Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 07-Oct-2015 15:46:34

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

⬤ RIV pentru ca inamicul să dea socoteală

Acest ritual poate fi repetat de câte ori vrei. Poți începe acest ritual oricând dorești.

Cuvintele de mai jos trebuie vibrate. Prin vibrarea acestor cuvinte, vom pune capăt și îi vom împiedica pe evrei să mai dea vina pe noi pentru lucrurile pe care ei înșiși le fac și astfel îi vom forța să plătească pentru crimele pe care ei, împreună cu lacheii lor gentili, le-au săvârșit împotriva umanității. Acest lucru îl va distruge pe inamic. Cu cât mai mulți oameni vor participa în acest ritual, cu atât mai bine, întrucât unde-s mulți puterea și tăria e pe măsură.

De asemenea, acest ritual poate fi repetat de orișicâte ori vrei, fiind și un cathartic excelent atunci când ești plin de furie și ură la adresa inamicilor. Tot ce trebuie să faci e să repeți paragraful de mai jos de 9 ori.

Multe dintre cuvintele de mai jos sunt guturale. Acest lucru înseamnă că multe dintre silabele acestora sunt vibrate din fundul gâtului. Străduiește-te pe cât de mult poți pentru a le vibra corect. Exersează aceste cuvinte înaintea ritualului, de câte ori e necesar pentru a le reproduce cum trebuie (am atașat o înregistrare mp3 pe care o puteți descărca pe calculatoarele voastre).

RIDICĂ-ȚI ENERGIILE, DUPĂ CARE VIBREAZĂ PARAGRAFUL DE MAI JOS DE 9 ORI:

•   ăss   •   hag   •   ag   •   șib   •   ma’-ah   •   lokh-ăl   • 
•   ic   •   makh-ot-ăb    •    rag-ah   •   reig-al-ăv    • 
•   lei-ar-ssi’-ah   •   iein-ăb    •    lokh-ăl   • 
•   khal-sin-ăv

Vibrează SATANAS

După ce ai vibrat SATANAS, afirmă cu convingere de 9 ori:

„Poporul evreu și gentilii care, în plină cunoștință de cauză și dinadins îi ajută pe evrei în crimele lor împotriva omenirii, sunt toți trași la răspundere. Poporul evreu și lacheii lor gentili sunt aspru pedepsiți pentru toate aceste crime dar și pentru multe altele.”

După ce ai terminat de rostit afirmația de mai sus de 9 ori, fă următoarele:

Vibrează SATANAS

Vibrează AUM

Spune: HAIL SATAN PENTRU TOTDEAUNA

_________
Pronunția:

kh – e gutural, ca atunci când îți aduni scuipat
r – trebuie durigat
_________
Invocarea lui Satan
Meditație pentru ridicarea energiei

Versiunea PDF a acestui ritual

Înregistrarea mp3 pentru pronunția din acest ritual - link nou

Last edited by admin (10-Nov-2016 15:11:12)

Thomas

#2 07-Oct-2015 16:13:36

Hyperion15
Membru
Registered: 28-Sep-2015

Re: ⬤ RIV pentru ca inamicul să dea socoteală

Ritual nou ..fain ! Vreau doar sa intreb daca pot ridica energiile chiar daca nu am chakrele deschise?

Hail Satan!

#3 07-Oct-2015 17:02:36

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Din câte știu pe moment nu e așa grav dar în timp nu face bine

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#4 07-Oct-2015 22:14:44

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

A, deci inainte de inceperea ritualului trebuie sa facem si Invocarea lui Satan? Deoarece la cel precedent nu am facut-o.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#5 07-Oct-2015 22:33:29

Procuroru.
Membru
From: Focsani
Registered: 01-Jan-2015

Hyperion , poti recurge ai la unele exercitii de respiratie.

Numai liniștea și o inimă de fier, ne vor conduce spre victorie. Doctor Goebbels
White and Proud! I love Europe!
Hail Satan!
Ave Furfur!

#6 08-Oct-2015 01:34:16

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

DianaJiayi wrote:

A, deci inainte de inceperea ritualului trebuie sa facem si Invocarea lui Satan? Deoarece la cel precedent nu am facut-o.

Cred că era listată și la celălalt dar am uitat să o pun. Asta nu e un bai, merge și cu, dar și fără. Eu știu acea invocare pe din afară și o spun la aproape fiecare ritual pe care îl fac, pentru că îmi place să o spun. Cred că motivul pentru care a fost pusă doar în link, e pentru că merge la fel de bine și fără. Fiecare cum simte. Apoi, Maxine a zis că e suficient și dacă vibrăm doar acele cuvinte inversate (dacă nu ai timp de mai mult, e bun și asta). Eu prefer să fac întreg ritualul, din nou, pentru că îmi palce să îl fac smile

Thomas

#7 08-Oct-2015 07:59:32

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

admin wrote:
DianaJiayi wrote:

Cred că era listată și la celălalt dar am uitat să o pun. Asta nu e un bai, merge și cu, dar și fără. Eu știu acea invocare pe din afară și o spun la aproape fiecare ritual pe care îl fac, pentru că îmi place să o spun. Cred că motivul pentru care a fost pusă doar în link, e pentru că merge la fel de bine și fără. Fiecare cum simte. Apoi, Maxine a zis că e suficient și dacă vibrăm doar acele cuvinte inversate (dacă nu ai timp de mai mult, e bun și asta). Eu prefer să fac întreg ritualul, din nou, pentru că îmi palce să îl fac smile

Multumesc de raspuns, ma gandeam ca poate daca nu fac si invocarea, ritualul nu are efect maxim. Oricum, am timp sa intretin tot ritualul, de aceea am si intrebat. smile

#8 08-Oct-2015 16:53:06

kilax
Guest

Facand ritualurile de inversare ne imputernicim sufletul?
Intreb fiindca acum l-am facut si simt o presiune in al treilea ochi.

#9 08-Oct-2015 17:53:12

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Nu îţi împuterniceşti sufletul făcând un ritual de inversare. Am citit un comentariu lăsat de un IP legat de acest subiect, cu presiunea simţită asupra celui de-al treilea ochi în urma efectuării unui ritual. Zicea că asta înseamnă că ai făcut cum trebuie lucrarea iar că energia a fost direcţionată în mod corect.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#10 09-Oct-2015 13:31:22

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Forores wrote:

Nu îţi împuterniceşti sufletul făcând un ritual de inversare. Am citit un comentariu lăsat de un IP legat de acest subiect, cu presiunea simţită asupra celui de-al treilea ochi în urma efectuării unui ritual. Zicea că asta înseamnă că ai făcut cum trebuie lucrarea iar că energia a fost direcţionată în mod corect.

Eu nu am simtit nici o presiune in cel de-al treilea ochi. E posibil sa nu-l fi facut corect ? Sau asta nu se aplica la toti....

#11 09-Oct-2015 14:36:00

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

DianaJiayi wrote:
Forores wrote:

Eu nu am simtit nici o presiune in cel de-al treilea ochi. E posibil sa nu-l fi facut corect ? Sau asta nu se aplica la toti....

Dupa cum bine sti, cu toti suntem diferiti, deci nu este o regula stricta ca cineva sa simta o presiune in cel de-al treilea ochi in urma efectuarii unei lucrari.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#12 09-Oct-2015 14:39:03

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Forores wrote:
DianaJiayi wrote:
Forores wrote:

Dupa cum bine sti, cu toti suntem diferiti, deci nu este o regula stricta ca cineva sa simta o presiune in cel de-al treilea ochi in urma efectuarii unei lucrari.

Da, multumesc de raspuns.

#13 19-Oct-2015 18:13:30

Hyperion15
Membru
Registered: 28-Sep-2015

Am facut acum 1 ora ritualul..dar am facut raum ...fara sa mai vibrez IO si AE ...apoi ritualul cu toate cele ...dupa mi-am dat seama ca trebuia vibrate si IO AE ...si le-am vibrat ..apoi am citit din nou codul in enochina + ce mai trebuia! Cred ca are efect ! Data viitoare o sa fiu mai atent !

Hail Satan!

#14 26-Oct-2015 16:17:07

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Salut tuturor.
Am inceput sa rad putin dupa ce am spus de cateva ori afirmatiile. Probabil si pentru ca evreii vor fi suferii amarnic pentru ce au facut si pentru ce fac in continuare.
M-am abtinut si am continuat ritualul. Cat de mult a afectat ritualul acea pauza ?

#15 26-Oct-2015 16:33:15

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Nu cred ca are ceva

HAIL SATAN! Hail Flauros!

Board footer