Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 17-Sep-2018 19:49:01

SerLorars13
Autor
From: Here and Now
Registered: 27-Dec-2015

Mai multe cu RIV-ul Final

In timp ce RIV-ul final distruge Biserica Catolica in mod evident, expunand ciuma evreiasca, si incitand, si incitand din ce in ce mai multe natiuni sa scape din islamism, membrii care fac RIV-ul final au parte de experiente personale foarte pozitive.

Apropo, asta se afla in "spatele" Satanismului de care tot indruga inamicul.

Cu RIV-ul Final, noi vedem ca inamicul si-a folosit literele ebraice pentru a ne preveni din a comunica cu Zeii nostri, din a ne accesa abilitatile psihice, si asa mai departe. Cei dintre noi care au facut RIV-ul zilnic au experimentat un flux mai mare de energie, mai multa constientizare, si o multime de obstacole din mintea noastra au fost indepartate. Deci obstacolele sunt indepartate si tot asa.

De secole rabinii din varf si plevele lor au blestemat si legat Gentilii.

http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=6257

Repostez asta din nou pentru cei dintre voi care ni s-au alaturat recent, sau pentru cei care inca nu au citit celelalte topice legate de RIV-ul final.

Trebuie sa te asiguri mereu ca iti cureti aura dupa ce faci RIV-ul Final, astfel poti indeparta o multime de blesteme de pe sufletul tau.

Daca nu prea ai timp, aceasta versiune mai scurta merge si ea de minune:

1. Imagineaza-ti o sfera de lumina foarte stralucitoare coborand prin capul tau impingand jos orice mizerie, gunoi, forme mentale (formele mentale pot apara ca gramezi de gunoi sau pentru cei care sunt mai avansati ele pot apara in diferite forme, simboluri, ca elementali, sau orice altceva). In timp ce coboara, sfera va deveni gri sau neagra(deoarece colecteaza mizeria).

2. Vizualizeaza sfera de lumina stralucitoare coborand apoi prin gat, prin umeri, piept, zona stomacului, solduri, si tot asa pana jos la picioare, impingand toata murdaria din aura si sufletul tau.

3. Muta toata mizeria langa tine, intr-o gramada.

4. FA ASTA DE TREI ORI, de la pasul 1 pana la 4, continua sa aduni mizeria.

5. Cand termini, aura si sulfetul tau ar trebui sa fie mult mai curate. Poti fie sa rogi un Demon sa ia mizeria si sa o trimita la expeditori (in special daca esti nou), FIE, sa o vizualizezi cum isi ia zborul, trimitand-o la expeditori.

6. Afirma de 3 ori:

"Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, rea-voința, formele mentale și energia distructiva trimise către mine și le trimite inapoi la expeditori."

Link-ul de mai jos e mai detaliat. Poti sa-l faci oricand. Ar trebui sa fie facut in fiecare zi. Evita sa il faci prima data in timpul cursului vid al lunii.

http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 034#p46034 (Ritualrile de intoarcere a blestemelor din tora)
http://bucurialuisatan.com/evita-cursul-vid-al-lunii/ (Despre cursul vid al lunii)

- Inalta Preoteasa Maxine Dietrich

Last edited by SerLorars13 (17-Sep-2018 20:00:08)

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#2 17-Sep-2018 19:51:04

SerLorars13
Autor

Re: Mai multe cu RIV-ul Final

As fi vrut sa-l traduc mai devreme dar intervenise ceva si a trebuit sa-l aman pentru azi seara.

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#3 18-Sep-2018 00:55:24

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Meditatia postata de tine nu este cam acelasi lucru cu asta? http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5101

#4 18-Sep-2018 06:04:12

SerLorars13
Autor

Clarier wrote:

Meditatia postata de tine nu este cam acelasi lucru cu asta? http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5101

Ba da, doar ca nu e atat de detaliata.

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#5 25-Sep-2018 20:05:58

Abyss
Războinic ✸
From: Tulcea
Registered: 01-Feb-2018

Pentru un efect mai puternic, dupa ce ati curatat sfera de lumina de gunoiul inamic in prima coborare, vizualizati sfera ducandu se la soare, acesta purificand o si imputernicind o drastic, pregatita fiind de a doua coborare. In acest mod fiecare coborare va fi mai eficienta decat cea dintai. Personal, imputernicirea progresiva a sferei de lumina mi a facut curatarea aurei si chakrelor mult mai drastica, va recomand acest algoritm!
(La final, am curatat sfera si am oprit o in chakra inimii, imputernicind o)

HAIL SATAN!
HAIL DUAT!

#6 26-Sep-2018 00:48:30

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Abyss wrote:

Pentru un efect mai puternic, dupa ce ati curatat sfera de lumina de gunoiul inamic in prima coborare, vizualizati sfera ducandu se la soare, acesta purificand o si imputernicind o drastic, pregatita fiind de a doua coborare. In acest mod fiecare coborare va fi mai eficienta decat cea dintai. Personal, imputernicirea progresiva a sferei de lumina mi a facut curatarea aurei si chakrelor mult mai drastica, va recomand acest algoritm!

Excelentă ideea

Thomas

#7 26-Sep-2018 01:54:20

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Eu mi-am imaginat 7 sori negri pentru fiecare chakra care ard continuu ca sa imi curete chakrele,si pe al 8-lea soare m-am gandit sa-l ofer lui Satan si mi-am imaginat un soare negru peste talmudul evreiesc si I l-am lasat lui Satan.Acum am intrat pe site si am vazut metoda dar clar cea de pe site e mai buna.

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#8 03-Oct-2018 11:36:53

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Abyss wrote:

(La final, am curatat sfera si am oprit o in chakra inimii, imputernicind o)

Functioneaza foarte bine aceasta metoda deoarece curata foarte bine aura.HAIL SATAN! smile

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

Board footer