Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 01-Feb-2017 19:32:47

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

◖ Întoarcerea blestemelor, partea I. Curățarea aurei

Am avut de gând să aștept până în aproapierea datei de 10 februarie, atunci când e și eclipsa de lună ca să postez asta. Având în vedere gravitatea situației, postez asta acum ca să mă asigur că toată lumea are o copie. Dacă doriți să începeți acest ritual acum, asta e bine, dar asigurați-vă că faceți ritualul şi în  momentul eclipsei și în mod ideal în fiecare zi, până pe 26 februarie, când va fi luna nouă și eclipsa solară. Eclipsele vor amplifica energia, iar luna în descreștere [de la luna plină la cea nouă] va facilita ritualul. Acest ritual este ușor și ar trebui făcut zilnic în timpul datelor de mai sus, dar TOATĂ LUMEA TREBUIE SĂ FACĂ RITUALUL MĂCAR O DATĂ.

Puteți începe acest ritual acum, dar este extrem de important să efectuați ritualul pe 10 și 11 februarie, în timpul eclipsei. În plus, în mod ideal, acest ritual ar trebui să fie efectuat zilnic până pe 26 februarie. Este destul de simplu și nu vă ia prea mult timp. Până pe data de 2 martie, toată lumea ar trebui să înceapă să-și construiască o aură de protecție pentru a devia orice fel de blesteme și energie negativă îndreptate spre noi și așa mai departe, returnându-le la expeditori. Această aură de protecție este puțin diferită și voi posta de asemenea și acest lucru. Aura de protecție funcționează cel mai bine în timpul unei luni în creștere și trebuie aplicată atunci când aura îți este eradicată complet de orice energie negativă.
Chiar dacă nu ați făcut riv-urile, este important să faceți această lucrare.

În plus, dacă aveți familiali, este de asemenea important să le curățați aura și sufletele. [Vezi mai jos].

Începe cu următoarea rugăciune:

„Ascultă-mă, o, Tu, Mărețe și Puternice Satan. Îți cer ajutorul la întoarcerea acestor blesteme, amplificate, la cei de la care au venit și care ne-au atacat pentru că lucrăm pentru tine. Tu știi cine sunt ei. Aceștia-ți vor cunoaște furia. Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine. O, Puternice Satan, umple-mă cu adevăr, înțelepciune și înțelegere. Ține-mă puternic în credința și lucrarea mea, pentru a Te urma întotdeauna cu Laudă, Onoare și Glorie să-ți fie date Ție, în vecii vecilor.”

1. Vizualizează un Soare strălucitor direct deasupra capului.
    Afirmă: „Această lumină curăţă şi elimină toate energiile negative, formele mentale şi blestemele de pe sufletul meu sau conectate la acesta, care au fost direcţionate spre mine şi le trimite înapoi la expeditori.”
    Afirmă asta de 3 ori.

2. Vizualizează acest Soare cum coboară în capul tău și împinge orice murdărie, mizerie, forme mentale [formele mentale pot apărea ca bucăți de mizerie sau pentru cei care sunt avansați le puteți vedea, deoarece acestea pot fi forme, simboluri, ca și elementalii sau altceva]. Asta va fi energie gri sau neagră [cu cât le colectează] și va deveni mai întunecată cu cât coboară.

3. Vizualizează lumina strălucitoare cum coboară prin gât, în jos prin umeri, piept, apoi prin zona stomacului, șoldurilor și tot drumul în jos prin picioare, împingând afară toată murdăria din aura și sufletul tău.

4. Mută murdăria lângă tine, într-o grămadă.

5. FĂ PAȘII 1-4 DE TREI ORI. Continuă să aduni murdăria.

6. Când ai terminat, aura și sufletul tău ar trebui să fie mult mai luminoase și mai curate.
    Puteți cere ca un Demon să ia energia si să o returneze la expeditori [mai ales dacă ești nou] SAU poți să vizualizezi cum pleacă de lângă tine, direcționând-o către inamici.

.

Pentru familiali:

1485956672_animal_chakras.gif

Ilustrația de mai sus este la fel pentru pisică cât şi pentru câine, cal și toate animalele cu patru membre. Șerpii și celelalte reptile își au chakrele aliniate de-a lungul corpului în același fel. Unii membri au și păianjeni. Pentru curățarea unui familial păianjen, doar vizualizați păianjenul cuprins într-un soare strălucitor și trageți soarele din corpul său, împingând afară orice energii negative. Același lucru este valabil și pentru alți familiali mici.

Ar trebui să faci exact același ritual de mai sus pentru familialul/familialii tăi. Acest lucru este extrem de important. De asemenea puteți utiliza o perie sau un pieptăne astral [îl vizualizați] și să periați orice elemente negative astrale din blana lui/ei, adunând în același mod și returnându-le la expeditori.

Familialul tău îți protejează sufletul. E important să-i cureți aura frecvent. De asemenea, să construiești o aură de protecție puternică în jurul lui/ei. Acest lucru ar trebui făcut zilnic în timpul lunii în creștere. Voi posta acest lucru în scurt timp.

Last edited by admin (15-Sep-2017 18:19:53)

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 01-Feb-2017 20:05:59

Loading
Veteran ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Re: ◖ Întoarcerea blestemelor, partea I. Curățarea aurei

Ideea cu acest ritual este ca trimitem toata energia negativa inamicilor? Asta il face asa important? Ca in rest nu pare decat o metoda mai avansata de a ne curata aura si sufletul.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#3 01-Feb-2017 22:25:36

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Loading wrote:

Ideea cu acest ritual este ca trimitem toata energia negativa inamicilor? Asta il face asa important? Ca in rest nu pare decat o metoda mai avansata de a ne curata aura si sufletul.

O asemenea lucrare în asemenea împrejurimi nu ţi se pare DECÂT o lucrare mai avansată? O perioadă în care energiile sunt amplificate şi ai ocazia să îţi cureţi sufletul de blesteme, forme mentale şi energii negative şi să le trimiţi înapoi la inamici ţi se pare ceva banal?

Well, cine sunt eu să îţi spun să îţi construieşti o aură de protecţie care să te protejeze de blestemele şi atacurile inamicilor, mai ales într-o asemenea perioadă în care lucrurile prind amploare?

Last edited by Forores (01-Feb-2017 22:28:04)

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#4 01-Feb-2017 23:34:34

Loading
Veteran ✸ ✸

Forores wrote:
Loading wrote:

O asemenea lucrare în asemenea împrejurimi nu ţi se pare DECÂT o lucrare mai avansată? O perioadă în care energiile sunt amplificate şi ai ocazia să îţi cureţi sufletul de blesteme, forme mentale şi energii negative şi să le trimiţi înapoi la inamici ţi se pare ceva banal?

Well, cine sunt eu să îţi spun să îţi construieşti o aură de protecţie care să te protejeze de blestemele şi atacurile inamicilor, mai ales într-o asemenea perioadă în care lucrurile prind amploare?

Prin simplitatea ei pare puțin ”banală”, deși nu aș zice chiar așa pentru că Nisha zice că este foarte importantă.
Cât despre atacuri, eu nu prea le acord importanță pentru că nu am avut niciodată parte de așa ceva dar având în vedere că ritualul este important firește că-l voi face oricum, nu este ca și cum l-aș face doar pentru mine.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#5 02-Feb-2017 19:37:49

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

Sunt incepator, abia ce-am reusit transa, il pot face? Intrucat nu stiu cat de bun sunt la vizualizat, dar vizualizat in sensul ca inchid ochii si-mi imaginez corpul meu?

Acel ce sfidează dragostea nefericită
Şi îmbrăţişează forma Morţii
Dansând în dansul distrugerii;
La acela Mama vine!

#6 02-Feb-2017 20:04:03

Loading
Veteran ✸ ✸

Krampus1488 wrote:

Sunt incepator, abia ce-am reusit transa, il pot face? Intrucat nu stiu cat de bun sunt la vizualizat, dar vizualizat in sensul ca inchid ochii si-mi imaginez corpul meu?

Da, iti vizualizezi in minte corpul si sfera stralucitoare efectuand ce zice ritualul.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#7 02-Feb-2017 22:06:39

Krampus1488
Membru

Voi incerca, multumesc.

La acela Mama vine!

#8 08-Feb-2017 20:45:37

Catharsis
Membru
Registered: 06-Jun-2016

Acest ritual poate fi facut si pentru alte persoane care nu sunt dedicate?

23.09.2016

#9 08-Feb-2017 21:23:26

Loading
Veteran ✸ ✸

Catharsis wrote:

Acest ritual poate fi facut si pentru alte persoane care nu sunt dedicate?

Nu.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#10 09-Feb-2017 03:07:37

Persephonna11
Membru
From: Iasi
Registered: 11-May-2016

NishaWillow wrote:

6. Când ai terminat, aura și sufletul tău ar trebui să fie mult mai luminoase și mai curate.
Puteți cere ca un Demon să ia energia si să o returneze la expeditori [mai ales dacă ești nou] SAU poți să vizualizezi cum pleacă de lângă tine, direcționând-o către inamici.

Cum cer ca un Demon sa ia el energia si sa o directioneze catre inamic? De unde stiu ca Demonul sau Satan a auzit ca am cerut ajutor in legatura cu asta si Demonul a trimis el energia? sau ca sa o directionez eu catre inamici, ce ar fi mai indicat sa-mi imaginez, ca trimit acea energie negativa spre o biserica, biblie, peretele ala evreiesc sau ceva legat de ei?

Scriitor(proza si poezie), pasionat de filosofie.

#11 09-Feb-2017 11:15:24

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Persephonna11 wrote:
NishaWillow wrote:

Cum cer ca un Demon sa ia el energia si sa o directioneze catre inamic? De unde stiu ca Demonul sau Satan a auzit ca am cerut ajutor in legatura cu asta si Demonul a trimis el energia? sau ca sa o directionez eu catre inamici, ce ar fi mai indicat sa-mi imaginez, ca trimit acea energie negativa spre o biserica, biblie, peretele ala evreiesc sau ceva legat de ei?

Prin intermediul sigiliului (poate să fie și al Demonului tău Gardian).
Cel mai bine e să-ți imaginezi inamicii și cum se sufocă în acea energie.

#12 09-Feb-2017 11:23:36

Persephonna11
Membru
From: Iasi
Registered: 11-May-2016

Cam greu, adica mi e greu sa le imaginez capetele si la mine am problema asta. Dar mersi de "film", e mai amuzant si placut sa o fac eu decat sa-i cer DG ului meu.

Scriitor(proza si poezie), pasionat de filosofie.

#13 27-Feb-2017 20:57:02

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Persephonna11 wrote:
NishaWillow wrote:

Ceri asta prin intermediul rugăciunii din ritual.

Thomas

#14 14-Mar-2017 19:57:17

Almeea 666
Banned
Registered: 04-Oct-2016

Aceasta lucrare poate fi facuta si de azi 14 martie ??

" Intunericul e lumina intoarsa pe dos " BELZEBUT

#15 15-Mar-2017 02:20:29

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Dacă ai făcut-o până acum, da. Poți continua să o faci în fiecare zi dacă vrei.

#16 15-Mar-2017 14:15:36

Almeea 666
Banned
Registered: 04-Oct-2016

NishaWillow wrote:

Dacă ai făcut-o până acum, da. Poți continua să o faci în fiecare zi dacă vrei.

Multumesc !!

" Intunericul e lumina intoarsa pe dos " BELZEBUT

#17 19-Jul-2017 14:19:24

DarkRanger
Membru
Registered: 11-Jun-2016

Multumesc !!

#18 25-Nov-2017 20:26:46

T1000
Novice
Registered: 15-May-2017

Doresc si eu sa ma alatur unui grup sau unei comunitati "Bucuria lui Satan"! Cum pot sa gasesc asa ceva??    P.S.: sunt nou sau as vrea sa devin si eu un membru. Multumesc

#19 26-Nov-2017 17:55:57

admin
Administrator

T1000 wrote:

Doresc si eu sa ma alatur unui grup sau unei comunitati "Bucuria lui Satan"! Cum pot sa gasesc asa ceva??    P.S.: sunt nou sau as vrea sa devin si eu un membru. Multumesc

Păi tocmai ce te-ai alăturat comunității BLS smile

Dacă te referi la întâlniri propriu-zise cu alți membrii, acestea sunt descurajate din motive de siguranță.

Thomas

#20 26-Nov-2017 18:00:56

Krampus1488
Membru

T1000 wrote:

Slabe sanse avand in vedere numarul restrans al practicantilor, mai ales in Romania. Tocmai de aceea expunerea ar trebui sa fie limitata, pentru a pastra si potenta aceste Taine departe de ochii xinilor, caci nu stim de ce sunt capabili ei. Cel mai bine ar fi sa incerci tu, in mediul tau, in grupul tau de prieteni sa gasesti persoane cu deschidere spre acauzal, macar putin pasionate de "paranormal" si parapsihologie.

Pana atunci, sper ca drumul tau sa fie de durata in comunitatea Joy of Satan!

La acela Mama vine!

#21 20-Apr-2018 19:35:52

johnny70
Membru
From: europa west
Registered: 25-Apr-2017

Am.o inyrebare aici , cind se mai poate incepe acest ritual ca eu abea acum l_am gasit si suntem.deja in 20 aprilie , si am nevoie sal incep ptr protectie, _ Hail Satan

]:D

#22 20-Apr-2018 20:24:17

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

johnny70 wrote:

Am.o inyrebare aici , cind se mai poate incepe acest ritual ca eu abea acum l_am gasit si suntem.deja in 20 aprilie , si am nevoie sal incep ptr protectie, _ Hail Satan

Îl poți face de fiecare dată când luna e în descreștere.

#23 23-Apr-2018 21:10:23

johnny70
Membru
From: europa west
Registered: 25-Apr-2017

Ok merci Hail Satan

]:D

#24 07-Jun-2018 01:07:13

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Dar rugaciunea nu ar fi mai ok daca as spune-o cand imi termin de curatat aura? Pentru ca in rugaciune spune asa "Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine."
Daca rugaciunea se spune inainte nu ar trebuie sa fie "Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le voi indeparta de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine."

#25 07-Jun-2018 20:33:01

admin
Administrator

Clarier wrote:

Dar rugaciunea nu ar fi mai ok daca as spune-o cand imi termin de curatat aura? Pentru ca in rugaciune spune asa "Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine."
Daca rugaciunea se spune inainte nu ar trebuie sa fie "Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le voi indeparta de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine."

În engleză e la timpul trecut (le-am îndepărtat), însă asta nu cred că are atât de mare importanță pentru că nu e o afirmație ci o rugăciune înaintea lui Satan. Zeii ne-au dat acea meditație și implicit s-au oferit să ne ajute cu ea, așa că atunci când rostești rugăciunea, ei știu despre ce e vorba indiferent că e timpul trecut sau viitor  big_smile

Thomas

#26 17-Nov-2018 15:27:50

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Dacă energiile negative provin de la xini sau orice dușman de-al Lui Satan care e ne-evreu, acestea se întorc la ei?În timp ce mi-am curățat aura o dată cu sfera de energie(soarele vizualizat) am văzut că energia negativă s-a dus destul de aproape (în vecini) .Mă gândeam că se întorc la evreii care i-au determinat să facă asta.E posibil ca energiile negative să se întoarcă la expeditori indiferent natura acestora (gentili/evrei) ?

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#27 17-Nov-2018 20:03:16

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

„Ascultă-mă, o, Tu, Mărețe și Puternice Satan. Îți cer ajutorul la întoarcerea acestor blesteme, amplificate, la cei de la care au venit și care ne-au atacat pentru că lucrăm pentru tine. Tu știi cine sunt ei. Aceștia-ți vor cunoaște furia. Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine. O, Puternice Satan, umple-mă cu adevăr, înțelepciune și înțelegere. Ține-mă puternic în credința și lucrarea mea, pentru a Te urma întotdeauna cu Laudă, Onoare și Glorie să-ți fie date Ție, în vecii vecilor.”

Se intorc catre oricine le-a aruncat spre tine.

#28 18-Nov-2018 03:35:52

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Mersi mult de răspuns

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

Board footer