Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 20-Sep-2018 21:44:13

SerLorars13
Autor
From: Here and Now
Registered: 27-Dec-2015

Disrespectul față de Șarpele Kundalini

S-au raportat online multe incidente clare a unor oameni care au încercat să folosească Șarpele Kundalini pe post de servitor sau ceva forță inactivă, si povestea a continuat până când au fost ruinați sau n-au ajuns nicăieri.

De la hinduși s-a intins până la mulți alții. Chiar și aici după ani de zile am văzut disrespect masiv față de Șarpele Kundalini și nu e cu nimic diferit față de ceea ce încearca acești budiști și hinduși să dobândească.

Și desigur că există o categorie și mai rea. Creștinii. Da, creștinii. Chiar în Vatican sunt mulți care în secret (după ce au aflat Adevărul despre originile noastre ca și specii) au încercat să se pună cu Șarpele. Iar ce a urmat a fost că unii dintre ei au ars de vii fie s-au vaporizat. Prin ardere și vaporizare nu te gândi la ceva supraomenesc, e doar o nebunie psihosomatică și o prăjire interioară.

Când corpul și mintea nu au distruse cum trebuie toate obstacolele ridicarea sau chiar stimularea Șarpelui poate duce la o harababură, incapacitate spirituală sau mentală, și multe alte probleme. Mulți guru pretind că ar fi autorități pe baza acestui subiect, dar când cineva îi pune să dovedească ceea ce nu pot atunci e vai și amar. Asta deorece ei nu posedă deloc putera de a face asta.

Mai sunt de asemenea mulți occidentali ce încearca să trateze Șarpele ca pe o unealtă magică pentru visele lor goale și orgolioase. Cum ar fi cocaina, tot felul de 'medicamente', bani și tot așa mai departe. Iar in orient îi avem pe Sfinții Idioți care pretind că ar fi buni și morali în timp ce își violează proprii studenți pentru presupusa "Trezire Spirituală".

De asemenea mulți din așa numiții practicanți nu au cunoștințele sau înțelegerea necesară să stăpânească Șarpele. Chiar dacă o să reușească să  treacă peste cele mai rele manifestări, nici nu o să poată să facă ceva cu cele mai bune manifestări. Să ai o viață neînsemnată nu e ceva bun când vine vorba de asta.

Nu e rar nici la cei care meditează de doua ori pe săptămână sau ceva de genul, și care tot se gândesc la trezirea Șarpelui lor. Asta e periculos pentru că unii oameni sunt chiar mental sau cel puțin fizic bolnavi și li se tot spune de către oameni necunoscuți că cică ar fi "trezirea șarpelui".

Și totul se întâmplă pentru că Șarpele nu poate coexista cu oamenii care sunt plini de negativitate, complexități, ură de sine, și alte probleme. Și cu siguranță nu poate exista împreună cu mincinoșii ăștia sfinți care predică mereu despre iubire și milă 24/7 în timp ce ei încearcă să îmblânzească o forță mult mai mare decât energia nucleară doar ca să... iubescă alți oameni..

Ipocrizia e clară aici. Nimeni nu ar căuta forța asta doar pentru "iubire". Îți poți "iubi aproapele" în aceeași manieră plastică exact cum creștinii pretind că ei iubesc pe toata lumea.

În orice personalitate schizoidă Șarpele se va ciocni atât de tare cu nativul încât îi va fi dificil până și să trăiască.

De exemplu, o înțelegere mai mare a universului te face să vezi rasele diferit, binele și răul, sau să nu-ți placă să spunem unele chestii. Nu poți avea o percepție înaltă dacă acționezi ca și One Love de Bob Marley. Cei care încearcă să suprime lucrurile care vin de la conștientizare în timp ce încearcă să-o crească vertiginos forțează valorile minții mortale în ceva mult mai comprehensibil.

Sunt oameni cum ar fi tibetanii care au obținut un nivel înalt de conștientizare. Doar ca să se găsească acum în solitudine sau în caz contrar în comunități spirituale care acum sunt deținute de Ordinea Evreiască a Lumii care dictează ca totul ar fi la fel, asimilarea ar fi regula etc.

În cele din urmă sunt și oameni care sunt într-un conflict serios cu Satan. Până și Yoginii au admis că Shiva este o ființă extraterestră din altă galaxie. Cu siguranță Shiva (sau cum l-am mai numit după atâtea milenii) e o ființă așa cum sunt mulți alții care s-au camuflat în miturile noastre religioase.

Tabăra inimacilor, așa cum au fost înfățișați de contractul lor cu această lume, e un simplu, materialist și josnic cuib de extratereștrii. Și unul foarte odios. Ei aruncă cu blesteme și condamnări din pagină în pagină în cartea lor. Ei cu siguranță urăsc umanitatea.

În mod similar este clar menționat în propria lor carte că o vor face, dacă cineva cade în decepția și influența lor, în mod sever îi vor pedepsi pe aceia care încearcă să înțeleagă orice ține de spiritualitate sau chiar să avanseze în intelect.

Mulți oameni chiar din primele stadii ale meditației vor fi atacați sau vor experimenta presiune din partea acestui program odios (cum ar fi religiile abrahamice), socială, mentală sau spirituală. În unele cazuri când dogma abrahamică a căpătat putere și influență puteai să mori doar din cauză că erai interesat de spiritualitate. Privește islamismul și ai să înțelegi ce zic.

Mulți oameni pun în lumină ce e mai sus și mai și încearcă să traverseze către "Partea Întunecată" doar ca să ne fure fursecurile după care să fie condamnați de acestea. În plus, inamicul e un maestru în ale involuției oamenilor. În mod ironic încearcă să fure lumina de la "Partea Întunecată" ca să își ilumineze sufletele goale și moarte. Păi, asta nu se poate întampla așa oricum.

Privește cât de jos a ajuns umanitatea din cauza religiilor abrahamice.

Cei care nu au curajul de a se apropia de "Partea Întunecată" așa cum suntem prezentați, nu merită lumina eternă ca să o țină în mod anxios în spatele iluziilor și fricilor lor.

Aceeași mentalitate există în cei care cred că pot să-l păcălească pe Satan, să mintă Zeii sau să creadă că Șarpele Kundalini e ceva masă de la McDonalds pe care o poți fura sau să trișezi ca s-o obții.

Biblia evreiască spune că niciun om nu poate avea doi maeștrii. Asta vine direct de la cuibul extratereștrilor inamici și e foarte clar la ce se referă. În mod similar cineva trebuie să aleagă dintre adevăr și avansare sau minciună și degenerare. Mixând minciunile cu adevărul duce la o altă minciună și de aici se crează un cerc vicios.

Cei care vor adevărul trebuie să vină la cel al cărui nume antic simplu înseamnă asta, adică Adevăr. Satyan sau Satan în limbajul modern.

Chiar și păgânii se înjosesc la acest punct ca să treacă peste pasul acesta. Pentru cei care sunt fără perseverență și cei cu suflet brav, Șarpele nu-l poți face "prietenul" tău. Oamenii ăștia se înjosesc indiferent de aceasta evidentă.

Aceia care neagă astea sunt aroganți. Ei cred că opiniile și "sentimentele" lor sunt superioare adevărul existenței. Mai sunt și cei însetați de putere și care vor să fie "cool" sau alte valori copilaresti.

Poți avea un țânțar care îți suge tot sângele din corp și tu te aștepti să câștigi o medalie de aur la concursurile olimpice. În același fel merge și când ai un pact cu extratereștrii urâtori de viață și de oameni, nu te poți aștepta la vreo avansare în umanitatea ta.

Nu ai cum să fii plin de frică paralizantă când auzi de "Satan" și să crezi că mintea ta programată de câine poate dintr-o dată să înțeleagă toată realitatea din univers. Nu poți fi speriat până și să-l intrebi pe Satan despre ceva, dar bine că poți să iubești ființe malefice care vor să îți facă rău, ca pe urmă să zici că vrei "iluminare".

Cei care nu pot înțelege cele mai simple lucruri nu pot să o ducă bine încercând să aibă un contact decent cu Șarpele. E mai bine să o lași să fie, serios.

- Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Last edited by SerLorars13 (20-Sep-2018 22:38:20)

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#2 20-Sep-2018 23:29:47

Ionut19
Membru
Registered: 12-Jul-2017

Re: Disrespectul față de Șarpele Kundalini

Multumim pentu traducere.

"Mai sunt și cei însetați de putere și care vor să fie "cool" sau alte valori copilaresti."

Deci sa inteleg ca nu e bine sa vreau sa fiu intr-o pozitie sociala inalta ?  thinking

Hail Satan!

#3 21-Sep-2018 00:10:02

SerLorars13
Autor

Ionut19 wrote:

"Mai sunt și cei însetați de putere și care vor să fie "cool" sau alte valori copilaresti."

Deci sa inteleg ca nu e bine sa vreau sa fiu intr-o pozitie sociala inalta ?  thinking

E bine sa vrei sa fii intr-o pozitie inalta. In predica cel mai probabil se refera la cei care vor atentie si se cred centrul universului. Gen "Daca le zic ca am sarpele ridicat o sa ma admire, o sa fiu cool, o sa ii am la picioare, o sa fac ce vreau" Cu siguranta iti dai seama ca minte cand va zice ca are Sarpele ridicat si e insetat de acea putere fara ca macar sa faca ceva pentru ea.

Insa daca muncesti pentru ea si in final ajungi sa o dobandesti, nu cred ca o sa mai ai in cap acea idee de "sunt cool daca..". Intelegi ce zic?

Hail Satan!

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#4 21-Sep-2018 12:15:42

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

SerLorars13 wrote:
Ionut19 wrote:

E bine sa vrei sa fii intr-o pozitie inalta. In predica cel mai probabil se refera la cei care vor atentie si se cred centrul universului. Gen "Daca le zic ca am sarpele ridicat o sa ma admire, o sa fiu cool, o sa ii am la picioare, o sa fac ce vreau" Cu siguranta iti dai seama ca minte cand va zice ca are Sarpele ridicat si e insetat de acea putere fara ca macar sa faca ceva pentru ea.

Insa daca muncesti pentru ea si in final ajungi sa o dobandesti, nu cred ca o sa mai ai in cap acea idee de "sunt cool daca..". Intelegi ce zic?

Hail Satan!

De asemenea, ideea e că dacă cauți să-ți ridici Șarpele pentru a fi cool sau din alte motive greșite și dacă vei reuși să-l trezești, acesta te poate distruge. Un exemplu clar sunt iezuiții și alți măscărici infecți care au căutat să-și ridice Șarpele pentru a dobândi mai multă putere ocultă pe care să o folosească la avansarea agendei lor infecte antiumane, anti-satanice, etc. Satan are autoritate asupra Șarpelui și așa cum s-a mai zis, trebuie să-i dai Diavolului ceea ce-i ai lui pentru a avansa. Cei care lucrează împotriva lui Satan nu-și vor putea ridica șarpele și nu vor putea avansa în siguranță. De ce le-ar oferi Satan și Demonii asistență, îndrumare și suport măscăricilor ălora?

Thomas

#5 21-Sep-2018 16:11:05

SerLorars13
Autor

admin wrote:
SerLorars13 wrote:
Ionut19 wrote:

Hail Satan!

De asemenea, ideea e că dacă cauți să-ți ridici Șarpele pentru a fi cool sau din alte motive greșite și dacă vei reuși să-l trezești, acesta te poate distruge. Un exemplu clar sunt iezuiții și alți măscărici infecți care au căutat să-și ridice Șarpele pentru a dobândi mai multă putere ocultă pe care să o folosească la avansarea agendei lor infecte antiumane, anti-satanice, etc. Satan are autoritate asupra Șarpelui și așa cum s-a mai zis, trebuie să-i dai Diavolului ceea ce-i ai lui pentru a avansa. Cei care lucrează împotriva lui Satan nu-și vor putea ridica șarpele și nu vor putea avansa în siguranță. De ce le-ar oferi Satan și Demonii asistență, îndrumare și suport măscăricilor ălora?

Mersi de completare big_smile

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

#6 24-Sep-2018 16:45:19

Ionut19
Membru
Registered: 12-Jul-2017

Mersi pentru explicatii smile

Hail Satan!

Board footer