Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 06-May-2018 01:48:23

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (6-20 mai)

Salutări tuturor războinicilor și familiei noastre SS.

Mai jos este programul de RIV-uri pentru perioada 6-20 mai. O să trec direct la subiect pentru a ușura traducerea.

Câteva sfaturi atunci când faceți RIV-uri. Imaginația este importantă, la fel ca și senzația.

Când faceți RIV-urile, vă puteți imagina puternic ceva care are legătură cu ele. De exemplu, când faceți cele 72 de nume ale lui ((("dumnezeu"))), vă puteți imagina numele respective ca pe niște litere evreiești care se sfărâmă; când faceți cele 42 de nume vă puteți imagina o aură evreiască care se dizolvă în jurul evreilor; la RIV-ul Shema vă puteți imagina cum evreii sunt lăsați complet fără protecție; la Autoritatea Demonică + Dreptul la guvernarea Națiunilor cum popoarele denunță și/sau atacă în mod public inamicul, cu liderii gentili în vârf etc. Fiți creativi. Alimentând mai mult RIV-urile, asta le poate ajuta. Este destul dacă le faceți pur și simplu, dar puteți adăuga anumite lucruri, ca cele de mai sus, pentru a acorda RIV-urilor o atenție suplimentară.

Mai jos este lista cu RIV-urile:

6 mai:

7 mai:

8 mai:

9 mai:

10 mai:

11 mai:

12 mai:

13 mai:

14 mai:

15 mai:

16 mai:

17 mai:

18 mai:

19 mai:

20 mai:

– Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 06-May-2018 22:30:00

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Re: Program de RIV-uri (6-20 mai)

Sunt putin indus in eroare la riv-ul Sarpele este liber, am ascultat varianta audio si odata IEIM-AI--LAC aici il pronunta lah, eu stiam ca c-ul se pronunta c, nu h si apoi aici IC pronunta c normal . Alta chestie LOK-IM-U , LOK il pronunta Loc, eu credeam ca K se pronunta h, nu trebuia sa pronunte loh ? Si aici la fel LOK-IM, iar pronunta loc . Am gresit eu pana acum pronuntia sau este gresit ?

#3 06-May-2018 22:53:50

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Clarier wrote:

Sunt putin indus in eroare la riv-ul Sarpele este liber, am ascultat varianta audio si odata IEIM-AI--LAC aici il pronunta lah, eu stiam ca c-ul se pronunta c, nu h si apoi aici IC pronunta c normal . Alta chestie LOK-IM-U , LOK il pronunta Loc, eu credeam ca K se pronunta h, nu trebuia sa pronunte loh ? Si aici la fel LOK-IM, iar pronunta loc . Am gresit eu pana acum pronuntia sau este gresit ?

La primul, IEIM-AI-LAC, LAC se pronunță LAC. Se aude un h înfundat după c, dar asta e ceva normal atunci când pronunți litera c.
La celelalte RIV-uri, litera K se pronunță CH din fundul gâtului. Dar aici K se citeste C simplu, deși ar fi trebuit trecut ca și C pentru a evita confuzia.
Riv-ul acesta e mai vechi. La ritualurile care au apărut după el, cuvintele inversate au fost trecute așa cum le pronunță Maxine în înregistrări.

Last edited by NishaWillow (06-May-2018 22:58:47)

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#4 06-May-2018 22:57:12

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Exact .

#5 06-May-2018 22:58:45

Crisw908
Novice
From: Constanta
Registered: 15-Jan-2018

Mersi mult! Chiar ma intrebam unde sunt smile)

Ambitios si dornic sa invat lucruri despre Satan si despre dezvoltarea spirituala!

Hail Satan!

#6 10-May-2018 16:14:54

Luka999
Membru
From: Timișoara
Registered: 16-Jan-2018

Trebuie ca la fiecare RIV sa-l invoc pe Tatal Satan ? Sau e de ajuns odata ? Nu pot sa-mi ridic energiile pentru ca nu sunt avansat, asa ca deobicei doar il invoc pe Tatal Satan.

06.05.2018 sarpe
Ori noi îl vom distruge pe inamic, ori el ne va distruge pe noi.

#7 10-May-2018 18:27:59

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Luka999 wrote:

Trebuie ca la fiecare RIV sa-l invoc pe Tatal Satan ? Sau e de ajuns odata ? Nu pot sa-mi ridic energiile pentru ca nu sunt avansat, asa ca deobicei doar il invoc pe Tatal Satan.

-Cum doresti!
-Nu conteaza ca nu esti avansat. Poti sa-ti ridici energiile cu una din meditatiile precizate la RIV-uri.
Daca esti incepator foloseste inainte exercitiile de respiratie  de pe BLS. Sunt bune inaintea oricarei meditatii, pentru ca te ajuta  sa-ti simti mai bine chakrele.
http://bucurialuisatan.com/chakra-inimi … -completa/

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

Board footer