Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 27-Feb-2017 20:54:34

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

◗ Întoarcerea blestemelor, partea a II-a. Aura de protecție

Pentru mai multe informații, vă rog să citiți prima parte: Întoarcerea blestemelor, Partea I.

Mai întâi de toate vreau să menționez că, pe lângă faptul că asupra noastră au fost aruncate blesteme, mai există și idioți wiccani și alții care ne-au trimis energii de legare, în special legat de Ritualurile de Inversare (RIV), întrucât RIV-urile îl distrug pe inamic în mod activ și eficient (RIV-ul cu cele 72 de nume e cel mai puternic împotriva lor, deoarece acesta e bastionul lor).

Satan tocmai mi-a confirmat în această dimineață un lucru pe care eu deja îl credeam ca fiind adevărat. Satan are putere peste TOȚI vrăjitorii și vrăjitoarele care „sunt conectate la Zeii noștri.” Cu alte cuvinte, orice practicant de magie și vrăjitorie care se conectează la Zeii Păgâni, se află sub puterea Sa. Mi-a mai zis că un mare procent dintre wiccani și cei asemenea lor sunt niște lași. Mi-a zis: „Sunt plini de frică.” „De aceea practică wicca.”

Acum câteva ore a fost Lună Nouă. Vă recomand tuturor de aici ca, în timpul întregii perioade în care luna e în creștere și începând cât mai repede posibil, să faceți ritualul de mai jos pentru voi înșivă. Ritualul precedent pe care l-am făcut, a avut ca scop curățarea temeinică a aurei noastre și întoarcerea blestemelor și a energiilor negative înapoi la cei de la care au venit.

Cu toată emfaza care e pusă asupra lunii, se trece cu vederea peste Soarele, care este o sursă extrem de puternică de energie pură. Am găsit că energia de la soare e cea mai puternică aproximativ între orele 11:00 și 14:00. Acesta este intervalul în care soarele e situat direct deasupra noastră.

Când soarele răsare (aflat în creștere, zi de zi), e un alt moment puternic. Un moment excelent pentru meditații a fost dintotdeauna chiar înainte de răsăritul soarelui, înainte de ivirea zorilor. Apusul soarelui (descreștere) are cam aceleași efecte ca și luna descrescătoare, în ceea ce ține de îndepărtarea și stoparea lucrurilor. Însă ÎNTOTDEAUNA ia în considerare poziția și fazele lunii.

Energia soarelui e de foc și aparține elementului foc. Dacă atunci când îți cureți aura ieși afară în bătaia soarelui, într-o zi senină când soarele e în înaltul cerului, are efecte uimitoare. Pentru ca acest lucru să fie efectiv, trebuie să te afli direct în bătaia razelor de soare. Nu trebuie decât să inspiri energie solară în aura și sufletul tău, și să te scufunzi în energie solară – care e chiar mai ușoară de văzut cu al treilea ochi atunci când te afli în strălucirea soarelui. Poți chiar să folosești un rozariu satanic pentru a vibra mantra SURYA de 108 ori (Satan mi-a spus că 216 repetiții sunt mai efective decât 108 repetiții: pentru a face 216 repetiții, ia numărătoarea de la început atunci când ai terminat un rozariu complet. Eu am încercat asta și e foarte efectivă.)

Dat fiind faptul că această lucrare se va extinde pe o perioadă de aproximativ 2 săptămâni, pot fi zile când e înnorat sau chiar ploios. Chiar și așa poți ieși afară, de unde să invoci energia soarelui, iar ritualul va fi efectiv. Are efect și dacă stai în fața ferestrei, atâta timp cât lumina cade pe tine; cu toate acestea, ritualul făcut afară în bătaia directă a soarelui e cel mai puternic și cel mai efectiv. Poți inspira energie de la soare, iluminându-ți aura, iar atunci când expiri să vibrezi SURYA.

Ritualul

Începând de azi și până la următoarea Lună Plină, toți cei de aici ar trebui să-și construiască o aură puternică de protecție. Aceasta e mult mai avansată decât aura de protecție standard. Date fiind atacurile de care am avut parte, dar și situația în care se află lumea în acest moment, această lucrare ar trebui repetată în fiecare lună, începând de la Luna Nouă și făcută până la Luna Plină, timp de un an întreg. Această lucrare îți va rămâne gravată în suflet pentru eternitate, ținându-te în siguranță și protejându-te de răutatea celorlalți și, în același timp, distrugându-ți și inamicii.

1. Ridică-ți energiile. Cel mai bine e să faci această lucrare (la fel ca orice altă lucrare de altfel), atunci când energiile îți sunt la cel mai puternic nivel, atunci când simți o zvâcnire energetică puternică. Dacă ești novice, dă-ți toată silința. De asemenea, poți folosi energia de la soare pentru a-ți ridica energiile, așa cum a fost explicat mai sus, vibrând mantra SURYA cu un rozariu satanic (sau cu orice altceva ce te ajută cu numărătoarea).

2. Curăță-ți aura în mod temeinic, așa cum s-a instruit în Partea I din Întoarcerea blestemelor. SĂ NU eziți să ceri ajutorul unui Demon/iță. Chiar dacă nu poți auzi, simți sau vedea Demonul/ița, fii convins că El/Ea e acolo și că te ajută, întorcând energiile înapoi la cei de la care au venit.

3. Înconjoară-te în lumină. Repet încă odată, dacă îți e cu putință, folosește energia de la soare. Dacă nu poți folosi soarele și dacă ai probleme cu vizualizarea, o altă tactică efectivă e să folosești o lampă îndreptată cu becul spre tine, strălucindu-ți direct în față în timp ce tu stai cu ochii închiși și vizualizezi lumina.

4. Afirmă de 18 ori:
    „Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, ura și energia distructivă direcționate spre mine și le întoarce imediat înapoi la expeditori.”

Fă acest lucru în fiecare zi, începând de azi (Luna Nouă) și până pe 13 martie (Luna Plină). Apoi, de la Luna Plină și până la Luna Nouă (adică atunci când luna se află în descreștere), recomand tuturor cu tărie să efectueze CURĂȚAREA INTENSĂ A AUREI indicată în Partea I din Îndepărtarea blestemelor. Continuă să repeți aceste lucrări în acord cu ciclurile lunii. Vei descoperi că în urma curățirii profunde a aurei, nu vei îndepărta numai blesteme, ci și orice alte tipuri de gunoaie care ți-au pus bețe în roate în viața ta personală. O aură murdară ridică piedici atât în calea vrăjilor pe care le faci, cât și în calea puterilor tale. Aura și sufletul au acumulat tot felul de energii negative de-a lungul multelor reîncarnări, iar acestea nu pot fi toate îndepărtate printr-o singură lucrare. Din acest motiv această lucrare trebuie repetată. DIN NOU, vă sfătuiesc cu tărie să-i cereți lui Satan să trimită un Demon/iță care să lucreze împreună cu voi la îndepărtarea acestor energii. Chiar dacă ești nou și nu-i poți vedea pe Zei, urmează-ți presimțirea și intuiția. E extrem de important ca întotdeauna să rostești rugăciunea de mai jos înainte de a-ți curăța aura:

„Ascultă-mă, o, Tu, Mărețe și Puternice Satan. Îți cer ajutorul la întoarcerea acestor blesteme, amplificate, la cei de la care au venit și care ne-au atacat pentru că lucrăm pentru tine. Tu știi cine sunt ei. Aceștia-ți vor cunoaște furia. Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine. O, Puternice Satan, umple-mă cu adevăr, înțelepciune și înțelegere. Ține-mă puternic în credința și lucrarea mea, pentru a Te urma întotdeauna cu Laudă, Onoare și Glorie să-ți fie date Ție, în vecii vecilor.”

În special dacă lucrezi activ pentru Satan.

– Înalta Preoteasă Maxine Dietrich

Last edited by admin (15-Sep-2017 18:20:27)

Thomas

#2 27-Feb-2017 22:36:15

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

Re: ◗ Întoarcerea blestemelor, partea a II-a. Aura de protecție

Este in regula daca fac ritualul asta dupa ce termin cu riv-urile? Sau din contra, este recomandabil? Pentru ca ma gandesc ca in timp ce facem riv-uri ridicam energie negativa pe care o trimitem inamicilor si inevitabil o mica parte din aceasta energie se ataseaza de aura. Daca facem ritualul acesta dupa riv-uri si precizam ca energia negativa se intoarce la cei de la care au venit, nu se intoarce tot la noi, dat fiind faptul ca noi am ridicat-o?

नहि ज्ञानेन सदृशं

#3 28-Feb-2017 03:19:00

admin
Administrator

La punctul 2 îți cureți aura. Totuși, dacă simți nevoia, o poți curăța înainte de a începe această lucrare. Ai putea folosi runa Ansuz pentru asta.

Thomas

#4 16-Mar-2017 12:19:38

Eternumus
Guest

Cand ma pot apuca de aceasta lucrare? Luna noua nu o sa fie prea cruand din cate am vazut eu.. poate plina.
Si pe langa asta pot sa ies afara sa inspir energie de la soare si dupa sa ma intorc inapoi in casa? Deoarece nu am intimitatea sa pot virba afara..

#5 18-Jun-2017 17:29:35

andree96razvan
Novice
Registered: 18-Jun-2017

Buna.......caut un mentor care sa ma ajute nu ma pot concentra chiar as aprecia mesaj pe XXXXXva rog aXXXXXXXXXXXX

Last edited by Cleo (21-Jun-2017 14:58:22)

#6 18-Jun-2017 18:20:54

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Deci: partea I si a II-a pe luna in crestere, iar partea I pe luna in scadere?

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#7 18-Jun-2017 20:06:01

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

Carina wrote:

Deci: partea I si a II-a pe luna in crestere, iar partea I pe luna in scadere?

Partea a II-a cat este luna in crestere si partea I cat este luna in descrestere.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#8 19-Jun-2017 16:59:15

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Corect, pentru ca partea a II-a include si partea I. Multumesc!

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#9 09-Jul-2017 20:39:53

DaraXx
Membru
From: Constanta
Registered: 04-Feb-2017

Cum pot invoca cei patru Printi ai Iadului , pentru ritualul de distrugere ?

HAIL SATAN !!Text that has to be colorized

#10 09-Jul-2017 21:49:22

Nova
Autor
Registered: 04-Mar-2017

1. Sună din clopoţel, întoarce-te în sens invers acelor de ceasornic şi invocă-I pe Cei Patru Prinţi Încoronaţi ai Iadului. Poţi face asta cu pumnalul [dacă ai unul] SAU simplu îndreaptă-ţi degetul arătător de la mână stângă şi vizualizează un flux de energie de o culoare albastru-electric, care îţi intră prin vârful degetului şi îţi umple întreaga fiinţă. Cu fiecare întoarcere, albastrul devine din ce în ce mai intens, umplându-ți şi încărcându-ţi întreaga fiinţă. Începe cu Satan/Lucifer, cu faţa spre Est şi apoi întoarce-te spre nord pentru Belzebut, spre vest pentru Astaroth şi spre sud pentru Azazel. Continuă să te încarci cu energia albastră, cu fiecare întoarcere :

SATAN/LUCIFER spre EST
BELZEBUT spre NORD
ASTAROTH spre VEST
AZAZEL spre SUD

http://bucurialuisatan.com/ritualul-standard/

#11 09-Jul-2017 23:36:08

DaraXx
Membru
From: Constanta
Registered: 04-Feb-2017

Multumesc

HAIL SATAN !!Text that has to be colorized

#12 20-Feb-2018 04:22:47

The Hybrid
Novice
From: Nowhere
Registered: 28-Jun-2015
Website

Pot folosi mantra suryae pentru o anumita afirmatie gen  " Sunt intotdeauna protejat, in siguranta, puternic, viguros si sanatos din punct de vedere spiritual, fizic si mintal, in cel mai pozitiv mod pentru mine. AUM  " iar seara sa fac meditatia de aici dar cu afirmatie diferita? Sau daca fac aceasta meditatie cu mantra SURYAE trebuie sa fie o singura afirmatie?

#13 28-Apr-2018 11:38:33

johnny70
Membru
From: europa west
Registered: 25-Apr-2017

Hail , am si eu o intrebare aici am facut prima parte a ritualului pina pe 25aprilie ptr ca luna a fost in descrestere. Iar de pe 3 pina pe 10 mai luna intra in crestere, deci in aceasta perioada pot incepe si partea a 2a a ritualului corect? Hail Satan

]:D

#14 28-Apr-2018 18:16:00

The Hybrid
Novice
From: Nowhere
Registered: 28-Jun-2015
Website

johnny70 wrote:

Hail , am si eu o intrebare aici am facut prima parte a ritualului pina pe 25aprilie ptr ca luna a fost in descrestere. Iar de pe 3 pina pe 10 mai luna intra in crestere, deci in aceasta perioada pot incepe si partea a 2a a ritualului corect? Hail Satan

Eu le fac pe ambele in fiecare zi.

#15 28-Apr-2018 19:06:33

Catharsis
Membru
Registered: 06-Jun-2016

johnny70 wrote:

Luna este in crestere pana pe 30 aprilie. Poti face partea a 2-a a ritualului inclusiv azi. Dupa va fi in descrestere pana pe 15 mai.
Pentru a urmari mult mai usor perioadele lunii, poti folosi calendarul postat.
http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5815

23.09.2016

#16 29-Apr-2018 01:47:32

johnny70
Membru
From: europa west
Registered: 25-Apr-2017

Ok merci mult  si Hail Satan

]:D

#17 16-Jun-2018 20:59:30

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Daca am facut o parte din ritual si dupa acea a trebuit sa i-au o pauza, trebuie sa o i-au de la capat sau pot sa continui de unde am ramas ?

#18 17-Jun-2018 12:43:04

admin
Administrator

Dacă nu ai reușit să faci afirmațiile, atunci reia de la capăt.

Thomas

#19 13-Feb-2019 01:40:14

Vlad#6112
Membru
Registered: 13-Mar-2017

Vibrez berkano de 72ori și o afirm de 18 ori, pt un an ca să mi fie aura puternica dar trebuie sa fie aceeași meditație tot timpul sau o pot schimba? Are relevanță?

"Ceea ce nu ma omoara ma face mai puternic" Friedrich Nietzsche

#20 13-Feb-2019 01:40:59

Vlad#6112
Membru
Registered: 13-Mar-2017

Și zic o afirmație *

"Ceea ce nu ma omoara ma face mai puternic" Friedrich Nietzsche

Board footer