Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 20-Jun-2017 16:59:22

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

RIV Nou pentru data de 20.06.17 şi Solstiţiul de Vară

Salutări tuturor forţelor satanice!

Vom adăuga un nou RIV. Acesta este un RIV din Noul Testament care este în greaca veche, eu l-am scris. Înalta Preoteasă Maxine ştie de asta şi l-a aprobat bucuroasă şi, în plus, multe mulţumiri lui Azazel pentru ajutorul şi cunoştiinţele oferite pentru realizarea acestui ritual.

Pentru cei care sunt în lipsă de timp, puteţi sări direct la ritual.

Ceea ce evreii au făcut Zeilor noştri a fost un lucru mascat. Acest lucru nu implică extratereştrii, ci modul în care aceştia sunt cunoscuţi în mica minte a lumii. În inconştientul masiv pe care îl avem (mintea maselor de oameni, în alte cuvinte), Zeii au fost alungaţi. Acest lucru nu are nimic de-a face cu ei la propriu, ci cu percepţia noastră a fost afectată, deschiderea mintală şi spirituală faţă de ei. Cuplată cu ignoranţă, atacul asupra propriilor Zei şi violenţă fizică, a luat-o razna în decursul secolelor.

Datorită credinţei noastre în masă, în „realitatea” noastră ca şi specie,  am acceptat şi faptul că Zeii au fost în sfârşit „exilaţi”. În timp ce evreii practică cu uşurinţă necromarea, comunicarea cu morţii lor, îi cheamă pe reptilienii de top pentru a le oferi îndrumare şi aşa mai departe, neamurile abia dacă pot comunica cu Zeii lor originali. Aceasta le-a salvat spatele evreilor. Ordinea a fost răsturnată în lume cu uşurinţă deoarece noi trăim într-un mini-univers diferit bazat pe rahaturi evreieşti, şi nu pe o înţelegere reală naturală.

Acest lucru nu a fost realizat de evrei. Ci a fost realizat de Gentilii care, datorită minciunilor inamice, au fost blocaţi mintal şi spiritual faţă de Zei şi de credinţele noastre ancestrale. Evreii nu sunt sursa de putere în nimic din ceea ce fac, ei sunt manipulatori şi paraziţi pricepuţi care deţin cunoştiinţe despre magie, pe care le-au transormat în crime. Dacă ar fi existat un cazier judiciar sau o pedeapsă pentru abuzul de magie ori pentru abuzul spiritual, evreii ar fi fost executaţi de un infinit număr de ori.

Cuvintele de mai jos trebuiesc vibrate de 3, 9 ori 10 ori. [De 10 ori este cel mai BINE]
Ridicaţi-vă energiile înainte de riv.

1. U-Ş • I-VAM-ONO • OT • EN • NI-NI • E-TI-IŞ-HAT-OPY • DE-MO-NIA • AT • I-C• E-I-RIK • SET- NO-IEL • SARAKH • ATEM • O-I-D • ATNOK-IM-OT-VI • I • I-V• NASP-ERTS-E-PI

2.  ATN-OŞ-EP • OO-AN-AR-U • I-OT • KI • NI-PART-ŞA • S-OoH • SATANAN • NOT • NU-RO-EF-E • SI-U-TI-VA • EV • NE-BI-I

3.  I-ŞI-KI-VA • IM • I-O • SA-MIH • NE-VO • IAK • OR-TH-KH-Y • YOT • NIM-AN-ID • NIT • NA-ŞAP • IPE • IAK • SCORPION • IAK • OPHEON • ON-API • NI-TAP • YOT • NAI-ŞI-OKŞ-I • NIT • NIM-I • AK-O-THI-TH • I-OTHI

4.  SI-UN-AR-UO • SI-OHT • NI • ITP • AR-YI-Y-NI • NOM-IH •ATAM-ON-OH • TA • I-TOH • I-TH • ETER-ECH ----- I-TI-SŞ-AT-OPi • NI-MI • ATAM-VE-NP • I-TOH • TA • ETER-ECH • IM • OT-YOT • NI • NI-PL

După ce ai vibrat cele de mai sus de 10 ori, afirmă următoarele de 10 ori [Satanas- afirmaţie Satanas reprezintă o singură tură. Aum se vibrează la început şi la sfârşit, doar o singură dată 1 – 1]:

x1 AUM-

x 10 [Vibrează SATANAS:

Influenţa, controlul şi legăturile evreieşti asupra lui Satan și a Demonilor Săi sunt complet dezlegate şi sunt acum anulate şi fără valoare.

Evreii, dumnezeul şi îngerii lor au pierdut orice autoritate spirituală asupra Demonilor şi Zeilor lui Satan.

Satan şi Demonii Săi sunt restabiliţi la ceruri în deplină putere şi autoritate, acum şi pentru totdeauna.

DUMNEZEUL EVREIESC ESTE DETRONAT, DESTITUIT DE TOATĂ AUTORITATEA SPIRITUALĂ ŞI COMPLET DISTRUS!!

Vibrează SATANAS]

x1 AUM-

Cele de mai sus reprezintă o singură tură şi trebuie repetate de 10 ori pentru o eficacitate maximă.

Încheie ritualul cu un puternic HAIL SATAN!

Aici aveţi înregistrarea audio a ritualului: https://www.dropbox.com/s/w0n8bs6maeu30 … e.mp3?dl=1

Last edited by admin (05-Aug-2017 23:11:35)

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#2 20-Jun-2017 18:04:41

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

Re: RIV Nou pentru data de 20.06.17 şi Solstiţiul de Vară

Vibratia la SATANAS este cea din meditatia 666, nu? Adica fiecare litera trebuie vibrata pe rand.

Acel ce sfidează dragostea nefericită
Şi îmbrăţişează forma Morţii
Dansând în dansul distrugerii;
La acela Mama vine!

#3 20-Jun-2017 18:27:10

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Da.

Hail Satan!!!

#4 20-Jun-2017 21:34:33

Nova
Autor
Registered: 04-Mar-2017

Cele de mai sus reprezintă o singură tură şi trebuie repetate de 10 ori pentru o eficacitate maximă.

Deci practic de la acele texte in Enochiana sau de la primul AUM?

kek

#5 20-Jun-2017 21:45:06

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Nova wrote:

Deci practic de la acele texte in Enochiana sau de la primul AUM?

La ambele se referă.

Dacă nu ai înţeles care e faza cu AUM:

Vibrezi o singură dată AUM când începi să spui afirmaţiile după care o dată SATANAS - AFIRMAŢIILE - SATANAS, după care începi din nou cu SATANAS - AFIRMAŢIE - SATANAS şi tot aşa până le repeţi de 3,9 ori 10 ori, după care vibrezi încă o dată AUM pentru încheiere.

Hail Satan!!!

#6 07-Jul-2017 13:06:42

Krampus1488
Membru

La a doua parte cu afirmatiile, as putea vibra odata AUM, odata SATANAS, afirmatiile x10, SATANAS, AUM? Stiu ca suna a slabiciune, dar pur si simplu vibratia la SATANAS imi taie respiratia si ma face sa fiu aproape de lesin, plus ca este intr-un interval atat de scurt.

La acela Mama vine!

#7 07-Jul-2017 13:30:25

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Krampus1488 wrote:

La a doua parte cu afirmatiile, as putea vibra odata AUM, odata SATANAS, afirmatiile x10, SATANAS, AUM? Stiu ca suna a slabiciune, dar pur si simplu vibratia la SATANAS imi taie respiratia si ma face sa fiu aproape de lesin, plus ca este intr-un interval atat de scurt.

Nu are de ce să-ți taie respirația. Vibrezi fiecare literă în parte. Iar de fiecare dată cănd începi să vibrezi litera următoare, iei o gură bună de aer. Încearcă să vibrezi mai scurt. Şi nu te grăbi. Fă ritualul când ai mai mult timp la dispoziție ca să nu te soliciți.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#8 07-Jul-2017 14:27:07

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

Eu văzusem pe aici pe undeva cândva că la astfel de ritualuri SATANAS se vibrează într-o singură expirație. Dacă vibrăm fiecare literă în parte o să dureze probabil o oră și jumătate să facem ritualul ăsta complet.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#9 07-Jul-2017 14:50:21

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Loading wrote:

Eu văzusem pe aici pe undeva cândva că la astfel de ritualuri SATANAS se vibrează într-o singură expirație. Dacă vibrăm fiecare literă în parte o să dureze probabil o oră și jumătate să facem ritualul ăsta complet.

Nu durează atâta.
Am făcut ritualul acesta de câteva ori şi de fiecare dată mi-a luat vreo 30 de minute, cu 10 repetiții pentru ambele paragrafe. A mai fost un membru (Lydia) de pe JoS care a afirmat acelaşi lucru.

Dar SATANAS se poate vibra dintr-o singură respirație.

Last edited by NishaWillow (07-Jul-2017 14:55:17)

#10 07-Jul-2017 15:26:21

Loading
Războinic ✸

Mie îmi ia vreo 50 de minute să-l fac cu vibrarea paragrafelor de 10 ori și SATANAS o dată pe expirație. Tu cum procedezi de îți ia așa puțin timp? Vibrezi paragrafele și SATANAS mai scurt?

नहि ज्ञानेन सदृशं

#11 07-Jul-2017 16:05:46

Krampus1488
Membru

Loading wrote:

Mie îmi ia vreo 50 de minute să-l fac cu vibrarea paragrafelor de 10 ori și SATANAS o dată pe expirație. Tu cum procedezi de îți ia așa puțin timp? Vibrezi paragrafele și SATANAS mai scurt?

Deci pana la urma putem vibra "SATANAS" dintr-o singura respiratie asa cum e la "SATANAMA" de exemplu?

La acela Mama vine!

#12 07-Jul-2017 16:06:25

Loading
Războinic ✸

Dacă vrei, da, doar că probabil efectul va fi mai slab.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#13 07-Jul-2017 16:07:58

BlackWizard
Membru
Registered: 18-Nov-2015

Mulțumim Forores

AGATHOS DAIMON!

#14 07-Jul-2017 16:55:48

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Loading wrote:

Paragrafele le-am vibrat aproape cu aceiaşi viteză cu care le-a vibrat şi Î.P. HoodedCobra, iar mantra am vibrat-o mai scurt.

Loading wrote:

Dacă vrei, da, doar că probabil efectul va fi mai slab.

Nu va fi. Hooded zicea că e okay să vibrăm mantra dintr-o singură expirație.
Însă dacă există persoane care doresc literă cu literă, pot să o facă, deşi nu e obligatoriu.

Last edited by NishaWillow (08-Jul-2017 00:38:42)

Board footer