Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 19-Mar-2014 02:10:15

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

⬤ RITUAL IMPORTANT ECHINOCȚIUL DE PRIMĂVARĂ. Șarpele este liber

ATENȚIE: cuvintele inversate din acest RIV au fost actualizate. Ascultă înregistrarea mp3 pentru a te familiariza cu ele, înainte de a întreține ritualul

Următorul ritual este de o importanță extremă pentru Satan și Zeii noștri. Acesta trebuie efectuat când Soarele intră în 0 grade în Berbec, la începutul echinocțiului de primăvară. Scopul acestui ritual este să inverseze blestemele din biblie. Biblia nu reprezintă lucrarea vreunui ”dumnezeu” sau entitate divină, ci este o lucrare scrisă de om. Asta de asemenea include codurile biblice în care nu voi intra în detalii deoarece le voi explica într-un alt articol care urmează. Vom face tot posibilul să fim online în mod frecvent până când începem ritualul, pentru a răspunde întrebărilor legate de acesta, de pronunție și altele. Cuvintele de mai jos trebuiesc vibrate. Prin vibrarea acestor cuvinte vom ridica un blestem puternic. Cu cât suntem mai mulți cu atât mai bine, deoarece numerele reprezintă și putere și forță. Acest ritual este primul dintr-o serie de ritualuri asemănătoare pe care le vom efectua în fiecare luna sau în anumite cazuri chiar și de două ori pe lună în armonie cu energiile planetare. Ritualul nu este un blestem ci inversarea unuia, și prin asta nu vom intra în dezacord cu Marte care este în retrograd la momentul de față. Așa că ne folosim de perioada asta pentru a îndepărta armele din mâinile inamicilor. Multe din cuvintele de mai jos sunt guturale. Asta înseamnă că silabele sunt vibrate în gât. Încercați să faceți asta cât de bine puteți și dacă tot aveți nelămuriri puteți accesa videourile de pe canalul de YouTube cu rune/cuvinte de putere. De asemenea mai jos am inclus variantele mp3 pe care le puteți downloada și asculta înainte de ritual.

Echinocțiul de primăvară începe pe 20 Martie, 2014 la ora 18:57 în România.  - in 2015 pe 21 Martie la ora 00:45

ÎNAINTE DE EFECTUAREA RITUALULUI VĂ RUGĂM SĂ EFECTUAȚI MEDITAȚIA RAUM PENTRU A VĂ SPORII PUTEREA:

1. MEDITAȚIA RAUM

2. In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
În Numele lui Satan, Conducătorul Pământului, Zeu Adevărat, Puternic şi Inefabil, care a creat omul să-I reflecte chipul şi asemănarea, invit forţele întunericului să îşi reverse puterea infernală peste mine. Deschideţi porţile Iadului şi întâmpinaţi-mă ca Frate/Soră şi prieten/ă.
Eliberează-mă, O, Tu, Mărețe Satan, de toate erorile şi amăgirile din trecut, umple-mă cu adevăr, înțelepciune şi înţelegere, ţine-mă puternic în credinţa şi lucrarea mea pentru a te urma întotdeauna cu laudă, onoare şi glorie să-ţi fie date ţie în vecii vecilor.

3. Vibrează următorul paragraf de 9 ori:

AKH-IEI-AKH • IEIM-AI--LAC • LAKH-OT •
RRAF--‘A’--EV • KHEL-ET • AKH-NOCH-AG—‘AHL’ •
ED-AS-HA • TAI-AKH • LOK-IM-U •
AM-HE-AB-A • LOK-IM • AT-A • RR-U-RRA • T-O-ZZ • AT-IS--‘A’ • IC •
Ș-AKH-AN-NA--LE • MI-OL-E • AV-O-HAI • RR-EM-O-IEV

4. Ca încheiere, vibrează cu convingere de 18 ori:

Vibrează: AUM
Afirmă: Șarpele este liber, șarpele este exaltat, șarpele există pentru totdeauna!
Vibrează: AUM

HAIL SATAN PENTRU TOTDEAUNA!!

Sfârșitul ritualului.

Pronunțarea corectă a cuvintelor:
- KH este gutural și se pronunță în gât
- R-urile ar trebui să fie durigate

Ritualul în format PDF

Înregistrarea mp3 cu pronunția cuvintelor inversate din ritual - link nou

Last edited by admin (09-Nov-2016 18:40:23)

Hail Satan!!

#2 19-Mar-2014 08:34:54

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Re: ⬤ RITUAL IMPORTANT ECHINOCȚIUL DE PRIMĂVARĂ. Șarpele este liber

Buna , la meditatia RAUM are ceva daca nu pot efectua 108? pot sa fac doar 27 sau 54?(vibratii) pentru moment am niste probleme destul de mari cu gatul si nu vreau sa agravez sau ceva dar voi participa si eu:D.

Si mai doua intrebari...  ce anume ar trebuii sa vizualizam si ce afirmatii sa folosim?

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#3 20-Mar-2014 01:12:58

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Dacă chiar nu poți să faci de 108 ori, atunci  fa cel puțin de 72 sau de 54 ori. Totuși, ideal e de 108 ori

Ai putea vizualiza pământul strălucind într-o lumină puternică care rupe legăturile și blestemele inamicilor.
SAU
Poți vizualiza cum blestemele sunt rupte de pe Gentili. Și cum se trezesc la adevăr

Afirmația e asta: Șarpele este liber, șarpele este exaltat, șarpele există pentru totdeauna! - se referă la Șarpele Kundalini. Când acesta este descătușat, ești liber

Thomas

#4 20-Mar-2014 01:21:31

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Am sa fac cate 54 chiar nu pot mai mult pentru moment...ma voi revansa la ritualurile urmatoare.

Apropo , scuze ca pun atatea intrebari dar ritualul pe cate zile il facem sau doar o data? Ma refer la acel paragraf daca trebuie sa il vibram timp de 40 de zile sau doar astazi.

Hail Satan!

Hail Satan!!!

#5 20-Mar-2014 15:14:24

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Ma refer la acel paragraf daca trebuie sa il vibram timp de 40 de zile sau doar astazi.

Hail Satan!!!

#6 20-Mar-2014 15:57:24

admin
Administrator

O singură zi, de Echinocțiu

Thomas

#7 20-Mar-2014 20:06:43

balktar
Veteran ✸ ✸
From: Alba Iulia
Registered: 26-Dec-2013

Cat timp avem la dispoztite pt a face ritualul dupa ora in care incepe echinoctiul?

smile

#8 20-Mar-2014 20:49:05

admin
Administrator

balktar wrote:

Cat timp avem la dispoztite pt a face ritualul dupa ora in care incepe echinoctiul?

Echinocțiile și solstițiile durează o zi. Deci teoretic, 24 de ore de la 18:57 ora României.

Thomas

#9 20-Mar-2014 20:49:27

DVL
Războinic ✸
From: Piatra Neamt
Registered: 17-Nov-2013

Azi nu am avut posibilitatea de a face ritualul, inca sunt cu taicamiu, scriu pe furis, are ceva daca-l fac mai tarziu? Adica taicamiu ma lasa singur la 8:30, atunci pleaca el.

Daca fac ritualul impreuna cu un prieten va fi mai puternic, sau e acelasi lucru daca-l facem separat?

Hail Satan !

#10 20-Mar-2014 22:21:40

admin
Administrator

Faceți cum vreți. Nu e nimic greșit dacă îl faci cu alți SS. Numa repetați de câteva ori vibrațiile și pronunția înainte de ritual pentru a fi siguri că le faceți corect.

Thomas

#11 06-Nov-2014 11:42:59

ingrid
Membru
Registered: 14-Mar-2014

Buna.Am facut ritualul de 2 ori.Prima noapte totul a decurs bine dar a doua zi m-am trezit putin agitata.A doua oara eram agitata si abia m-am concentrat..cand am ajuns sa vibrez E-A mi-a fost foarte foarte greu sa ma concentrez,parca ceva imi distragea atentia,totusi am incercat sa imi pastrez calmul si am continuat.Dupa ritual aveam o presiune puternica deasupra capului.Astazi m-am trezit irascibila si agitata.Care poate fi cauza si ce meditatie as putea sa intretin sa imi revin pentru ca in noaptea asta vreau sa intretin iarasi ritualul.Multumesc

Hail Satan!

Board footer