Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 02-Feb-2019 07:33:47

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Pastrati-va sanatosi!

Postby HPS Shannon » Wed Jan 23, 2019 5:40 pm

Bună ziua războinici satanisti,

Am simtit nevoia sa postez cate ceva:
     În cazul în care nu aţi fost  atenţi la ştirile mass-media online, au fost mai multe evenimente şi cazuri de boli contagioase şi infecţii  care pot fi atribuite doar afectiunilor de iarnă şi alte lucruri –mai mulţi cred că asta este corelată cu problema migranţilor la graniţa Americii,  sau este vorba despre guvernul "oficialilor" folosind un război biologic care să slăbească gentilii.
    Există multe speculaţii că aceasta este o tactică pentru a convinge oamenii să ia mai multe vaccinuri şi pastile (deşi sunt încărcate cu substanţe chimice nocive şi duc la slăbirea sistemului imunitar—cum ar fi  vaccinurile legate de Autism la copii).
   In viitor ar putea sa apara mai multe cazuri de boli infecţioase.

Oricare ar fi cazul, intariti-va aura de protecţie, şi sistemul imunitar: există multe moduri de a fortifica sistemul imunitar:
              Vitamina C  standard,
              Seleniul si Zincu (super importante) ajuta sistemul imunitar şi beneficiaza toată lumea,  mai ales Zincul pentru bărbaţi. În cazul în care oricare dintre voi are probleme cu dezvoltarea, reproducerea şi creşterea, uită-te la informatii în suplimentarea de zinc. Forumul sănătatii satanice este mare, dacă doriţi să cautati pe aceasta,
              Seleniul este un antioxidant foarte puternic si protejeaza organismul de toxinele din mediul înconjurător, (de asemenea, poate proteja glanda pineala impotriva florurilor, toxicitatii, etc.)
             Unul dintre cele mai importante lucruri pe care poti folosi este argintul coloidal. Acesta este un foarte puternic anti-microbian şi funcţionează de minune la aproape toate infecţiile. L-am folosit de ani de zile pentru tot, infecţii oculare, infecţii ale gâtului, infecţii virale şi bacteriene de diferite tipuri şi din studii, se arată că este eficient împotriva lucrurilor oribile ca Ebola deasemenea.

Va încurajez pe toţi să-l aveţi la îndemână. Nu stii niciodata ce se poate întâmpla, chiar dacă va păstrati o stare buna de sănătate, argintul poate fi folosit pentru cei dragi şi animalele de companie.

Ca in toate tratamentele, argintul este un metal,  deci nu dureaza mult peste doua saptamani pentru vindecare. Este atat de puternic, incat,  în cele mai multe cazuri, nu este nevoie de utilizarea prelungită.
Cel mai bun produs argint coloidal este cel de la purestcolloids.com.
NA- pe internet gasiti mai multe situri.

Be safe, Family!

Much Love.
High Priestess Shannon

https://groups.yahoo.com/BlacksforSatan
https://groups.yahoo.com/SSHealth

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#2 03-Feb-2019 17:44:07

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Re: Pastrati-va sanatosi!

Mersi.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#3 03-Feb-2019 21:46:12

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Multumesc Carina!

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#4 10-Feb-2019 00:35:25

adrian1989
Membru
From: london
Registered: 11-Jun-2015

Buna , eu consum de obicei Aur monoatomic ,pentru ca m-am documentat despre el si am inteles ca este foarte bun pentru sanatate si meditate .
Aici este linkul -http://www.ormus.ro/#sthash.5DQfadFR.dpbs
uitate putin si spune-mi ce parere ai.
Va multumesc !!
Hail Satan Lucifer !!!

LUCIFER1987 ]:D  ]:D  ]:D  ]:D

#5 10-Feb-2019 16:12:18

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Il stiu,  am folosit, rezultatele nu mi s-au parut notabile. Dar, pentru ca suntem diferiti,  poate ca la tine va functiona altfel. Astept sa ne impartasesti din aceasta experienta. Poate va da rezultate deosebite la tine si ii va ajuta si pe altii, daca vor sa incerce.

adrian1989 wrote:

Buna , eu consum de obicei Aur monoatomic ,pentru ca m-am documentat despre el si am inteles ca este foarte bun pentru sanatate si meditate .
Va multumesc !!
Hail Satan Lucifer !!!

Last edited by Carina (10-Feb-2019 16:13:08)

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#6 18-Feb-2019 00:38:49

Tarzy
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 11-Jan-2018

Carina wrote:

Il stiu,  am folosit, rezultatele nu mi s-au parut notabile. Dar, pentru ca suntem diferiti,  poate ca la tine va functiona altfel. Astept sa ne impartasesti din aceasta experienta. Poate va da rezultate deosebite la tine si ii va ajuta si pe altii, daca vor sa incerce.

adrian1989 wrote:

Va multumesc !!
Hail Satan Lucifer !!!

Poți împărtăși experiențele cu noi?

Board footer