Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 30-Apr-2016 12:51:40

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

Un ou de paste.. pentru toti mieluseii :)

De data aceasta se pare ca ritualul lor mizer de paste s-a coincis cu Beltane, o sarbatoare strabuna..

Asa ca in seara aceasta vom incepe la ora 23:45 cu ritualul pentru deprogramarea energiilor ridicate de ei in timpul ceremoniei lor de paste, si le vom reprograma. Mai apoi vom efectua noul ritual de inversare din tora.. Vom repeta Pasul 1 si 2 o data pe ora pentru a oferi energiei timpul de a actiona, cat si noua timpul de a efectua ritualul fara a fi grabiti.

Deci prima oara va fi la ora 23:45. Apoi la 00:45. Apoi 01:45 / 02:45 / 03:45.

PASUL 1.

Ritualul pentru inviere

Vom face asta prin intermediul a 4 rune. Acesta nu va fi un ritual ci doar o lucrare pe care o puteti face cand sunteti acolo cu familia care v-a tarat/obligat sa mergeti. Daca familia este mai indulgenta atunci puteti face aceasta lucrare de acasa, concentrandu-va pe orasul vostru sau pe biserica locala, vibrand runele de mai jos si reprogramand toate energiile ridicate in biserica crestina, in noaptea "invierii" cacatului crestin. In loc ca acestea sa ajunga in "nazarinean" (adica la evrei), noi le vom reprograma pentru a trezi spiritul satanic/gentil in credinciosi.

Aceasta lucrare va consta in doi pasi:
1) desfacem programarea din energia psihica a credinciosilor proiectata spre nazarinean, prin runele Ansuz si Nautiz
2) reprogramam energia respectiva sa trezeasca spiritul satanic in crestini

Pentru inceput, amplificati-va energiile prin meditatia Raum, sau alte metode dorite de ridicarea energiei, meditati pe aura de protectie inainte si dupa aceea faceti cele de mai jos. Dupa ce terminati lucrarea curatati-va aura. Oricine poate participa in aceasta lucrare deoarece este foarte simpla.

1. Ansuz:

ansuz

Vizualizati runa Ansuz peste tot in biserica, in toti cei din jur si in toata energia ce va inconjoara. Incercati sa simtiti cat mai bine energia din jur, ca pe un vortex imens, pe care il reprogramati. Apoi vibrati runa Ansuz de 9 ori sau in multipli de 9 (18, 27, etc). Cand vibrati runa, vizualizati energia stralucind intens ca Soarele. Dupa ce terminati de vibrat runa, rostiti afirmatia:

Afirmatia (de 9 ori): Energiile lui Ansuz desfac complet toata programarea crestina din energiile ridicate in aceasta biserica/oras, si imi permit sa o reprogramez exact asa cu vreau eu

2. Nauthiz:

nauthiz

Vizualizati runa Nauthiz peste tot in biserica, in toti cei din jur si in toata energia ce va inconjoara. Incercati sa simtiti cat mai bine energia din jur, ca pe un vortex imens, pe care il reprogramati. Apoi vibrati runa Nauthiz de 9 ori sau in multipli de 9 (18, 27, etc). Cand vibrati runa, vizualizati energia stralucind intens ca Soarele. Dupa ce terminati de vibrat runa, rostiti afirmatia:

Afirmatia (de 9 ori): Energiile lui Nauthiz desfac complet toata programarea crestina din energiile ridicate in aceasta biserica/oras, si imi permit sa o reprogramez exact asa cum vreau eu

3. Thurisaz:

thurisaz

Vizualizati runa Thurisaz peste tot in biserica, in toti cei din jur si in toata energia ce va inconjoara. Incercati sa simtiti cat mai bine energia din jur, ca pe un vortex imens, pe care il reprogramati. Apoi vibrati runa Thurisaz de 9 ori sau in multipli de 9 (18, 27, etc). Cand vibrati runa, vizualizati energia stralucind intens ca Soarele. Dupa ce terminati de vibrat runa, rostiti afirmatia:

Afirmatia (de 9 ori): Energiile ridicate de catre congregatie sunt reprogramate prin Thurisaz sa trezeasca spiritul satanic in toti crestinii, acum si pururea.

4. Ödhal

odhal

Vizualizati runa Odhal peste tot in biserica, in toti cei din jur si in toata energia ce va inconjoara. Incercati sa simtiti cat mai bine energia din jur, ca pe un vortex imens, pe care il reprogramati. Apoi vibrati runa Ödhal de 9 ori sau in multipli de 9 (18, 27, etc). Cand vibrati runa, vizualizati energia stralucind intens ca Soarele. Dupa ce terminati de vibrat runa, rostiti afirmatia:

Afirmatia (de 9 ori): Energiile ridicate de catre congregatie sunt reprogramate prin Ödhal sa trezeasca spiritul satanic in toti crestinii, acum si pururea

Dupa aceea, incheiati prin a vibra AUM de 9 ori.

___
Vibratiile pot fi facute si in gand, daca sunteti in biserica si nu puteti cu voce tare. La fel si afirmatiile (repetati fiecare afirmatie de 9 ori).
*Aceasta lucrare poate fi facuta oricand sunteti obligati sa mergeti la biserica, nu doar de paste.

PASUL 2.

RIV 1
Incantați paragraful de mai jos de 9 ori:

MAD-‘A’-HA • ŞEF-EN-TE • ŞOR-DE • VI-KHA • ŞII • DA-IM •
MAD-‘A’-HAH • DA-IM-UV • UN-EŞ-ER-DE • AI-AIKH-LOC • DA-IM •
ŞOR-DE • MEKH-ET-OŞ-FAN-LL • MEKH-MIT-TE • KHA-EV

Afirmă cu convingere de 9 ori:

Vibrează AUM
   • Sângele şi viața ființelor umane şi animale au devenit toxice pentru agenda extratereștrilor inamici şi pentru evrei.
   • Sângele şi viața ființelor umane şi animale au încetat să mai fie eficiente şi şi-au pierdut toată puterea lor pentru agenda inamicilor extratereștri şi pentru evrei.
Vibrează AUM

RIV 2
Vibrează paragraful de mai jos de 9 ori.

MAD   •   MAȘ  •   I   •   DA   •   HAL-OD-ĂG   • 
HAM-UUV/W-ĂM   •   MAM-A-ĂV/W   • AKH-IEN-AFF-ĂL   •     
AKH-HE-OL-E   •   HOV-IA   •   MAN-AT-NUUW/V

Apoi vibrează o singură dată:

V/W-A-V/W   •   V/W-A-V/W   •   V/W-A-V/W

Apoi afirmă următoarele cu convingere:

•    Confuzia e îndepărtată în mod permanent
•    Toți Gentilii sunt acum conștienți și pot vedea prin toate minciunile, controlul și programele evreiești
•    Satan e ADEVĂR

După ce ai afirmat cele de mai sus de 9 ori, vibrează o singură dată:

V/W-A-V/W   •   V/W-A-V/W   •   V/W-A-V/W

HAIL SATAN PENTRU TOTDEAUNA!!

Last edited by admin (29-Nov-2018 12:33:39)

Hail Satan!!

#2 30-Apr-2016 13:18:25

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Re: Un ou de paste.. pentru toti mieluseii :)

Mersi Cleo! Deabia astept smile  ]:D  :cool:

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#3 30-Apr-2016 14:57:57

TH30
Membru
From: Barlad
Registered: 20-Feb-2016

Are ceva daca fac rit de initiere in seara asta?Asta daca am timp si sa fac si acest ritual dupa.

"Fă cunoscute faptele tale în întreaga lume, astfel încât toți să te gratuleze." Ramses al II-lea
"Nu lupti decat pentru ceea ce iubesti" 卐 Adolf Hitler 卐
11.05.2016

#4 30-Apr-2016 14:58:20

TH30
Membru

Daca am intimitate* azi.

"Fă cunoscute faptele tale în întreaga lume, astfel încât toți să te gratuleze." Ramses al II-lea
11.05.2016

#5 30-Apr-2016 16:06:40

ElnerDewitt
Războinic ✸
Registered: 27-May-2015

nu vad ca ar fi o problema..... dupa ce te dedici poti intretine orice lucrare.

Hail Satan! Hail Astaroth! Hail Puterilor Iadului!

#6 30-Apr-2016 18:36:30

moongirl
Războinic ✸
Registered: 11-Nov-2013

mersi Cleo...ne punem pe treaba wide_smile cat mai multi sa fim!

Da-i omului putere, si isi va arata adevaratul caracter...

#7 30-Apr-2016 19:19:57

SUDNW
Guest

Ce cadou frumos pentru "semeni" ]:D  !

#8 30-Apr-2016 19:22:36

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Cadoul perfect wide_smile :cool:

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#9 15-Apr-2017 15:11:21

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Am actualizat acest ritual

Thomas

#10 15-Apr-2017 16:55:33

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Pot sa cer ajutorul Demonului Gardian(chiar daca nu stiu cine este) pentru aceasta lucrare?

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#11 15-Apr-2017 21:47:19

admin
Administrator

Ella Al wrote:

Pot sa cer ajutorul Demonului Gardian(chiar daca nu stiu cine este) pentru aceasta lucrare?

I-ai putea cere lui Satan să-ți trimită un Demon (sau Demonul tău gardian dacă e disponibil), ca să te ajute. Cred că e mai indicat să-i ceri asta lui Satan, dacă nu cunoști numele gardianului.

Thomas

#12 15-Apr-2017 22:23:08

TH30
Membru

Abia astept smile!

11.05.2016

#13 15-Apr-2017 22:38:26

Luz
Membru

Si eu abia astept  smile

#14 15-Apr-2017 22:43:13

TH30
Membru

Pentru sincronizare, intrati pe twitter!

11.05.2016

#15 15-Apr-2017 23:45:21

TH30
Membru

Pregatiti???!!!

11.05.2016

#16 15-Apr-2017 23:48:07

admin
Administrator

gogo big_devil big_devil

Thomas

#17 16-Apr-2017 00:37:27

admin
Administrator

L-am actualizat din nou. Am schimbat ultimul RIV din ritual cu cel cu îndepărtarea confuziei. Cred că ritualul va fi mai eficient și mai puternic în felul acesta.

Thomas

#18 16-Apr-2017 00:45:57

Luz
Membru

O intrebare, pasul 1 si pasul 2 trebuie repetate o data pe ora? Sper sa rezist pana la 4 dimineata!

#19 16-Apr-2017 01:00:09

admin
Administrator

Ella Al wrote:

O intrebare, pasul 1 si pasul 2 trebuie repetate o data pe ora? Sper sa rezist pana la 4 dimineata!

Da, o singură dată. Faci de sus până jos, respectând toate cerințele. Asta e tot. Apoi, o oră mai târziu, reluăm totul de la început smile

Nu uitați să vă curățați aura când terminați ritualul. De exemplu, poate fi vibrată runa SURYAE de vreo 54 de ori (sau 27).

Thomas

#20 16-Apr-2017 10:46:37

Luz
Membru

La lucrarea de azi noapte a fost prima oara cand am lucrat cu un Demon. Nu l-am vazut/auzit dar stiu ca a fost acolo si l-a final cand i-am multumit in gand, mi-a dat un semn. Intrebarea este cum as putea sa-i multumesc ca m-a ajutat tinand cont ca nu-i stiu numele? Cum as putea sa-i multumesc?

#21 16-Apr-2017 15:43:23

TH30
Membru

Un Demon il rasplatesti dandu-i energie, promovand Adevarul, luptand impotriva crestinismului/islamului/evreilor, poti face si o poezie pe care sa i-o dedici!

11.05.2016

#22 16-Apr-2017 15:50:36

Luz
Membru

TH30 wrote:

Un Demon il rasplatesti dandu-i energie, promovand Adevarul, luptand impotriva crestinismului/islamului/evreilor, poti face si o poezie pe care sa i-o dedici!

Si poezia cum i-o dedic?

#23 03-Jun-2017 22:41:16

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Având în vedere că mâine începe o altă sărbătoare jegoasă xină, rusaliile, haideți să facem pe parcurul acestor zile ritualul de mai sus. Puteți să-l începeți chiar din seara asta, că tot nu este luna în vid. Bineînțeles că riv-urile rămân o prioritate, dar nu strică deloc să facem şi acest ritualul.
Şi să nu uitați, dacă vă apucați de el, să înlocuiți cele două riv-uri de mai sus cu riv-urile prioritare corespunzătoare următoarelor zile. smile

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#24 04-Jun-2017 00:12:04

Luz
Membru

NishaWillow wrote:

Având în vedere că mâine începe o altă sărbătoare jegoasă xină, rusaliile, haideți să facem pe parcurul acestor zile ritualul de mai sus. Puteți să-l începeți chiar din seara asta, că tot nu este luna în vid. Bineînțeles că riv-urile rămân o prioritate, dar nu strică deloc să facem şi acest ritualul.
Şi să nu uitați, dacă vă apucați de el, să înlocuiți cele două riv-uri de mai sus cu riv-urile prioritare corespunzătoare următoarelor zile. smile

Paragraful poate fi spus si in gand?

#25 04-Jun-2017 00:20:48

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Dap. Chiar şi afirmațiile.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#26 04-Jun-2017 00:22:18

Luz
Membru

NishaWillow wrote:

Dap. Chiar şi afirmațiile.

Ok, mersi. Ma apuc acum  smile

Board footer