Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#81 09-Apr-2017 11:29:12

Vilante
Membru
Registered: 08-Apr-2017

Re: Pentru cei ce au probleme în găsirea Gardianului lor

Loading wrote:
Vilante wrote:

Nu pot sa evoc nici un demon desi am facut trecerea la satanism prin acel pact si meditatia de imputernicire timp de 3 saptamani...voua cum va merge?

Si in 3 saptamani ti-ai deschis complet centrii clar-viziunii si clar-auzului sa poti vedea si auzi Demoni? Altora le ia luni sau poate ani de zile pana sa fie capabili sa poarte o conversatie telepatica cu Zeii.

Nu vreau sa port o discutie cu zeii vreau sa imi aud demonul gardian...

Hail Lucifer! Hail Flauros!

#82 09-Apr-2017 13:25:45

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Atunci lucrează pe centrii clar-auzului şi citeşte topicele referitoare la evocarea Demonilor.
Ar fi bine să citeşti şi restul forumului înainte să pui întrebări care au fost discutate şi re-discutate.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#83 09-Apr-2017 15:58:00

Emily13
Membru
Registered: 07-Apr-2016

Trebuie să avansezi mai mult înainte să poți evoca un demon.

#84 15-Apr-2017 17:46:49

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Vilante wrote:
Loading wrote:
Vilante wrote:

Nu pot sa evoc nici un demon desi am facut trecerea la satanism prin acel pact si meditatia de imputernicire timp de 3 saptamani...voua cum va merge?

Si in 3 saptamani ti-ai deschis complet centrii clar-viziunii si clar-auzului sa poti vedea si auzi Demoni? Altora le ia luni sau poate ani de zile pana sa fie capabili sa poarte o conversatie telepatica cu Zeii.

Nu vreau sa port o discutie cu zeii vreau sa imi aud demonul gardian...

Cum sa iti auzi Demonul Gardian daca nu ai centrii clar-azului si clar-viziunii deschise? Avanseaza si il vei auzi!

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#85 12-Jul-2017 12:05:58

Ionut19
Războinic ✸
Registered: 12-Jul-2017

Am si eu o intrebare.Sunt nou deci nu pot deschide un topic.
Sunt intereaat se satanism.Am avut experiente paranormale. O sa descriu cu exactitate: eram in baie pe intuneric si am vazut ceva care se indrepta cu mana spre mine.A doua a fost atunci cand dormeam si  vazut o umbra cu ochii rosii care , practic, tragea de patura iar eu trageam inapoi smile) stiu ca suna stupid dar asa s-a intamplat.A treia a fost atunci cand m-am trezit si am vazut un demon ( cred ca era femeie) care imi zambea.
Oare am fost sataniat intr-o viata anterioara iar aceea era demonul meu pazitor? Merita sa fac ritualul de initiere daca imi este frica de intuneric ( am 17 ani) ? Nu sunt credincios si nu am mai fost la biserica de mult timp.
Dorm cu veioza in fiecare noapte... de frica.
Si de multe ori aud pasi. Minute intregi in care se aud pasi de parca ar merge cineva pe langa patul meu.
Oare este demonul meu pazitor dar nu mi se arata pentru ca imi e frica si stie ca m-as speria?

Hail Satan!

#86 13-Jul-2017 00:29:30

TH30
Membru
From: Barlad
Registered: 20-Feb-2016

Citeste site-ul BLS si prin cunostinta iti vei invinge frica.

"Fă cunoscute faptele tale în întreaga lume, astfel încât toți să te gratuleze." Ramses al II-lea
"Nu lupti decat pentru ceea ce iubesti" 卐 Adolf Hitler 卐
11.05.2016

#87 13-Jul-2017 01:32:15

YratSS
Membru
Registered: 10-Jul-2016

Ionut19 wrote:

Merita sa fac ritualul de initiere daca imi este frica de intuneric ( am 17 ani)

Ce legatura are intunericul? Normal ca merita, eu ti-as recomanda sa citesti bine site-urile si dupa, cand te simti pregatit, il faci. Nu e neaparat sa-l faci noaptea, intentia ta e cea mai importanta.

Cat despre "experientele" tale paranormale nu stiu ce sa zic, toate pot fi in capul tau tinand cont ca iti este frica de intuneric.

Hail Satan!

#88 13-Jul-2017 09:20:54

Ionut19
Războinic ✸

YratSS wrote:
Ionut19 wrote:

Merita sa fac ritualul de initiere daca imi este frica de intuneric ( am 17 ani)

Ce legatura are intunericul? Normal ca merita, eu ti-as recomanda sa citesti bine site-urile si dupa, cand te simti pregatit, il faci. Nu e neaparat sa-l faci noaptea, intentia ta e cea mai importanta.

Cat despre "experientele" tale paranormale nu stiu ce sa zic, toate pot fi in capul tau tinand cont ca iti este frica de intuneric.

Ma gandeam ca logic, daca fac ritualul , nu ar trebui sa-mi fie frica nici de intuneric si nici de demoni. Am citit si am inteles ca ei nu iti fac nici un rau daca ii respecti doar ca tot am acea .. nu stiu.. neliniste.

Hail Satan!

#89 14-Jul-2017 15:23:02

Gorillaz
Membru
Registered: 07-Oct-2015

Ionut19 wrote:
YratSS wrote:
Ionut19 wrote:

Ma gandeam ca logic, daca fac ritualul , nu ar trebui sa-mi fie frica nici de intuneric si nici de demoni. Am citit si am inteles ca ei nu iti fac nici un rau daca ii respecti doar ca tot am acea .. nu stiu.. neliniste.

Corect, demonii n-au treaba cu tine atata timp cat ii respecti, frica ta de intuneric n-are legatura, incearca doar sa scapi de ea ca sa nu te incurce pe viitor.

Evolve

#90 14-Jul-2017 15:49:17

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

Ionut19 wrote:
YratSS wrote:
Ionut19 wrote:

Frica de Demoni te asigur eu ca nu va mai exista, cat intelegi bine Calea Satanismului Spiritual, fricile vor disparea. Vorbesc din propria experienta, si eu aveam mare frica de intuneric inainte, adormeam mereu cu frica, dar de cand am intrat in Satanism am prins incredere de sine, am inteles ca intunericul nu inseamna malefic, si ca este ceva ce a existat, exista si va exista, paradoxal, de multe ori intunericul e mai luminos decat lumina.

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut ; asta e rezolvarea ta, ce e in lumina, la fel e si in intuneric, si nu e atat de greu de inteles asta.

Acel ce sfidează dragostea nefericită
Şi îmbrăţişează forma Morţii
Dansând în dansul distrugerii;
La acela Mama vine!

#91 15-Jul-2017 13:40:49

Romulus0607.
Novice
Registered: 15-Jul-2017

Oricata energie distrugatoare am foflosi pe inamici, ei sunt mai multi decat noi pe pamant .  Ar trebui sa atacam direct prin distrugerea bisericilor si a bibliilor

#92 16-Jul-2017 14:56:28

Ionut19
Războinic ✸

Krampus1488 wrote:
Ionut19 wrote:
YratSS wrote:

Frica de Demoni te asigur eu ca nu va mai exista, cat intelegi bine Calea Satanismului Spiritual, fricile vor disparea. Vorbesc din propria experienta, si eu aveam mare frica de intuneric inainte, adormeam mereu cu frica, dar de cand am intrat in Satanism am prins incredere de sine, am inteles ca intunericul nu inseamna malefic, si ca este ceva ce a existat, exista si va exista, paradoxal, de multe ori intunericul e mai luminos decat lumina.

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut ; asta e rezolvarea ta, ce e in lumina, la fel e si in intuneric, si nu e atat de greu de inteles asta.

Iti multumesc pentru raspuns.Tu m-ai convins sa intru in satanism. Mai ramane sa ma hotarasc cand si cum.Nu am cum sa fac ritualul din cauza bunicilor mei mereu acasa asa ca o sa il fac in astral.

Hail Satan!

#93 16-Jul-2017 15:54:42

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Faci ritualul de dedicare, daca vrei sa avansezi spiritual protejat de Lordul Satan si Demoni.Nu trebuie decat sa citesti predicile, ca sa-ti faci o idee despre calea pe care noi o urmam. Pentru antrenament citeste BLS.! Succes!

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#94 16-Jul-2017 16:31:13

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

@Ionut19

Cand un prinzi un moment prielnic ar trebui sa-l savarsesti si in real.

Acel ce sfidează dragostea nefericită
Şi îmbrăţişează forma Morţii
Dansând în dansul distrugerii;
La acela Mama vine!

#95 17-Jul-2017 17:51:41

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Romulus0607. wrote:

Oricata energie distrugatoare am foflosi pe inamici, ei sunt mai multi decat noi pe pamant .  Ar trebui sa atacam direct prin distrugerea bisericilor si a bibliilor

1. numărul nu e întotdeauna echivalent cu puterea. Poți avea un grup mic de oameni bine antrenați, care să învingă armate întregi. Vezi-i pe spartani spre exemplu sau pe trupele de elită a lui Hitler.
2. dacă ai avea puțin mai multă înțelegere spirituală ai pricepe însemnătatea și puterea ritualurilor pe care le facem.
3. e ilegal să te apuci să distrugi biserici. Noi respectăm legea. Cât despre distrugerea bibliilor, poți face asta acolo unde poți. Mulți dintre noi am ars bibliile din casă.

Thomas

#96 17-Jul-2017 20:00:13

Ionut19
Războinic ✸

Carina wrote:

Faci ritualul de dedicare, daca vrei sa avansezi spiritual protejat de Lordul Satan si Demoni.Nu trebuie decat sa citesti predicile, ca sa-ti faci o idee despre calea pe care noi o urmam. Pentru antrenament citeste BLS.! Succes!

Am citit predicile. Am citit si despre demonii aceia gardieni micuti , cu aripi cauciucate si ochii rosii.
Daca ma gandesc mai bine, cred ca asta am vazut cand eram prin cls a 4-a. Concluzia: am fost satanist intr-o viata anterioara. Scuzele mele daca par ciudat smile)  incerc doar sa inteleg lucrurile.

Hail Satan!

#97 23-Jul-2017 17:51:08

Abraxas
Novice
Registered: 20-Jul-2017

SI INCA CEVA ..DIN CONTACTUL MEU CU DEMONII AM DEDUS DE LA EI CA E MAI FRUMOS SA II ZICEM LUI TATA-L NOSTRU LUCIFER NU SATANT

Satan ii zic crestinii si stiti prea bine ce inseamna ..lasatii sa ii zica ei asa  cum vor ei ,ca pentru ei e asa ,,pentru noi e LUCIFER...
Va rog frumos putin respect verbal fata de el daca se poate ....
Va multumesc
HAILL LUCIFER ABRAXAS RONOVE AMON !!

Haill Lucifer Abraxas Amon!!

#98 23-Jul-2017 22:44:10

admin
Administrator

Abraxas wrote:

SI INCA CEVA ..DIN CONTACTUL MEU CU DEMONII AM DEDUS DE LA EI CA E MAI FRUMOS SA II ZICEM LUI TATA-L NOSTRU LUCIFER NU SATANT

Satan ii zic crestinii si stiti prea bine ce inseamna ..lasatii sa ii zica ei asa  cum vor ei ,ca pentru ei e asa ,,pentru noi e LUCIFER...
Va rog frumos putin respect verbal fata de el daca se poate ....
Va multumesc
HAILL LUCIFER ABRAXAS RONOVE AMON !!

Nu cred că cei cu care ai avut tu contact au fost cu adevărat Demoni. Au fost scrise mai multe predici de-a lungul timpului despre însemnătatea numelui „Satan” și despre motivele pentru care e mai mult decât în regulă să-l folosim. Satan și Demonii nu au absolut nimic împotriva acestui nume. În schimb, evreii au o problemă cu el. Ceea ce îmi ridică semne de întrebare referitor la natura entităților cu care pretinzi că ai contact.

Și apropo, acesta e un forum pentru satanismul spiritual, nu pentru „satanism” tradițional sau fantezist. Motiv pentru care nu ți-am aprobat acele mesaje în care cereai bani în schimbul diverselor servicii demonologice. La fel și cu acele mesaje în care pretindeai că tu „ai” Demoni care-ți joacă după cum cânți tu. Dacă vrei ca mesajele să-ți fie aprobate, te rog studiază mai întâi site-ul dar și predicile de pe forum + regulile forumului și ține cont de acestea.

Thomas

#99 25-Jul-2017 17:22:27

Abraxas
Novice
Registered: 20-Jul-2017

Mda

Haill Lucifer Abraxas Amon!!

#100 01-Jan-2018 22:15:36

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

Stiu ca subiectul asta e cam inchis dar am o intrebare.
Daca mie nu imi plac băieții pot avea ca DG un Demon in loc de Demonita?

"Rămân exact cum am promis, prietenos ca o grenadă dată în spațiu închis"

Hail Satan

#101 01-Jan-2018 22:19:17

Loading
Veteran ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Suflet ranit wrote:

Din ce stiu, DG-ul isi alege satanistii. Dar daca avansezi suficient poti oricum sa stabilesti relatii cu Zeul/Zeii care te atrag atat timp cat ei sunt de acord.

Versiune offline Bucuria lui Satan 26-27 Octombrie 2019: https://gofile.io/?c=8a2NBx

#102 01-Jan-2018 22:21:51

Suflet ranit
Membru

Păi ar trebui sa imi caut o demoniță ?

Hail Satan

#103 01-Jan-2018 22:23:30

Suflet ranit
Membru

Loading wrote:
Suflet ranit wrote:

Din ce stiu, DG-ul isi alege satanistii. Dar daca avansezi suficient poti oricum sa stabilesti relatii cu Zeul/Zeii care te atrag atat timp cat ei sunt de acord.

Am o listă lunga .o sa ii intreb pe fiecare-n parte atunci

Hail Satan

#104 01-Jan-2018 22:25:49

Loading
Veteran ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Suflet ranit wrote:

Păi ar trebui sa imi caut o demoniță ?

Sa-ti cauti daca vrei sa stabilesti o relatie de cooperare sau ce vrei tu tu ea. Depinde de ce iti doresti. Demonul Gardian nu ti-l poti alege tu.

Versiune offline Bucuria lui Satan 26-27 Octombrie 2019: https://gofile.io/?c=8a2NBx

#105 01-Jan-2018 22:30:26

Elisunou
Novice
Registered: 16-Oct-2017

Ionut19 wrote:

Am si eu o intrebare.Sunt nou deci nu pot deschide un topic.
Sunt intereaat se satanism.Am avut experiente paranormale. O sa descriu cu exactitate: eram in baie pe intuneric si am vazut ceva care se indrepta cu mana spre mine.A doua a fost atunci cand dormeam si  vazut o umbra cu ochii rosii care , practic, tragea de patura iar eu trageam inapoi smile) stiu ca suna stupid dar asa s-a intamplat.A treia a fost atunci cand m-am trezit si am vazut un demon ( cred ca era femeie) care imi zambea.
Oare am fost sataniat intr-o viata anterioara iar aceea era demonul meu pazitor? Merita sa fac ritualul de initiere daca imi este frica de intuneric ( am 17 ani) ? Nu sunt credincios si nu am mai fost la biserica de mult timp.
Dorm cu veioza in fiecare noapte... de frica.
Si de multe ori aud pasi. Minute intregi in care se aud pasi de parca ar merge cineva pe langa patul meu.
Oare este demonul meu pazitor dar nu mi se arata pentru ca imi e frica si stie ca m-as speria?

Am vazut si eu aceea umbra cu ochii rosi care are un zambet pervers din ala lol lol lol  la mine zbura prin camera a plecat din icoana imi aduc aminte laugh lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

#106 01-Jan-2018 23:13:26

Suflet ranit
Membru

Ok Mersi mult

Hail Satan

#107 01-Jan-2018 23:24:00

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Vilante wrote:

Crezi ca dupa 3 saptamani de meditatii poti evoca vreun Demon?  Continua cu meditatiile si dupa un timp poti incerca din nou daca este asa urgent.

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#108 01-Jan-2018 23:46:03

Suflet ranit
Membru

De ce la uniii demoni scrie ca au facut parte din Ordinul Ingerilor? E o intrebare ce voiam sa o pun de mult

Hail Satan

#109 02-Jan-2018 00:09:12

Sylax
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 27-Aug-2017

Suflet ranit wrote:

De ce la uniii demoni scrie ca au facut parte din Ordinul Ingerilor? E o intrebare ce voiam sa o pun de mult

Sincer nu stiu...dar ma gandesc ca poate erau sub comanda lor atunci cand erau legati.
Cred,daca gresesc rog sa fiu corectat.

"M-am jucat cu focul negru si am castigat...
Am reusit sa stralucesc fara sa ard!"

#110 02-Jan-2018 02:04:55

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015

Sylax wrote:
Suflet ranit wrote:

Sincer nu stiu...dar ma gandesc ca poate erau sub comanda lor atunci cand erau legati.
Cred,daca gresesc rog sa fiu corectat.

Probabil nu toti Zeii au fost alaturi lui Satan din totdeauna,de cand e Satan ca sa spun asa. Si unii dintre ei au renuntat la Ingeri si au venit de partea lui Satan. Gandeste-te ca defapt Ingerii si Demonii sunt aceeas grupa de extraterestrii,doar ca Zeii nostrii dupa ce au fost eliberati sunt mult mai puternici fata de ingeri.

Get Rich or Die Tryin'

#111 02-Jan-2018 02:28:24

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Îngerii nu sunt fiinţe reale, ci forme mentale.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#112 02-Jan-2018 02:35:05

admin
Administrator

Suflet ranit wrote:

Personal cred că e o greșeală. Unele informații au fost luate din Goetia și din alte surse. Din cunoștințele pe care le avem acum, „îngerii” nu sunt pe același nivel cu Satan și Demonii. An-gel se traduce prin „ființă de lumină,” un fel de formă mentală, ceea ce înseamnă că nu posedă decât un corp energetic, în timp ce Satan și Demonii au și trupuri fizice. HC a scris o predică despre asta. Așa că e nefondată afirmația că „unii Demoni au făcut parte dintr-un 'ordin al îngerilor'.” Maxine a zis în repetate rânduri că site-ul trebuie revizuit, întrucât multe articole sunt vechi de mai mult de 10 ani.

Thomas

#113 02-Jan-2018 02:36:25

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015

Forores wrote:

Forme mentale? Creeate de cine? Reptilieni?

Get Rich or Die Tryin'

#114 02-Jan-2018 11:27:11

Suflet ranit
Membru

Pai mie personal mia creat confuzie.

Hail Satan

#115 02-Jan-2018 15:53:24

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

The Hybrid wrote:
Forores wrote:

"Rabinii declară că există 10 nivele de îngeri, iar aceștia nu sunt ființe ci vortexuri de energie pe care rabinii le direcționează iar acest lucru se leagă de cele 10 lumi ale arborelui evreiesc. Acestea sunt forme mentale pe care le-au creat rabinii. Cei 3 îngeri de top din iudaism sunt Gabriel, Mihael și Rafael. Aceștia 3 reprezintă cei 3 stâlpi ai arborelui lumii evreiesc și fiecăruia îi este dat 24 de nume din cele 72 făcând un total de 72 de nume. Cele 72 de nume sunt considerate să fie cei 72 de îngeri. Cei 3 stâlpi reprezintă cele 3 elemente care reprezintă mama literelor și puterilor din care s-au manifestat cele 22 de litere evreiești iar acestea formează calea spre arborele evreiesc care formează corpul zeului evreiesc, sufletul și forma lor mentală. Cele 3 litere mamă sunt cei 3 îngeri de top care reprezintă Aleph Mem Shin, care este pronunțat precum AMS care ricum aranjat este SAM, litera din sanscrită, care este mantra Zeiței Sakini care a fost furată și alterată formând Shekinah. Asta pur și simplu arată din nou că Shekinah este puterea formei mentale evreiești pe care ei o numesc ”dumnezeu”, cele 22 de litere ebraice. Putem nota de asemenea că până și îngerii ebraici sunt forme mentale. "

http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5621

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#116 02-Jan-2018 16:34:56

Sylax
Membru

Forores wrote:
The Hybrid wrote:
Forores wrote:

"Rabinii declară că există 10 nivele de îngeri, iar aceștia nu sunt ființe ci vortexuri de energie pe care rabinii le direcționează iar acest lucru se leagă de cele 10 lumi ale arborelui evreiesc. Acestea sunt forme mentale pe care le-au creat rabinii. Cei 3 îngeri de top din iudaism sunt Gabriel, Mihael și Rafael. Aceștia 3 reprezintă cei 3 stâlpi ai arborelui lumii evreiesc și fiecăruia îi este dat 24 de nume din cele 72 făcând un total de 72 de nume. Cele 72 de nume sunt considerate să fie cei 72 de îngeri. Cei 3 stâlpi reprezintă cele 3 elemente care reprezintă mama literelor și puterilor din care s-au manifestat cele 22 de litere evreiești iar acestea formează calea spre arborele evreiesc care formează corpul zeului evreiesc, sufletul și forma lor mentală. Cele 3 litere mamă sunt cei 3 îngeri de top care reprezintă Aleph Mem Shin, care este pronunțat precum AMS care ricum aranjat este SAM, litera din sanscrită, care este mantra Zeiței Sakini care a fost furată și alterată formând Shekinah. Asta pur și simplu arată din nou că Shekinah este puterea formei mentale evreiești pe care ei o numesc ”dumnezeu”, cele 22 de litere ebraice. Putem nota de asemenea că până și îngerii ebraici sunt forme mentale. "

http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5621

Mantra SAM ar avea o putere mai mare sub forma "SAUM"?
Si legat literele lor de baza...Aleph Mem Shin...AMS.
Vibrat invers ar anula formele lor de energie?
Avand in vedere ca cele 3 litere sunt stalpi alfabetului lor iar totul,toti ingeri, formele mentale si energiile lor se bazeaza pe acele litere...vibrarea inversata a acelui cuvant ar ajuta la distrugerea lor?

#117 02-Jan-2018 19:18:59

Ionut19
Războinic ✸

@Elisunou

Cred ca la mine era un demon gardian. Statea acolo la marginea patului fara sa mi faca rau. Eu m am speriat de El, nu El pe mine.   Nu inteleg. Citisem un comentariu am Adminului cum ca tot ce acem in Astograma se datoreaza vietilor anterioare. La mine scrie ca am simturile astrale dezvoltate , imputernicite su nu mai stiu ce.  Am incercat sa evoc ( sau invoc; le tot incurc) un Demon si nu a aparut. Stiu ca m a auzit si ajutat pentru ca am am primit ceea ce l am rugat la doar cateva ore. Cum?? Adica de ce nu L am vazut. Eu am vazut de multe ori spirite pana acum cativa ani. Nu inteleg...   Stie cineva??

Hail Satan!

#118 02-Jan-2018 19:24:10

Ionut19
Războinic ✸

Scuze pentru  greseli,am scris de pe telefon.

Hail Satan!

#119 02-Jan-2018 20:23:16

Sylax
Membru

Ionut19 wrote:

@Elisunou

Cred ca la mine era un demon gardian. Statea acolo la marginea patului fara sa mi faca rau. Eu m am speriat de El, nu El pe mine.   Nu inteleg. Citisem un comentariu am Adminului cum ca tot ce acem in Astograma se datoreaza vietilor anterioare. La mine scrie ca am simturile astrale dezvoltate , imputernicite su nu mai stiu ce.  Am incercat sa evoc ( sau invoc; le tot incurc) un Demon si nu a aparut. Stiu ca m a auzit si ajutat pentru ca am am primit ceea ce l am rugat la doar cateva ore. Cum?? Adica de ce nu L am vazut. Eu am vazut de multe ori spirite pana acum cativa ani. Nu inteleg...   Stie cineva??

Verisoara mea are 4 planete in casa a12a in astrograma si aspecte profunde de clarvedere si profetie.
Este spirituala.
Insa nu a experimentat prea multe,pentru ca este crestina...incet incet vreau sa o aduc in SS.
Mai mediteaza pe al treilea ochi.
Poate esti mai sensibil la energie nu neaparat clarvazator.
Sau poate auzi astral mai bn decat sa vezi...simturile astrale nu tin doar de clar viziune.

#120 02-Jan-2018 22:44:59

Ionut19
Războinic ✸

Am Pluto in casa a 8 -a
"Darurile oculte , clarauzul,clarvederea si telepatia sunt pronuntate si foarte comune."

Sper ca nu e o problema ca am scris asta.

Hail Satan!

Board footer