.

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#42 14-Jan-2016 23:02:18

Zshadow
Membru
Registered: 31-Oct-2015

Robert 666 wrote:

Ai dreptate, partea proasta e ca e posibil ca sa pierd sirul, si imi este greu sa fac un rozariu satanic.

Ai niste pachete de carti de joc pe acasa? Eu asa fac smile
Si sunt mult mai multe metode, mai aveam si o aplicatie pe telefon si daca dadeai pe ecran iti arata de cate ori ai facut-o.

Dedicat pe data de 26 iunie 2015.
Hail Satan!Hail Puterilor Iadului!

#43 15-Jan-2016 01:37:50

Robert 666
Membru

Hm, pai eu mentin ochii inchisi big_smile), chestia cu cartile de joc este buna totusi, trebuie doar sa numar cate am (mda, duel masters big_smile)) ) si pot sa fac asta.
Aplicatia aceea suna bine, dar trebuie atunci cand il ating de cate ori trebuie (gen dupa ce am atins de 108 ori) sa fie o alarma ceva ^^

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#44 15-Jan-2016 17:58:30

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Daca nu ai mult timp la dispozitie pentru vibrarea acestei rine, e okay si de 54/72 de ori.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#45 15-Jan-2016 23:57:41

Robert 666
Membru

Afirmatiile tot de 108 ori?

Hail Satan!
Hail Sabnock!
Dedicat pe 8.10.2015

#46 16-Jan-2016 16:03:22

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

AmarisWillow wrote:

Daca nu ai mult timp la dispozitie pentru vibrarea acestei rine, e okay si de 54/72 de ori.

Am gresit, scuze.
Ar trebui sa respecti numarul de afirmatii pentru fiecare runa. Daca e de 11 ori, atunci vibraz-o de 11 ori sau un miltiplu al acetiua (22, 33,....)
Daca vrei sa aiba mai mult efect, ridicati energiile inainte.
Poti sa combini tehnicile; exercitiile de respiratie + meditatia 666, spre exemplu.

#47 16-Jan-2016 16:04:22

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Robert 666 wrote:

Afirmatiile tot de 108 ori?

De cate ori vrei. Poti de 9 sau un multiplu de 9.
Sau de cate ori vibrezi runa, de atatea ori spui afirmatia.

#48 22-Jan-2016 22:26:07

Sebita
Membru
From: Sebeș,Brașov,România
Registered: 18-Jan-2016

Interesant!

Hail Satan!Hail Demons!

#49 23-Apr-2016 19:11:51

balktar
Veteran ✸ ✸
From: Alba Iulia
Registered: 26-Dec-2013

As vrea sa incep o lucrare cu runa Wunjo. Vreau ca tot efortul meu depus in studiu sa fie rasplatit cu note pe masura la examenul de bacalarureat si admitere. As vrea o afirmatie in acest sens.

smile

#50 23-Apr-2016 20:18:09

kilax
Guest

Am si eu o intrebare,am inteles ca wunjo are o foarma mult mai puternica,Waunio parca era,e adevarat?

#51 23-Apr-2016 23:16:25

SerpentSS
Veteran ✸ ✸
Registered: 03-Nov-2013
Website

balktar wrote:

As vrea sa incep o lucrare cu runa Wunjo. Vreau ca tot efortul meu depus in studiu sa fie rasplatit cu note pe masura la examenul de bacalarureat si admitere. As vrea o afirmatie in acest sens.

Am o idee în sensul asta :

” Energiile runei Wunjo îmi răsplătesc efortul depus pentru examenul de bacalaureat”

Nu știu cât te ajută, o să ma mai gândesc și îți zic  mâine și alte afirmații

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi !
Creștinismul a fost primul crez din lume care și-a exterminat adversarii în numele iubirii. Cuvântul său cheie este intoleranța- A.H.
https://youtu.be/eNLAqJMLn_M
https://www.youtube.com/watch?v=-r2vp8_-9jk

#52 23-Apr-2016 23:21:20

balktar
Veteran ✸ ✸

SerpentSS wrote:
balktar wrote:

” Energiile runei Wunjo îmi răsplătesc efortul depus pentru examenul de bacalaureat”

Multumesc mult.

Last edited by balktar (23-Apr-2016 23:21:32)

smile

#53 26-Apr-2016 17:30:49

SerpentSS
Veteran ✸ ✸
Registered: 03-Nov-2013
Website

balktar wrote:
SerpentSS wrote:
balktar wrote:

Multumesc mult.

balktar, știu că am zis că voi reveni a doua zi, îmi cer scuze că revin acum, după 3 zile nu când am zis, dar m-am gândit în aceste zile și tot nu am găsit o variantă mai bună  lol
Cred că rămâne cea mai bună variantă  ” Energiile runei Wunjo îmi răsplătesc efortul depus pentru examenul de bacalaureat”.
Succes!  wink

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi !
Creștinismul a fost primul crez din lume care și-a exterminat adversarii în numele iubirii. Cuvântul său cheie este intoleranța- A.H.
https://youtu.be/eNLAqJMLn_M
https://www.youtube.com/watch?v=-r2vp8_-9jk

#54 26-Apr-2016 18:30:25

balktar
Veteran ✸ ✸

SerpentSS wrote:
balktar wrote:
SerpentSS wrote:

Multumesc mult.

balktar, știu că am zis că voi reveni a doua zi, îmi cer scuze că revin acum, după 3 zile nu când am zis, dar m-am gândit în aceste zile și tot nu am găsit o variantă mai bună  lol
Cred că rămâne cea mai bună variantă  ” Energiile runei Wunjo îmi răsplătesc efortul depus pentru examenul de bacalaureat”.
Succes!  wink

Multumesc foarte mult pentru ajutor!

smile

#55 27-Apr-2016 01:19:19

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

Eu as spune ca prin intermediul acelei afirmatii se pierd multe lucruri.

Rasplatire pentru efort? In ce fel? La ce fel de rasplata te referi cand ii spui energiei sa te rasplateasca? Pentru ca rasplata poate fie orice, si aici ma refer la ORICE (poate fi ca cineva sa se comporte frumos cu tine, ca zilnic sa te simti mai imputernicit, ca oamenii sa te vada intr-o lumina pozitiva. Poate fi orice) Pentru ca nu specifici ce fel de rasplata, chiar daca te referi la eforturile pentru bac.

As folosi alte rune pentru inteligenta sau memorie.. sau doar pozitivitate. afirmatii gen:

In sala de examinare la bac sunt plin de incredere de sine. Scriu rezultatele cu usurinta si iau nota 10.

Energiile runei X imi ofera relaxare si incredere de sine. Iau nota 10 la toate materiile alese la bac.

Energiile runei Y imi ofera abilitatea de a intelege si memora informatie extrem de usor.. etc.

Depinde ce doreste fiecare pentru bac, as putea face o lista de recomandari de afirmatii pentru Bac bazat pe preferinte.

Hail Satan!!

#56 27-Apr-2016 11:41:43

Emma
Membru
Registered: 05-Feb-2016

Cleo wrote:

Depinde ce doreste fiecare pentru bac, as putea face o lista de recomandari de afirmatii pentru Bac bazat pe preferinte.

Chiar te rog sa faci lista  :8

"Everything in the universe has a rhythm" (♍)
Hail Satan !

#57 27-Apr-2016 12:08:15

balktar
Veteran ✸ ✸

Emma wrote:
Cleo wrote:

+1.

smile

#58 27-Apr-2016 14:45:53

TH30
Membru
From: Barlad
Registered: 20-Feb-2016

balktar wrote:
Emma wrote:
Cleo wrote:

+1.

+1

"Fă cunoscute faptele tale în întreaga lume, astfel încât toți să te gratuleze." Ramses al II-lea
"Nu lupti decat pentru ceea ce iubesti" 卐 Adolf Hitler 卐
11.05.2016

#59 27-Apr-2016 23:33:12

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Theo1119 wrote:
balktar wrote:
Emma wrote:

+1.

+1

+1 wide_smile

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#60 28-Apr-2016 12:08:07

Geo
Membru
Registered: 09-Sep-2015

andy1996 wrote:
Theo1119 wrote:
balktar wrote:

+1.

+1

+1 wide_smile

+1

Hail Satan!

#61 28-Apr-2016 13:06:13

Liviu
Veteran ✸ ✸
Registered: 13-Jul-2014

Stiti ca oricum o sa aveti de invatat nu? Deci mai bine incepeti, decat sa asteptati dupa acea lista. E mult mai sigur, pentru ca depinde de energia voastra.

#62 28-Apr-2016 14:49:28

TH30
Membru

Este o lipsa de respect fata de SS sa vrei sa iei doar cu afirmatii, normal ca trebuie sa invatam dar avem nevoie si de ajuto.. dar nu trebuie sa ne lasam doar pe o parte, sper si m-as bucura enorm sa luam toti de aici bacul, cu puterile noastre si a Lui Satan sunt sigur ca vom reusi.

"Fă cunoscute faptele tale în întreaga lume, astfel încât toți să te gratuleze." Ramses al II-lea
11.05.2016

#63 28-Apr-2016 15:01:35

kilax
Guest

Ridicati-va energiile
vibrati aum sispuneti afirmatia de 9 ori apoi vibrati aum.
Asta va va ajuta sa materializat dorinta.
O putet face si in timpul orgasmului fiindca orgasmul elibereaza energie sexuala care este foarte puternica!

#64 22-May-2016 19:59:57

Cleo
Administrator

Acestea sunt afirmatiile. Stiu ca a durat ceva timp smile.

Deoarece nu toata lumea lucreaza la fel am decis sa impart in rune si culori. Deci, pentru cei interesati in rune, puteti folosi runele cu afirmatiile scrise ca idee, sau daca preferati programarea aurei, puteti folosi culorile si afirmatiile scrise.

Pentru Auto exprimare si ruperea obstacole

Se poate folosi runa Ansuz. Daca folositi programarea aurei puteti folosi culoarea negru (pentru ruperea obstacolelor) sau culoarea galben pentru auto-exprimare.

Pentru runa:

Energiile lui Ansuz imi ofera abilitatea de a ma exprima extrem de usor si coerent in scris la orice examen. Ideile si raspunsurile pe care le scriu in examene sunt corecte si eu iau nota 10.

Energiile lui Ansuz elimina toate obstacolele care imi stau in calea invatatului pentru examene in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine. Trec toate examenele cu nota 10.

Pentru culoare:

Inspira energia cu culoarea aleasa (galben sau negru). Apoi afirma:

Aceasta energie elimina toate obstacolele care imi stau in calea invatatului pentru examene in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine. Eu invat tot ceea ce este necesar pentru examene si trec toate examenele cu nota 10.

Pentru organizarea timpului

Raidho sau negru pentru control de sine

Pentru runa:

Energiile lui Raidho imi ofera control de sine. Imi organizez timpul in mod eficient. Sunt pregatit pentru examene.

Pentru culoare:

Negru: Imi organizez timpul in mod eficient. Am control de sine si invat pentru examene fara a fi distras. 

Pentru intelect

Runele Kenaz, Mannaz, Dagaz. Culorile: Albastru sau indigo

Pentru rune:

Kenaz/ Mannaz/ Dagaz

Energiile lui (runa) imi ofera inteligenta superioara in cele mai pozitive moduri pentru mine. Invat tot ce este necesar pentru examen cu usurinta. Retin toate informatiile iar in examen scriu totul cu usurinta. Toate raspunsurile din examen sunt corecte, si iau nota 10.

Pentru culoare:

Albastru sau indigo

Aceasta energie imi ofera inteligenta superioara in cele mai pozitive moduri pentru mine. Invat tot ceea ce este necesar pentru examen cu usurinta. Retin toate informatiile iar in examen scriu totul cu usurinta. Toate raspunsurile mele date la examene sunt corecte, si iau nota 10.

Pentru rezistenta mentala

Nauthiz sau culorile negru, auriu, albastru sau galben pentru rezistenta mentala.

Pentru runa

Energiile lui Nauthiz imi ofera rezistenta mentala si elimina stresul examenelor. Sunt pregatit mental pentru examene (bac) si am succes la toate subiectele in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine.

Pentru culoare

Culorile negru, auriu, albastru sau galben pot fi folosite pentru aceasta afirmatie.

Aceasta energie imi ofera rezistenta mentala de a avea succes in toate examenele. Sunt pregatit pentru examene/bac.

Pentru triumf final

Sowilo / galben (trecerea examenelor)

Pentru Runa

Energiile lui Sowilo imi ofera abilitatea de a trece toate examenele cu nota 10. Completez toate examenele cu succes si iau notele dorite in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine

Pentru culoare

Galben

Aceasta energie imi ofera succesul in examene. (adaugati ce mai doriti).

Hail Satan!!

#65 22-May-2016 22:55:52

balktar
Veteran ✸ ✸

Multumesc foarte mult Cleo.

smile

#66 01-Jan-2017 20:46:50

Dozzzdo
Membru
Registered: 02-Jul-2016

Sper ca nu deranjez, asi dori sa invat Astrologia mai usor, cu ajutorul runelor si al afirmatiilor.
C
Va multumesc frumos.

#67 01-Jan-2017 20:47:59

TH30
Membru

Nu se invata greu, iti recomand www.astralia.ro , ai in stanga is in dreapta tot ce vrei sa aflii!

11.05.2016

#68 01-Jan-2017 20:50:24

Dozzzdo
Membru
Registered: 02-Jul-2016

Ma scuzati ca deranjez, asi dori sa invat Astrogia cu ajutorul runelor si al afirmatiilor?

Ce fel de rune si de afirmati artrebui sa folosesc?

Va mutumesc frumos.

#69 02-Jan-2017 15:39:42

TH30
Membru

Ti am dat mai sus un site unde inveti, nu ti trebuie rune si afirmatii pentru a invata astrologia.

11.05.2016

#70 02-Jan-2017 17:37:21

Loading
Veteran ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Dozzzdo wrote:

Ma scuzati ca deranjez, asi dori sa invat Astrogia cu ajutorul runelor si al afirmatiilor?

Ce fel de rune si de afirmati artrebui sa folosesc?

Va mutumesc frumos.

http://bucurialuisatan.com/astrologie/

Originile noastre ne vor fi viitorul.

#71 01-Dec-2017 02:19:56

Dan9
Membru
Registered: 03-Oct-2015

Salut as vrea sa invat limba engleza si sa o inteleg mai bine si mai repede cam ce afirmatie ar trebui sa fac pentru a programa energia pentru aceasta ''dorinta"?

#72 02-Dec-2017 17:15:15

Cleo
Administrator

Energia galbena este foarte buna pentru afirmatii legate de a invata sau creativitate http://bucurialuisatan.com/culorile/

Inspira energie de acea culoarea si apoi afirma "Aceasta energie imi ofera abilitatea de a invata engleza in moduri rapide si eficiente pentru mine" "Eu invat engleza cu usurinta si rapiditate in cele mai pozitive moduri pentru mine".

Dan9 wrote:

Salut as vrea sa invat limba engleza si sa o inteleg mai bine si mai repede cam ce afirmatie ar trebui sa fac pentru a programa energia pentru aceasta ''dorinta"?

Hail Satan!!

#73 02-Dec-2017 19:00:25

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015

Cleo wrote:

Energia galbena este foarte buna pentru afirmatii legate de a invata sau creativitate http://bucurialuisatan.com/culorile/

Inspira energie de acea culoarea si apoi afirma "Aceasta energie imi ofera abilitatea de a invata engleza in moduri rapide si eficiente pentru mine" "Eu invat engleza cu usurinta si rapiditate in cele mai pozitive moduri pentru mine".

Dan9 wrote:

Pot inlocui "invat engleza" cu "invat tot ce citesc" gen documentare ,carti.

Get Rich or Die Tryin'

#74 02-Dec-2017 19:00:32

The Hybrid
Novice

?

Get Rich or Die Tryin'

#75 02-Dec-2017 19:39:42

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

The Hybrid wrote:
Cleo wrote:

Dan9 wrote:

Pot inlocui "invat engleza" cu "invat tot ce citesc" gen documentare ,carti.

Nu e bine să afirmi că înveţi tot ce citeşti. Gândeşte-te peste câte tâmpenii scrise dai în fiecare zi. La tv, pe net, afişe etc. Afirmă că "învăţ cu uşurinţă informaţiile din cartea x/documentarul x". Dă ceva concret, cum a făcut şi Cleo în afirmaţia ei.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#76 02-Dec-2017 21:47:59

Dan9
Membru

Multumesc Cleo!

HAIL SATAN!

#77 02-Dec-2017 22:32:02

The Hybrid
Novice

Am inteles,multumesc pentru informati

Get Rich or Die Tryin'

#78 02-Dec-2017 22:36:27

Dan9
Membru

Scuze as mai avea o intrebare sa zicem ca am o pagina noua de insagram si cumva as vrea sa imi atrag urmaritori cum as putea sa imi programez aura pentru aceasta lucrare?  sir

#79 03-Dec-2017 01:50:45

Anonymous1011
Membru
Registered: 31-Mar-2017

Dan9 wrote:

Scuze as mai avea o intrebare sa zicem ca am o pagina noua de insagram si cumva as vrea sa imi atrag urmaritori cum as putea sa imi programez aura pentru aceasta lucrare?  sir

Dan, asta nu prea are legătură cu satanismul din moment ce acest site nu este tpu(așa cum cred unii).
Dacă îți dorești nepărat această chestie, ceea ce nu are legătură cu etica, ai putea sa folosești un hack, să postezi zilnic poze interesante, sa pui hastag-uri,însă eu unul nu înțeleg cu ce te-ar ajuta chestia asta.

#80 03-Dec-2017 01:52:54

Anonymous1011
Membru
Registered: 31-Mar-2017

Acum din partea comunității as putea recomanda pătratul Soarelui sau cel al lui Venus. Să mă corecteze cineva mai avansat dacă consideră că am greșit .

Board footer