Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

Announcement

⬤ Program de RIV-uri (14-28 noiembrie) ⬤ Toți cei dedicați ar trebui să participe!! ◖ Ritual de întoarcere a blestemelor.◗ Cu privire la Facebook!

#1 14-Nov-2017 08:20:25

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (14-28 noiembrie)

Salutări tuturor războinicilor și familiei noastre în Satan!

Vom continua, așa cum facem întotdeauna, cu programul de RIV-uri. Programul de mai jos va fi în mare parte axat pe împuternicirea noastră și, în același timp, pe ținerea sub control a inamicului, deoarece ei au încercat, încă o dată, prin căi indirecte, să impună cenzura și să otrăvească ultimele bastioane ale libertății de exprimare. Cu orice preț acest lucru nu poate fi permis.

Nu știu dacă oamenii sunt conștienți de marele cutremur care a avut loc în regiunea Iranului și a Irakului.
http://www.abc.net.au/news/2017-11-14/m … ea/9147060

În mod normal, seismologii au o prognoză despre cutremure foarte mari de genul acesta. Există o prezicere de undeva. Aceste evenimente sunt uneori un "semn". Cutremure și alte probleme au avut loc în regiuni care, în general, au întâmpinat un val foarte mare de negativitate. Poți presupune că aceste evenimente au fost naturale, da, dar pe un spectru mai larg, dacă cunoști ocultismul, poți deveni puțin suspicios.

Nu aș fi sigur, dar există o posibilitate ca acest dezastru să fi fost produs de om. Astfel de incidente nu mai sunt doar coincidențe, pentru că există tehnologie și, bineînțeles, există arme spirituale care pot crea multe dezastre. Apoi mai există aproximativ mii de rabini în Israel, care fac literalmente extrem de multe ritualuri împotriva altor oameni din Orientul Mijlociu, pentru ca ei să sufere și să moară. Acest lucru se întâmplă de secole, deci nu este nimic nou.

Ce diferă acum este faptul că alți oameni cu cunoștințe oculte, adică noi, pot face ceva în legătură cu asta.

Mai jos este programul:

14 noiembrie:

15 noiembrie:

16 noiembrie:

17 noiembrie:

18 noiembrie:

19 noiembrie:

20 noiembrie:

21 noiembrie:

22 noiembrie:

23 noiembrie:

24 noiembrie:

25 noiembrie:

26 noiembrie:

27 noiembrie:

28 noiembrie:

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 18-Nov-2017 18:32:56

DragonTamed
Membru
From: Bucuresti
Registered: 14-Aug-2017
Website

Re: Program de RIV-uri (14-28 noiembrie)

RIV-urile trebuiesc facute in ordinea in care sunt date pe site sau poata fi schimbata ordinea? De exemplu as vrea sa incep cu RIV-urile noi, pentru ca nu stiu cat imi ia si sa las de ex '72...' la sfarsit pentru ca e un text pe care il cunosc bine si stiu exact in cat timp il fac. Daca nu se poate, asta e, dar am zis sa intreb totusi. Multumesc.

Eu nu pot sa-mi vand sufletul diavolului, pentru ca l-am dedicat deja lui Lucifer
Hail Satan! Hail Lilith!

#3 18-Nov-2017 18:42:04

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

DragonTamed wrote:

RIV-urile trebuiesc facute in ordinea in care sunt date pe site sau poata fi schimbata ordinea? De exemplu as vrea sa incep cu RIV-urile noi, pentru ca nu stiu cat imi ia si sa las de ex '72...' la sfarsit pentru ca e un text pe care il cunosc bine si stiu exact in cat timp il fac. Daca nu se poate, asta e, dar am zis sa intreb totusi. Multumesc.

Le poti face in ce ordine vrei. Cred ca trebuie sa lasi cateva minute de pauza intre ele ca sa nu se amestece energiile.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#4 18-Nov-2017 19:29:48

DragonTamed
Membru
Website

Da,sta stiu. Mi-a spus Nisha mai demult si asa si fac. Ms.

Eu nu pot sa-mi vand sufletul diavolului, pentru ca l-am dedicat deja lui Lucifer
Hail Satan! Hail Lilith!

#5 19-Nov-2017 08:09:59

DragonTamed
Membru
Website

Pentru astazi sunt '42...' si Autoritatea Demonica, ambele cu ridicarea energiilor. Pot sa folosesc la unul SATANAMA si la celalalt respiratia focului pentru ridicarea energiilor? Multumesc!

Hail Satan! Hail Lilith!

#6 19-Nov-2017 09:35:53

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

DragonTamed wrote:

Pentru astazi sunt '42...' si Autoritatea Demonica, ambele cu ridicarea energiilor. Pot sa folosesc la unul SATANAMA si la celalalt respiratia focului pentru ridicarea energiilor? Multumesc!

Iti poti ridica energiile cum doresti.

नहि ज्ञानेन सदृशं

#7 19-Nov-2017 16:53:16

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

Daca fac intr o zii mai multe riv-uri cu toate ca ajut avansez?
Dar daca repet unul de mai multe ori?

Dedicat pe 06.06.2017
Hail Satan!

#8 19-Nov-2017 19:28:40

The Hybrid
Membru
From: Orion
Registered: 28-Jun-2015

Suflet ranit wrote:

Daca fac intr o zii mai multe riv-uri cu toate ca ajut avansez?
Dar daca repet unul de mai multe ori?

Daca repeti unul de mai multe ori,e mai puternic,la fel si cand faci o vraja de doua ori intr-o zi,evident o incarci cu mai multa energie si putere.
Nu avansezi cu nimic,riv-urile sunt pentru atac,tocmai de aia trebuie sa meditezi si sa iti ridici energiile cand te pui pe riv-uri.

"Frica este o illuzie,nu exista asa ceva.Infrunta-ti temerile,poti face asta!" - Satan

#9 19-Nov-2017 21:13:42

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

.mersi

Dedicat pe 06.06.2017
Hail Satan!

#10 Yesterday 00:25:14

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

The Hybrid wrote:

Nu avansezi cu nimic,riv-urile sunt pentru atac,tocmai de aia trebuie sa meditezi si sa iti ridici energiile cand te pui pe riv-uri.

Evident ca avansezi, e exact ca si cum ai practica un sport, din neinitiat devii initiat si dezvolti mai multe capacitati, imputernicindu-te. Razboiul Spiritual pe care Satanistii Spirituali il duc nu este in zadar, si la fel ca un razboi fizic, acesta te initiaza pe un drum al imputernicirii si al experientelor. Practicand RIV-urile constant capeti experienta, astfel experienta reflectandu-se si in lucrarile personale de vrajitorie pe care le faci sprea a-ti indeplini scopurile. Nimic nu-i in zadar facut, si totul este si pentru ajutorarea noastra pe mai mult planuri.

Veniţi! Înfăţişaţi-vă! Spre teroarea
Pământului şi pentru mângâierea noastră
Şi a semenilor noștri pregătiţi!

#11 Yesterday 01:38:31

Sylax
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 27-Aug-2017

Krampus1488 wrote:
The Hybrid wrote:

Evident ca avansezi, e exact ca si cum ai practica un sport, din neinitiat devii initiat si dezvolti mai multe capacitati, imputernicindu-te. Razboiul Spiritual pe care Satanistii Spirituali il duc nu este in zadar, si la fel ca un razboi fizic, acesta te initiaza pe un drum al imputernicirii si al experientelor. Practicand RIV-urile constant capeti experienta, astfel experienta reflectandu-se si in lucrarile personale de vrajitorie pe care le faci sprea a-ti indeplini scopurile. Nimic nu-i in zadar facut, si totul este si pentru ajutorarea noastra pe mai mult planuri.

Adevarat.
Datorita riv-urilor am invatat cum simt energia si mi.au imbunatatit abilitatea de a directiona energiile.
Plus multe altele...sunt importante...

Mandru de viata mea, 'n viata mea n-am
N-am dat un gram din sangele de-oltean.

OLTEANCLAN

#12 Yesterday 02:57:11

The Hybrid
Membru

Nu am spus ca sunt inutile,iar asta cu energia ,simtitul si directionarea ei ar fi esentiale sa le stapanesti atunci cand faci riv-uri,la fel ca si oricare alte vraji pe care le faci.

"Frica este o illuzie,nu exista asa ceva.Infrunta-ti temerile,poti face asta!" - Satan

#13 Yesterday 14:52:29

Krampus1488
Membru
Registered: 04-Dec-2016

The Hybrid wrote:

Nu am spus ca sunt inutile,iar asta cu energia ,simtitul si directionarea ei ar fi esentiale sa le stapanesti atunci cand faci riv-uri,la fel ca si oricare alte vraji pe care le faci.

Nici n-am afirmat c-ai spus asta, ai spus ca nu ne ajuta direct pe noi(in sensul ca nu ne imbunatatesc puterile) iar eu am afirmat exact opusul. Ar fi esential sa le stapanesti, dar probabil mult mai bine ar fi sa inveti sa le stapanesti facand simultan RIV-uri decat sa astepti pana le "stapanesti", in principiu nestiind ce inseamna asta din cauza lipsei de experienta.

Veniţi! Înfăţişaţi-vă! Spre teroarea
Pământului şi pentru mângâierea noastră
Şi a semenilor noștri pregătiţi!

#14 Yesterday 15:17:19

Sylax
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 27-Aug-2017

Eu am inceput sa fac riv.uri inca  de cand nu aveam havar daca directionez energia bine...sau daca o simt sau asa cv....doar le.am facut...am zis ca poate le fac bn...si chiar daca nu le fac...macar incerc si nu stau degeaba.

Mandru de viata mea, 'n viata mea n-am
N-am dat un gram din sangele de-oltean.

OLTEANCLAN

#15 Yesterday 20:45:43

The Hybrid
Membru

Sylax wrote:

Eu am inceput sa fac riv.uri inca  de cand nu aveam havar daca directionez energia bine...sau daca o simt sau asa cv....doar le.am facut...am zis ca poate le fac bn...si chiar daca nu le fac...macar incerc si nu stau degeaba.

Daca le reciti cum trebuie,functioneaza.
Pe langa asta trebuie sa simti ura pe ei.
Eu de regula ma infuri rau de tot si ma gandesc la tot ce a fost rau in viata mea,si a altora,la tot ce au facut inamicii Zeiilor si lui Satan iar asta ma infurie si mai rau,ii vizualizez pe cenusii si reptilieni cum ard in foc,un foc de culoare albastru inchis[satanic].
Pe langa asta fac si http://bucurialuisatan.com/cele-72-de-nume-imputite/ .

Si codurile sunt foarte puternice,ii enerveaza mult de tot. al 12 lea cod e preferatul meu  big_devil

#16 Yesterday 20:48:26

The Hybrid
Membru

Orice vraja functioneaza facuta cum trebuie si daca iti iei gandul de la ea si mai bine,cu cat o sa obtine ti mai mult din propia voastra putere spirituala cu atat o sa va creasca aceea siguranta interioara. Gen eu am facut o vraja de iubire pe o fata si dupa am fost cu ea si am intrebat-o "ti-a venit tie asa dintr-o data,azi trebuie sa ies cu X ?? " si ea a raspuns hipnotic si instant "DA" . Si eram certati rau de tot fara sansa de impacare.
Si eu ranjam si ma intreba de ce ranjesc ,si i-am spus ca nu e nimic.
Imi spunea " nu stiu de ce dar ma gandesc doar la ...." si eu eram ceva de genul " serios? nu stiu de ce".

Deci fiti constiienti ce i care sunte ti la inceput ca orice vraja functioneaza,fii sigur pe asta ,eu sunt dar ceea ce ma uimeste mereu este timpul in care se manifesta asta ma lasa mereu masca dar stiu ca functioneaza.

Board footer