Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 29-Sep-2017 09:35:09

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (29 septembrie - 3 octombrie)

Salutări tuturor războinicilor noștri!

După cum știți, este timpul să-l facem pe inamic să sufere cu adevărat și așa vom și face. Acum, vom face 4 RIV-uri în total și vor fi foarte puternice împotriva inamicului. Yom Kippur este o dată în care inamicul se afundă în slăbiciunea lui și încearcă să-și spele așa-zisele “păcate", dar noi nu vom permite ca acest lucru să se întâmple.

Î.P. Don a menționat despre motivul pentru care trebuie să facem RIV-ul cu Terminarea prosperității evreiești, iar acesta va fi unul dintre punctele noastre de interes pentru următoarele cinci zile.

Acum, pentru următoarea zi, vom pregăti terenul. După ce inamicul își termină crimele sale ritualice, le vom inversa.

Prin urmare, mai jos aveți programul:

29 septembrie:

30 septembrie:

1 octombrie:

(Puteți adăuga și Blestemarea celor 72 de "nume ale lui dumnezeu” pentru eficacitate maximă)

2 octombrie:

(Puteți adăuga și Blestemarea celor 72 de "nume ale lui dumnezeu” pentru eficacitate maximă)

3 octombrie:

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 29-Sep-2017 09:36:25

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

Re: Program de RIV-uri (29 septembrie - 3 octombrie)

Voi pune și restul predicii când voi avea mai mult timp.

#3 01-Oct-2017 21:03:08

DragonTamed
Membru
From: Bucuresti
Registered: 14-Aug-2017

Thomas, vezi ca pe site, la Inversarea Kol Nidrei din script lipsesc ultimele doua litere. Este doar 'L' nu 'Lac'. Pe site, nu pe forum. Ti-am spus ca sa stii.

#4 02-Oct-2017 03:22:24

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

DragonTamed wrote:

Thomas, vezi ca pe site, la Inversarea Kol Nidrei din script lipsesc ultimele doua litere. Este doar 'L' nu 'Lac'. Pe site, nu pe forum. Ti-am spus ca sa stii.

Mersi. Îmi lași și un link te rog?

Thomas

#5 02-Oct-2017 12:18:04

The Hybrid
Novice
From: Nowhere
Registered: 28-Jun-2015
Website

admin wrote:
DragonTamed wrote:

Se refera la inregistrarea audio, jos.
http://bucurialuisatan.com/kn/

#6 02-Oct-2017 13:14:48

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

The Hybrid wrote:
admin wrote:
DragonTamed wrote:

Se refera la inregistrarea audio, jos.
http://bucurialuisatan.com/kn/

Mersi

Thomas

#7 02-Oct-2017 19:43:26

DragonTamed
Membru

Ridicare energiilor - o singura data sau inainte de fiecare dintre cele trei ritualuri? (in caz ca le faci unul dupa altul)

#8 02-Oct-2017 22:11:02

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

DragonTamed wrote:

Ridicare energiilor - o singura data sau inainte de fiecare dintre cele trei ritualuri? (in caz ca le faci unul dupa altul)

Cel mai bine este să lași o pauză între riv-uri de cel puțin 5-10 minute. Între cele două riv-uri de la prosperitate poți lăsa 2-4 minute sau poti să le faci unul după altul fără pauză între ele.
Dacă ai timp, îti poți ridica energiile înainte de fiecare ritual (dar nu e obligatoriu). Dacă nu, ai putea face o meditație ce îți ridică odată mai multă energie, cum ar fi MerKaBa, meditația RAUM extinsă etc, iar apoi poți continua cu restul ritualurilor, fără să-ți mai ridici din nou energiile înainte de fiecare.

#9 02-Oct-2017 22:20:19

DragonTamed
Membru

Multumesc. M-am gandit si eu la RAUM. Ma tot uit la ea de ceva vreme. wide_smile

#10 09-Feb-2018 22:15:15

DragonTamed
Membru

NishaWillow wrote:
DragonTamed wrote:

Cel mai bine este să lași o pauză între riv-uri de cel puțin 5-10 minute. Între cele două riv-uri de la prosperitate poți lăsa 2-4 minute sau poti să le faci unul după altul fără pauză între ele.
Dacă ai timp, îti poți ridica energiile înainte de fiecare ritual (dar nu e obligatoriu). Dacă nu, ai putea face o meditație ce îți ridică odată mai multă energie, cum ar fi MerKaBa, meditația RAUM extinsă etc, iar apoi poți continua cu restul ritualurilor, fără să-ți mai ridici din nou energiile înainte de fiecare.

In caz ca fac RAUM extinsa o singura data intainte de toate riv-urile - cate repetari pentru RAUM in extensii/ chackre/ aura si cate pentru AUM in chackrele secundare?  Multumesc @NishaWillow

#11 10-Feb-2018 13:31:03

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸

DragonTamed wrote:

In caz ca fac RAUM extinsa o singura data intainte de toate riv-urile - cate repetari pentru RAUM in extensii/ chackre/ aura si cate pentru AUM in chackrele secundare?  Multumesc @NishaWillow

Poți face câte repetări dorești. O dată, de 9 ori, de 18 ori ș.a.m.d.

Și pentru cei care doresc să facă cât mai multe riv-uri, dar nu au mult timp la dispoziție, pot lăsa o pauză și de 30 de secunde între ele.

Board footer