Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#41 05-Oct-2018 18:03:29

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Re: RIV-UL FINAL (21 iulie 2018)

Cred ca am fost blestemat sau ceva de vreun rabin ca ma simsteam foarte neputincios si m-am gandit sa fac RIV-ul final si spre uimirea mea RIV-ul a functionat foarte usor.Inamicul probabil m-a atacat cand RIV-ul avea putere mai mare.Totusi am sustinut RIV-ul final si mi-a fost de ajutor.Hail Satan! foc  foc  foc

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#42 24-Oct-2018 18:13:18

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

M-am gândit să postez aici o imagine cu literele ebraice pe fundal negru, pentru o mai bună vizualizare pentru aceia care folosesc Paint sau alt program pe telefon sau PC:

1540393880_riv-ul_final.jpg

Thomas

#43 24-Oct-2018 19:21:59

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Vibratiile se fac cu voce tare sau in gand? Au aceiasi putere daca sunt vibrate in gand?

Hail Satan! Hail Valefor!

#44 24-Oct-2018 19:50:21

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Luz wrote:

Vibratiile se fac cu voce tare sau in gand? Au aceiasi putere daca sunt vibrate in gand?

Trebuie obligatoriu făcute cu voce tare. Sau măcar în șoaptă, dar în așa fel încât să poți simți vibrațiile.

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#45 24-Oct-2018 19:53:14

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

NishaWillow wrote:
Luz wrote:

Trebuie obligatoriu făcute cu voce tare. Sau măcar în șoaptă, dar în așa fel încât să poți simți vibrațiile.

Am inteles. Mersi!

Hail Satan! Hail Valefor!

#46 24-Oct-2018 23:07:07

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

admin wrote:

M-am gândit să postez aici o imagine cu literele ebraice pe fundal negru, pentru o mai bună vizualizare pentru aceia care folosesc Paint sau alt program pe telefon sau PC:

http://bucurialuisatan.com/forum/img/2/ … _final.jpg

hehe, chiar ma deranja putin fundalul alb, multumim wide_smile

Hail Satan !

#47 25-Oct-2018 19:07:10

Thanatos
Membru

Am si eu o intrebare.Am facut RIV-ul final in data de 25 dimineata pe la 6:40 si ceva iar pe Chronos ora asta apare ca ultima ora din ziua 24 (ora lui Saturn).Intrebarea mea e daca l-am facut pe ziua de azi sau daca s-a pus ca fiind de 4 ori pe ziua de ieri.Hail Satan!

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#48 25-Oct-2018 19:16:54

SerLorars13
Autor
From: Here and Now
Registered: 27-Dec-2015

Thanatos wrote:

Am si eu o intrebare.Am facut RIV-ul final in data de 25 dimineata pe la 6:40 si ceva iar pe Chronos ora asta apare ca ultima ora din ziua 24 (ora lui Saturn).Intrebarea mea e daca l-am facut pe ziua de azi sau daca s-a pus ca fiind de 4 ori pe ziua de ieri.Hail Satan!

L-ai făcut de 4 ori.

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#49 26-Oct-2018 11:53:33

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Thanatos wrote:

Dacă intri pe pagina asta: https://www.timeanddate.com/sun/romania/bucharest pe 26 octombrie soarele răsare la 7:44. Tot ce e făcut înainte de ora aia, e pe ziua de ieri. Răsăritul soarelui marchează începutul zilei în ceea ce ține de magie.

Thomas

#50 31-Oct-2018 04:15:55

Thanatos
Membru

admin wrote:

Nu le desena. Dacă nu ai imprimantă, urmează pașii următori postați de ÎP HoodedCobra:

1. Descarcă fișierul de mai jos:
    http://bucurialuisatan.com/forum/img/2/ … e_2018.jpg

2. Deschide-l în Microsoft Paint sau în orice alt program de editat imagini.

3. Mâzgălește literele în timp ce faci ritualul.

4. Salvează fișierul când ai terminat RIV-ul, după care șterge-l din calculator/telefon

5. Repetă pașii de mai sus de fiecare dată când faci acest RIV.

Stiu ca pe pc o data ce un fisier este sters locul pe care el il ocupa in calculator este dat spre inlocuire, asta inseamna ca inca exista in pc si stiu ca exista si metode de obtinere pentru acel fisier.Un simplu truc pentru inlocuirea aceluis fisier (poza editata dupa RIV-ul vinal) ar fi sa copiem ceva de o dimensiune mai mare, 10-15 mb in locul unde a fost poza .Astfel nu mai poate fi accesata niciodata deoarece memoria e rescrisa.De asemenea ar trebui precizat faptul ca poza trebuie stearsa prin selectare apoi apasand tastele shift+delete simultan,deoarece daca procedam altfel raman in cosul de gunoi de unde trebuie sterse iar. Hail Satan!Hail Saburac!Hail Shax!

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#51 31-Oct-2018 14:19:36

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Thanatos wrote:
admin wrote:

Nu le desena. Dacă nu ai imprimantă, urmează pașii următori postați de ÎP HoodedCobra:

1. Descarcă fișierul de mai jos:
    http://bucurialuisatan.com/forum/img/2/ … e_2018.jpg

2. Deschide-l în Microsoft Paint sau în orice alt program de editat imagini.

3. Mâzgălește literele în timp ce faci ritualul.

4. Salvează fișierul când ai terminat RIV-ul, după care șterge-l din calculator/telefon

5. Repetă pașii de mai sus de fiecare dată când faci acest RIV.

Stiu ca pe pc o data ce un fisier este sters locul pe care el il ocupa in calculator este dat spre inlocuire, asta inseamna ca inca exista in pc si stiu ca exista si metode de obtinere pentru acel fisier.Un simplu truc pentru inlocuirea aceluis fisier (poza editata dupa RIV-ul vinal) ar fi sa copiem ceva de o dimensiune mai mare, 10-15 mb in locul unde a fost poza .Astfel nu mai poate fi accesata niciodata deoarece memoria e rescrisa.De asemenea ar trebui precizat faptul ca poza trebuie stearsa prin selectare apoi apasand tastele shift+delete simultan,deoarece daca procedam altfel raman in cosul de gunoi de unde trebuie sterse iar. Hail Satan!Hail Saburac!Hail Shax!

Mi se pare ca atunci cand stergi din cos se duce in fisierele temporale, care la randul lor se sterg dupa max o saptamana.

#52 20-Nov-2018 07:20:41

Rroco
Membru
Registered: 18-Jan-2018

Am o intrebare scurta...
Oare as putea sa mazgalesc literele ebraice cu un marcar pentru tabla direct pe ecranul telefonului? (Marcarul pentru tabla se sterge foarte usor)
Intreb doar de curioasa, oricum eu nu mazgalesc literele alea, ci le vizualizez ca piese metalice 3D si ca le distrug cu un ciocan. Si vreau sa intreb daca si asta e ok, numai ca asta nu intreb doar din curiozitate.

Data dedicării 29.05.2016 ~Denisa~
"Diferenta dintre unde esti si unde vrei sa ajungi consta in ceea ce faci"
Hail Satan!   capra

#53 20-Nov-2018 08:13:09

SerLorars13
Autor

Rroco wrote:

Am o intrebare scurta...
Oare as putea sa mazgalesc literele ebraice cu un marcar pentru tabla direct pe ecranul telefonului? (Marcarul pentru tabla se sterge foarte usor)
Intreb doar de curioasa, oricum eu nu mazgalesc literele alea, ci le vizualizez ca piese metalice 3D si ca le distrug cu un ciocan. Si vreau sa intreb daca si asta e ok, numai ca asta nu intreb doar din curiozitate.

Va trebui sa stergi mazgalitura marcarului iar si iar, si literele nu vor disparea, vor fi vizibile. Eu zic ca e mai bine sa iei versiunea pe care admin a postat-o. Si sa le mazgalesti in ceva editor de poze.

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#54 21-Nov-2018 15:06:15

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

SerLorars13 wrote:
Rroco wrote:

Am o intrebare scurta...

Va trebui sa stergi mazgalitura marcarului iar si iar, si literele nu vor disparea, vor fi vizibile. Eu zic ca e mai bine sa iei versiunea pe care admin a postat-o. Si sa le mazgalesti in ceva editor de poze.

Dacă telefonul este din ultimii ani, nici nu este nevoie de o aplicație pentru a edita imaginea deoarece o poți edita direct din galerie. Trebuie doar să selectezi edit --> decoration --> draw .

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#55 21-Nov-2018 15:40:52

SerLorars13
Autor

NishaWillow wrote:
SerLorars13 wrote:
Rroco wrote:

Am o intrebare scurta...

Dacă telefonul este din ultimii ani, nici nu este nevoie de o aplicație pentru a edita imaginea deoarece o poți edita direct din galerie. Trebuie doar să selectezi edit --> decoration --> draw .

Exact
+1

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#56 30-Nov-2018 13:40:57

DragonTamed
Membru
From: Bucuresti
Registered: 14-Aug-2017

Cum copeiz imaginea cu literele pe un dispozitiv Android ca sa pot sa sterg literele? In ce program? Cu ce comanda sterg literele? Multumesc.

Eu nu pot sa-mi vand sufletul diavolului, pentru ca l-am dedicat deja lui Lucifer
Hail Satan! Hail Lilith!

#57 30-Nov-2018 14:04:38

Rroco
Membru
Registered: 18-Jan-2018

Cum copeiz imaginea cu literele pe un dispozitiv Android ca sa pot sa sterg literele?

Ti apasat pe imaginea pusa de admin si ii dai save image

In ce program?

In ce program vrei si este de editat poze. Poti si in galeria telefonului. Eu de exemplu am butonul asta.
1543575704_20181130_125956.jpg
Dar daca nu ai asa ceva poti folosi programe precum snapseed, sau orice aplicatie care are si obtiunea de "draw"

Cu ce comanda sterg literele?

Nu le stergi, desenezi peste ele. Si, cum am zis mai sus "draw".

Data dedicării 29.05.2016 ~Denisa~
"Diferenta dintre unde esti si unde vrei sa ajungi consta in ceea ce faci"
Hail Satan!   capra

#58 30-Nov-2018 23:43:42

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Poti si sa le stergi, mie mi se pare mai bine sa le sterg pentru ca asa stiu ca dispar pentru totdeauna. Dar acum fiecare face cum vrea, daca vrei sa le stergi e bine, daca vrei sa le mazgalesti tot e bine. Conteaza sa-l faceti zilnic.

Board footer