Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 19-Jun-2014 22:15:27

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

RIV de la Solstițiul de Vară, 22 iunie 2014. Împuternicirea Șarpelui

Ritualul poate fi făcut oricând după miezul nopții ora locală, duminică 22 iunie.

Cuvintele de mai jos trebuie vibrate. Prin vibrarea acestor cuvinte, vom îndepărta un alt blestem biblic puternic. Cu cât mai multe persoane fac acest ritual, cu atât mai bine, întrucât puterea și tăria este întotdeauna acolo unde sunt mulți. Acest ritual este al treilea dintr-o serie de ritualuri pe care le vom face în fiecare lună și, uneori, de două ori pe lună, în armonie cu energiile planetare. Îndepărtăm armele din mâinile inamicilor (evrei). Efectele acestui ritual este puterea deplină pusă înapoi în mâinile Gentililor.

Exersează cuvintele pe atât de mult pe cât posibil, înainte de efectuarea ritualului (am atașat un fișier mp3 cu cuvintele la sfârșitul paginii, pe care fiecare îi poate descărca).

Duminică 22 iunie 2014

Chiar înainte de ritual, poți face Meditația Raum pentru a vă ridica puterile. Dacă ești experiment și deja ai o meditație preferată care îți ridică puterile în mod efectiv, atunci o poți folosi pe aceea.

Vibrează cuvintele de mai jos de 18 ori. Adică ia fiecare cuvânt în parte și vibrează-l, de la primul la ultimul – asta reprezintă o rundă. Fă 18 astfel de runde.

MAT-OT-AM–TE   •   NOR-HA-A   •   ET-HAM
AL-VI-AEIV   •    MIN-IN-AT-LĂ    •    UUUI-HII-AEIV   UUU-ET-HAM    •   ȘIII    •    UUUKH-IL-ȘAI-AEIV

După ce ai vibrat paragraful de mai sus de 18 ori, afirmă cu convingere de 18 ori:

Vibrează AUM

Toate obstacolele sunt îndepărtate în mod total, permanent și complet.
Satan este împuternicit pe deplin.
Satan are Putere Supremă și Invincibilă.
Puterea Supremă și Invincibilă a lui Satan este veșnică!

Vibrează AUM

(Întreg paragraful de mai sus reprezintă o rundă)

HAIL SATAN PENTRU TOTDEAUNA!!

- Sfârșitul Ritualului -

_________
Pronunție:
KH este gutural, sunetul fiind scos din fundul gâtului
R trebuie durigat; limba este vibrată pe cerul gurii

INVOCAREA LUI SATAN:
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
În Numele lui Satan, Conducătorul Pământului, Zeu Adevărat, Puternic şi Inefabil, care a creat omul să-I reflecte chipul şi asemănarea, invit forţele întunericului să îşi reverse puterea infernală peste mine. Deschideţi porţile Iadului şi întâmpinaţi-mă ca Frate/Soră şi prieten/ă.

Eliberează-mă, O, Tu, Mărețe Satan, de toate erorile şi amăgirile din trecut, umple-mă cu adevăr, înțelepciune şi înţelegere, ţine-mă puternic în credinţa şi lucrarea mea pentru a te urma întotdeauna cu laudă, onoare şi glorie să-ţi fie date ţie în vecii vecilor.

Meditația RAUM .mp3

Versiunea PDF a ritualului

666 Ritualul de la Solstițiul de Vară .mp3 - link nou

- Înalta Preoteasă Maxine Dietrich

Last edited by admin (10-Nov-2016 03:20:27)

Thomas

#2 22-Jun-2014 18:52:26

DVL
Războinic ✸
From: Piatra Neamt
Registered: 17-Nov-2013

Re: RIV de la Solstițiul de Vară, 22 iunie 2014. Împuternicirea Șarpelui

Acum am terminat si eu ritualul. Ma simt linistit.

Hail Satan !

#3 22-Jun-2014 19:50:09

Creatine
Războinic ✸
From: Germania/Bayern
Registered: 04-Nov-2013

acum 2 minute am termint ritualul  , chakra inimii simteam ca imi explodeaza , iar inaintea ritualului am vrut sa mananc si m'am taiat la degetul aratator de la mana stanga tare , o fi fost vreun cenusiu/reptilian ceva ?

Hail Satan. wide_smile
Hail Vapula. :cool:

#4 22-Jun-2014 22:00:27

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Si eu l-am terminat acum , si eu am simtit un fel de energie de la chakra inimi in sus , parca ma ardea dar in modul placut:)).

Ar fi mai interesant daca am sti si ce inseamna wide_smile.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#5 23-Jun-2014 00:43:30

balktar
Veteran ✸ ✸
From: Alba Iulia
Registered: 26-Dec-2013

Si eu care credeam ca sunt singurul care simte in chakra inimii o energie mai intensa. Am discutat in seara asta cu o prietena, foarte crestina de altfel, si a spus ca vechiul testament ii se pare o mare porcarie si ca nu are nicio logica, ceea ce acum un an nu s-ar fi intamplat.  Ritualurile incep sa-si faca efectul.

smile

#6 23-Jun-2014 00:55:30

Antto
Membru
Registered: 21-May-2014

Acum am terminat ritualul si ma simt super. Nu am mai lucrat niciodata cu asemenea vibratii. Intrasem intr-o transa profunda tare la vibratul A E si I O, incat a trbuit sa ma concentrez sa raman intr-un echilibru al transei pentru a ma putea concentra si pe ritual. Faceam cate 6 A E si I O pe expiratie si probabil de asta ma scufundam in transa tot mai adanc. Oricum, dupa ritual m-am simtit super. Sper ca am ridicat ceva energie pentru Tatal Satan pentru ca sunt initiat doar de 1 luna si e primul ritual  mai amplu pe care l-am facut.

HAIL SATAN!!

#7 23-Jun-2014 01:01:26

Creatine
Războinic ✸
From: Germania/Bayern
Registered: 04-Nov-2013

Ritualul asta poate fi facut in orice zi ..? ca  un fel de meditatie pentru Tatal Satan ca ne'a acceptat si suntem recunoscatori ..? adica eu m'am simtit super bine cand l'am facut

Hail Satan. wide_smile
Hail Vapula. :cool:

#8 23-Jun-2014 15:09:46

Rodqes
Membru
Registered: 28-Mar-2014

Si eu am facut ritualul ieri, a fost o energie foarte placuta.
Cum zicea si sergiu, putem face ritualul asta de mai multe ori sau a fost doar pt. Duminica?

"Dacă cineva Mi se supune şi se conformează poruncilor Mele, acela va avea bucurie, desfătare şi mângâiere." - Satan/Lucifer in Al Jilwah
Hail Satan!

#9 23-Jun-2014 15:34:24

admin
Administrator

@Sergiu, Rodqes: Da, poate fi repetat oricând și de oricâte ori doriți, atât ritualul ăsta cât și celelalte două din seria asta de ritualuri. Împreună, în grup, le facem doar o singură dată, însă individual pot fi repetate la infinit. Opinia mea e că cu cât mai mult cu atât mai bine. Eu unul am să continui cu ritualul ăsta pentru cel puțin 9 zile în șir; a fost extatic.

@Sergiu: cred că a fost un accident smile.

Thomas

#10 05-Sep-2015 14:53:07

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Am incercat pe mai multe site-uri si nu pot descarca fisierul cu pronuntia corecta.
Nu aveti alt link ?

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#11 06-Sep-2015 04:01:22

admin
Administrator

DianaJiayi wrote:

Am incercat pe mai multe site-uri si nu pot descarca fisierul cu pronuntia corecta.
Nu aveti alt link ?

Numai înregistrarea cu meditația RAUM e disponibilă. Cealaltă a fost ștearsă (cu siguranță nu de Maxine ..)

Thomas

#12 06-Sep-2015 04:08:05

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

admin wrote:
DianaJiayi wrote:

Nu aveti alt link ?

Numai înregistrarea cu meditația RAUM e disponibilă. Cealaltă a fost ștearsă (cu siguranță nu de Maxine ..)

Da, am ascultat cea cu med. RAUM.
Dar vroiam sa stiu daca vibrez fiecare litera, ca si in ritualul din 21 iun. 2015. Vreau ca ritualul sa iasa perfect smile

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

Board footer