Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 18-Jan-2015 00:20:51

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Loialitate, Credinţă şi Război!

"Dragi fraţi, surori şi camarazi

Acum ne confruntăm cu cea mai importantă mişcare a bătăliei noastre împotriva inamicului. Acum nimeni nu trebuie să stea, acum toată lumea trebuie să atace neobosită şi fără milă inamicul. Puterile Iadului au cerut asta. Evreii au băut neconteniţi sângele nostru timp de secole, nenumărate suflete au pierit şi au suferit din cauza lor. În această lume crudă a evreilor, Satan ne-a dăruit pacea. În toate cele întâmplate, Satan a rămas alături de noi, într-o umanitate decăzută, niciodată renunţând la viziunea sa de a ne salva din această mizerie. Satan a luptat zilnic, neobosit pentru a ne elibera de inamici, oferindu-ne cunoaştere, protejându-ne, ghidându-ne şi făcându-ne mai buni în fiecare zi. Satan a atins personal multe aici, adânc în sufletele lor.
Satan ne-a supravegheat, Satan ne-a protejat, Satan şi-a pus încrederea în noi fără a ezita chiar  şi când cea mai puternică inimă a tremurat. Acum nu e timpul să ne odihnim, acum e timpul să atacăm! Acum avem oportunitatea să ajutăm această lume şi să îndepărtăm cancerul evreiesc  care afectează fiecare naţiune şi a infectat fiecare suflet timp de sute de ani.

Pentru cei care sunt destul de avansaţi în spiritualitate şi caută ei înşişi, martorii cadoului lui Satan, Şarpele, pentru cei care au devenit mai puternici sau cei care doar ce au scăpat din depresia inamicilor, pentru cei care recent abia s-au alăturat, El cere să lupţi. Luptă fără milă şi aplică justiţia prin toate mijloacele spirituale.
Pentru fiecare suflet ucis, pentru fiecare copil torturat, pentru fiecare suflet Gentil ucis de sabia evreiască, TU trebuie să lupţi! Tu eşti unul dintre cei care au văzut şi au atins Adevărul, iar istoria nu are de gând să-şi plaseze greutatea pe spatele altuia. Inamicii ne-au atacat necruţători, ei nu caută altceva decât moartea noastră.

Ştiu ei oare cu cine s-au pus? Ştiu ei al cui Regat au îndrăznit să atingă? Au atins ei Sufletele Copiilor lui Satan? Îndrăznesc ei să meargă împotriva celuia al cărui nume este Adevărul şi nimic mai puţin? Îndrăznesc ei să meargă împotriva dăruitorului de Adevăr, Pace sşi Iluminare? Regele cunoaşterii? Îndrăznesc ei să meargă împotriva lui Satan şi a Sataniştilor?

Trebuie să le arăţi. Trebuie să îţi dăruieşti ţie însuţi satisfacţia distrugerii inamicilor. Distrugându-i pe cei care acum, după cum ai citit, distrug naţiuni, popoare întregi, cei care aduc întunericul etern şi distrugerea acestei planete şi lumii.

Vreau să te ridici. Vreau să devii un Zeu cu drepturi depline. Asta este dorinţa mea, şi tot odată ar trebui să fie şi a ta. Nimic mai puţin. Cum poate cineva să refuze un asemenea cadou? Nimeni nu are voie să arunce adevărul din ochii lor, şi nimeni nu are voie să îl huiduiască pe Tatăl Satan. Pentru tot ce EL a făcut pentru stramoşii noştri, pentru toată civilizaţia care a creat-o, pentru tot ajutorul pe care el ni l-a dat, noi trebuie să îl ajutăm şi să îi arătăm că suntem aici pentru El. Noi trebuie să îi arătăm că am fost, suntem şi vom fi pentru totdeauna aici pentru El. Nu pentru că El cere asta, ci pentru că inima Sa este atât de pură şi minunată, care bate pentru nimic altceva decât propria noastră prosperitate, pace şi putere  pentru această planeta şi Creaţia Sa. Acest lucru va arată loialitate faţă de el, dar şi pentru noi înşine.

Inamicii şi-au făcut o armată de mincinoşi, mii de agenţi, milioanele de sclavi. Noi avem câteva mii din cei care vor deveni Zei. Noi avem câteva mii de suflete care ascend înspre unde omul nu a ajuns în câteva mii de ani. Inamicul are tirania, noi avem libertatea şi bucuria, o viaţă care merită trăită pentru esenţă. Noi avem o viziune, o ţintă, avem o conştientizare a justiţiei şi noi suntem cei care trebuie să o aplicăm. Avem credinţă. Avem o credinţă fără de sfârşit. Nu orice fel de credinţă oarbă, ci o credinţă dovedită şi puternică. Avem încredere în viziunea noastră. Încredere în noi înşine. Credem că această umanitate este mai mult de atât. Credem în faptul că noi trebuie să executăm dreptatea. Credem în adevăr.

Acesta este momentul în care fiecare trebuie să ia arma în mână. Vom lupta până la sfârşit. Nimeni nu are voie să se clatine, inima nimănui nu are voie să fie slabă, mintea nimănui nu are voie să rătăcească în minciuni! Îţi este permis doar să devii, să depui efort de a trăi şi de a fi fericit. Sunteţi treziţi din acest motiv, realitatea ne cheamă la luptă împotriva tiraniei, asupritorilor şi a distrugătorilor. Fără noi luptând, această lume va cădea în întuneric şi disperare. Dacă fiecare ăşi va juca rolul, vom vedea din nou Era de Aur a Umanităţii. Nu nega chemarea ta. Nimeni nu ştie să lupte ca şi tine, ca şi noi.  Nimeni nu a provocat vreodată ceea ce noi am făcut în doar câţiva ani acestei rase parazit evreiască. TU TREBUIE SĂ REZIŞTI! FĂRĂ MILĂ, LOIAL, ŞI DEDICAT LUI SATAN!

Arată-le inamicilor că noi suntem aici să câştigăm. Fără milă aruncă-ţi blestemele asupra lor. Lasă-ţi ura să circule prin vene pentru tot ce ţi-au făcut. Pentru fiecare moment în care ai suferit din cauza lor, ascunzând adevărul. Pentru fiecare persoană inocentă care suferă din cauza învăţăturilor lor. Pentru fiecare animal şi oricare formă de viaţă ce a fost torturată şi batjocorită din cauza lor. Pentru fiecare suflet ce suferă, tu eşti vocea. Pentru fiecare stramoş care doreşte răzbunare, pentru fiecare ce nu a atins Adevărul, ridicăte pentru ei. Lupta şi distruge inamicul. Eliberează lumea !!!

Până la următorul ritual de inversare, fiecare dintre noi ar trebuii să blesteme inamicul zilnic. Să îi facem să tremure de frică, să îi pedepsim, să vadă pedeapsa Satanica. Haideţi să aducem la realitate lucrul de care ei se tem cel mai mult, Justiţia! Adule moartea în toate modurile în care ei caută să ţi-o aducă! Să rămânem uniţi şi să distrugem inamicii până la ultimul, cum şi ei caută să facă asta. Arma ta spirituală este aici, foloseşte-o :

În fiecare zi, până când un nou ritual va fi gata, care va fi curând, urmareşte instrucţiunile şi fă dupa cum urmează

Vibrează Thurisaz x 9

Vibrează VAV VAV VAV după care afirmă:

O dată cu intenţie : "Israelul şi toată rasa evreiască sunt distruse în mod complet şi permanent, pe fiecare nivel al existenţei

Mai vibrează încă odată VAV VAV VAV pentru încheiere

Vibrează Hagalaz x9

Vibrează VAV VAV VAV după care afirmă:

Afirmă o dată cu intenţie: "Israelul şi toată rasa evreiască sunt distruse în mod complet şi permanent, pe fiecare nivel al existenţei

Mai vibrează încă odată VAV VAV VAV pentru încheiere

Poţi dacă vrei să multiplici vibraţiile şi să faci câte 18 Thurisaz şi 18 Hagalaz.
O altă afirmaţie ar fi următoarea: "Israelul şi toată rasa evreiască este acum distrusă în mod complet şi permanent, pe fiecare nivel al existenţei."

****TOATE CELE DE MAI SUS TREBUIESC FĂCUTE ZILNIC, PÂNĂ CÂND UN NOU RITUAL VA FI POSTAT. AR TREBUI SĂ FACĂ PARTE DIN PROGRAMUL TĂU ZILNIC DE MEDITAŢII, FĂ ACEASTA PRIMA DATĂ DUPĂ CARE CURAŢĂ-ŢI AURA ŞI RIDICĂ UNA DE PROTECŢIE!

Foloseşte care afirmaţie doreşti. Amândouă fac acelaşi lucru. Dar pentru unii poate fi mai puternică una dintre ele.

Poţi vizualiza o energie gri, sufocându-i peste tot pe glob, cu intensitate maximă. Asta ar trebui făcut zilnic împreună cu meditaţiile tale. Acest lucru va da un plus vechiilor noastre ritualuri şi vor termina treaba. Dar munca nu se va termina decât prin intermediul NOSTRU. Iar noi nu suntem idioţi să credem că Israelul este ... departe de asta! (de distrugere).

Satan şi-a pus încrederea în noi. Haide să îl facem pe Tatăl Satan mândru şi să creem o lume unde numele Lui va dăinui  pentru eternitate !!!

-Marele Preot Hooded Cobra 666-

HAIL SATAN !!!!!!!
HAIL ZEILOR ŞI DEMONILOR LUI SATAN !!!!!!
HAIL PREŢIOŞILOR NOŞTRI CAMARAZI ŞI RĂZBOINICI!!!"
.

Link-uri : http://josministries.prophpbb.com/topic7455.html
http://josministries.prophpbb.com/topic5159.html

Last edited by Forores (04-Sep-2015 00:24:27)

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#2 18-Jan-2015 00:26:07

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

Re: Loialitate, Credinţă şi Război!

Foarte bun efort David!!

Hail Satan!

Hail Satan!!

#3 18-Jan-2015 00:30:39

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

A fost placerea mea wide_smile .

Hail Satan!!!

#4 18-Jan-2015 00:38:07

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

Ai nota  10 cu "steluțā" din partea mea,chiar ma gandeam la un alt fel de munca pentru mine,multumesc

Hail Satan !

#5 18-Jan-2015 03:07:26

Cleo
Administrator

Sugerez ca inainte de aceasta lucrare sa va ridicati energiile ca si cu celalalte ritualuri prin intermediul meditatiei Raum - http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=836

Hail Satan!!

#6 18-Jan-2015 12:44:17

Procuroru.
Membru
From: Focsani
Registered: 01-Jan-2015

Il pot face si eu chiar daca sunt la nivelul de " Concentrare pe flacara din Armata Iadului 666" ?

Numai liniștea și o inimă de fier, ne vor conduce spre victorie. Doctor Goebbels
White and Proud! I love Europe!
Hail Satan!
Ave Furfur!

#7 18-Jan-2015 14:39:42

Commy
Membru
Registered: 10-Dec-2014

Cred ca da..si eu o sa ma apuc sa il fac,chiar daca abia ieri m-am dedicat si nu am inceput programul de formare.

"Astazi,evreul nemilos lupta pentru dominatia asupra natiunilor.Nici o natiune nu-i poate indeparta mana de la grumazul ei decat cu sabia"
Adolf Hitler

#8 18-Jan-2015 15:16:11

Procuroru.
Membru

Dupa experienta mea nu cred ca suntem inca pregatiti pentru acest ritual, deoarece nu stim inca sa manipulam puterea, dar vedem ce vor spune cei mai avansati si daca ne vor da unda verde vom incepe cat mai repede posibil.

Numai liniștea și o inimă de fier, ne vor conduce spre victorie. Doctor Goebbels
Hail Satan!
Ave Furfur!

#9 18-Jan-2015 16:37:15

balktar
Veteran ✸ ✸
From: Alba Iulia
Registered: 26-Dec-2013

Procuroru. wrote:

Dupa experienta mea nu cred ca suntem inca pregatiti pentru acest ritual, deoarece nu stim inca sa manipulam puterea, dar vedem ce vor spune cei mai avansati si daca ne vor da unda verde vom incepe cat mai repede posibil.

Poate fi facut si de incepatori, nu conteaza. Aceata lucrare este foarte simpla, care dureaza 5-10 minute pe zi.

smile

#10 18-Jan-2015 16:44:16

Procuroru.
Membru

Ok. Multumesc de raspuns.

Hail Satan!
Ave Furfur!

#11 18-Jan-2015 17:45:43

Procuroru.
Membru

Poate sa imi spuna cineva cum vibrez Hagalaz?

Hail Satan!
Ave Furfur!

#12 18-Jan-2015 21:29:14

Commy
Membru

Pai vibrezi fiecare litera in parte.HHHHHHH-AAAAAAAAA-GGGGGG-AAAAAAA-LLLLLLLL-AAAAAAAA-ZZZZZZZ.Nu e greu.

"Astazi,evreul nemilos lupta pentru dominatia asupra natiunilor.Nici o natiune nu-i poate indeparta mana de la grumazul ei decat cu sabia"
Adolf Hitler

#13 18-Jan-2015 21:52:12

Cleo
Administrator

Hail Satan!!

#14 20-Jan-2015 22:06:39

Procuroru.
Membru

Am facut dimineata si seara acest ritual , dar are ceva daca nu vibrez 100% la 100% corect ?

Hail Satan!
Ave Furfur!

#15 20-Jan-2015 22:12:27

Cleo
Administrator

Ce te opreste din a vibra corect? Sau nu ai cum sa vibrezi tare ca sa nu te auda cineva?

Hail Satan!!

#16 20-Jan-2015 22:19:24

Procuroru.
Membru

Vribez destul de tare cat sa ma auda cineva care e in jur de 10 metri distanta de mine. Si m-am luat de pe Bucuria lui Satan de pe youtube. Nu pot reproduce100% la 100% cum se aude acolo dar 80% pot. Este bine ce fac sau nu are nici cel mai mic efect? Si e bine  sa fac de 2 ori pe zi?

Hail Satan!
Ave Furfur!

#17 20-Jan-2015 22:35:30

Cleo
Administrator

Incearca sa vibrezi ca aici https://www.youtube.com/watch?v=BvCroCwqTlo

https://www.youtube.com/watch?v=OrakWDJTb4Y

Daca chiar nu poti si nu poti atunci fa asa cum iti este posibil.

Poti vibra chiar si de 2 sau mai multe ori pe zii.. de cate ori vrei tu si cate sesiuni vrei sa faci, doar fii constient de cum te simti si nu uita sa faci meditatia Raum inainte cat sa si iti cureti aura si sa faci meditatia de protectie.

Hail Satan!!

#18 20-Jan-2015 22:37:07

Commy
Membru

Daca nu imi curat aura si nu fac meditatia de protectie ce se intampla?Doar de curiozitate.

Adolf Hitler

#19 20-Jan-2015 22:42:46

Cleo
Administrator

Daca nu te speli pe cap o data la cateva zile si nu faci dus ce se intampla? - esti extrem de murdar la fel cum se intampla si in cazul aurei. Cu atat poti fi mai usor atacat si asa iti raman reziduri negative zilnice. Exact ca praful pe mobila..

Hail Satan!!

#20 25-Jan-2015 12:04:31

Procuroru.
Membru

Cand o sa apara ritualul propiu zis?

Hail Satan!
Ave Furfur!

#21 25-Jan-2015 14:48:49

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Cand va aparea pe forumul englez va fi tradus si postat si aici cu siguranta.

Hail Satan!!!

#22 25-Jan-2015 15:37:28

Procuroru.
Membru

Ok. Eram doar curios.

Hail Satan!
Ave Furfur!

#23 03-Mar-2015 19:35:50

Rithe97
Membru
Registered: 25-Feb-2015

intrebare eu ma apuc sa far ritualul pentru idioti de evrei insa daca vreau sa distrug si anumite persoane care mi-au facut rau merge?

Hail SATAN si Demoni Lui

Exiști, și vei exista atâta timp cât Eu exist și sunt aici: adică pentru totdeauna. Ia aminte la ceea ce îți spun. Dacă îți spun să creezi, fă-o! Și fă-o cu perfecțiune și plăcere. Dacă îți spun să distrugi, fă-o! Nu ezita! Distruge cu toată puterea și cu satisfacție; da, îți cer să te delectezi din ceea ce ai distrus

Satan/Lucifer

#24 03-Mar-2015 20:30:19

Burzum15
Banned

Rithe97 wrote:

intrebare eu ma apuc sa far ritualul pentru idioti de evrei insa daca vreau sa distrug si anumite persoane care mi-au facut rau merge?

Hail SATAN si Demoni Lui

Poti face si pentru dusmani dar vezi sa te apuci cand e un timp favorabil. Acum luna e vida (azi) si mai e si in crestere. Trebuie sa fie in descrestere si intr-un semn favorabil cum ar fi scorpion.(asta ca sa ai rezultate)

#25 03-Mar-2015 20:30:22

Cleo
Administrator

Acestea nu se amesteca. Orice lucru in magie/vrajitorie nu se amesteca cu altul, e ca si cum tragi dupa 2 rate si nu nimeresti nici-una. Concluzia: Ori te concentrezi pe un singur lucru fara a iti dispersa energia si pe altceva; ori iti dispersezi energia pentru mai multe si nimic nu are efect.

Sfatul ar fi sa faci ritualul pt distrugerea javrelor de unul singur, apoi ce vrei tu pt cine ti-a facut rau separat.

Rithe97 wrote:

Hail SATAN si Demoni Lui

Hail Satan!!

#26 03-Mar-2015 21:14:08

Rithe97
Membru

cleo wrote:

Acestea nu se amesteca. Orice lucru in magie/vrajitorie nu se amesteca cu altul, e ca si cum tragi dupa 2 rate si nu nimeresti nici-una. Concluzia: Ori te concentrezi pe un singur lucru fara a iti dispersa energia si pe altceva; ori iti dispersezi energia pentru mai multe si nimic nu are efect.

Sfatul ar fi sa faci ritualul pt distrugerea javrelor de unul singur, apoi ce vrei tu pt cine ti-a facut rau separat.

Rithe97 wrote:

Hail SATAN si Demoni Lui

Am inteles oricum detest evrei pe dumnezeu si crestini la maxim ias omor eu cu mana mea
Daca creez un element de foc si il hranesc cu ura pe care o am o sa distruga o anumita persoana la comanda mea sau?

Exiști, și vei exista atâta timp cât Eu exist și sunt aici: adică pentru totdeauna. Ia aminte la ceea ce îți spun. Dacă îți spun să creezi, fă-o! Și fă-o cu perfecțiune și plăcere. Dacă îți spun să distrugi, fă-o! Nu ezita! Distruge cu toată puterea și cu satisfacție; da, îți cer să te delectezi din ceea ce ai distrus

Satan/Lucifer

#27 03-Mar-2015 21:56:55

Cleo
Administrator

Este mai simplu daca doar iti directionezi ura asupra persoanei respective si programezi acea energie sa ii cauzeze orice vrei tu - dupa care sa te detasezi de acea persoana si sa "uiti" ca ai facut acea lucrare insa ai grija la luna, sa nu fie vida. Altfel nu are efect si orice faci, faci degeaba.

Hail Satan!!

#28 03-Mar-2015 23:18:58

Rithe97
Membru

cleo wrote:

Este mai simplu daca doar iti directionezi ura asupra persoanei respective si programezi acea energie sa ii cauzeze orice vrei tu - dupa care sa te detasezi de acea persoana si sa "uiti" ca ai facut acea lucrare insa ai grija la luna, sa nu fie vida. Altfel nu are efect si orice faci, faci degeaba.

Si cum vad cand luna e vida?

Satan/Lucifer

#29 03-Mar-2015 23:48:57

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Hail Satan!!!

#30 23-Mar-2015 15:25:32

Akn5e34
Guest

De asemeni recomand codurile enochiene, mai ales atunci cand le folosesti in enochineana sunt extrem de puternice.Foarte multi nu le i-au in seama dar sunt un puternic blestem pentru inamici si o binecuvantare pentru demoni si gentili.Nu le treceti cu vederea deoarece rivalizeaza cu blestemele biblice doar ca ele ne binecuvanteaza pe noi(gentilii) si pe zeii nostri (demonii) si blesteama evreii si extraterestrii inamici.Ar trebui folosite mai des ,prea sunt ignorate.Singura conditie e sa fi dedicat si sa le pronunti corect (pe site e explicata clar pronuntia) nu conteaza nivelul la care esti.
Ave Lucifer!

#31 26-Mar-2015 00:31:04

Sara-Chan
Membru
Registered: 01-Dec-2014

Pronuntia are un efect asupra meditatiei?
Si este in regula daca acum (NU cand a fost postat) incepem?

#32 26-Mar-2015 02:01:20

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Sara-Chan wrote:

Pronuntia are un efect asupra meditatiei?
Si este in regula daca acum (NU cand a fost postat) incepem?

Dacă te referi la ritual, da, acesta poate fi început oricând.

Thomas

#33 08-May-2015 00:13:37

Sara-Chan
Membru

Hei, la exercițiul asta am un sfat pentru cei cărora le este frica sa-l facă din cauza părinților, o metoda ar fi sa zicei ca faceți exerciții vocale (ca la teatru, sunt identice), ca e un opțional la școală sau ce va tai  capu
Alta ar fi în căzul celor raraiti pot spune ca e medical. Sau când scrieți o scrisoare unui demon pentru ai mulțumi, luați un caiet de notițe și parte acea vă fi de la coada la cap
cap

Și dacă aveți anumite lucruri (cum ar fi foaia de contact) puneți-o într-o cutie de pozel  sau ceva care nu bate la ochii

Ce am scris pana acum este pentru cei care au părinți mai bagaciosi, eu le folosesc pe toate și nu ma suspectează. Și sait-ul asta m-a ajutat mult și vroiam sa ajut și eu
Dacă, nu știu....se supăra cineva cu ceva scuze!
Am o întreagă lista cum sa nu dai de bănuit și asta e felul meu de a le mulțumi adminilor.   *e jenata și se retrage încet smile
Hail Satan

#34 08-May-2015 00:15:43

Cleo
Administrator

Sara nu trebuie sa iti ceri scuze fata de nimeni cand dai un sfat.

Orice sfat ce ajuta membrii SS este bine-venit - chiar poti sa faci si un nou subiect legat de asta in sectiunea "Altele" in care sa scrii sugestii asemanatoare.

Hail Satan!

Hail Satan!!

#35 08-May-2015 02:08:14

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Sara, subscriu la ceea ce a spus Cleo.

Thomas

#36 09-May-2015 00:05:26

Sara-Chan
Membru

Eu cand am inceput sa practic toate astea mereu aveam o frica, deoarece mama mea e super "religioasa" si asa ca am gasit metode din acestea cam pentru tot wink
Si la faza cu "Scuze", ma panichez repede si mdaaa.....Mrg, am vrut in acelas timp sa-i ajut pe cei noi care au cam aceas situatie

#37 09-May-2015 15:14:46

marcu sorin
Novice
Registered: 09-May-2015

hail satan

#38 25-May-2015 01:16:04

Marius666
Novice
Registered: 24-May-2015

HAIL SATAN!!!

inventia religiei a ajuns in punctul in care
sau castigat si au sclavit multe milioane
DUMNEZEUL CRESTIN NU TE IUBESTE NU E ”BUN”.
EL ESTE DECÂT UN SADO-MASOCHIST, RASIST nebun

#39 15-Jun-2015 02:12:13

Arderea666
Novice
Registered: 14-Jun-2015

Hail satan!!

#40 15-Jun-2015 02:14:37

Arderea666
Novice
Registered: 14-Jun-2015