Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 28-Mar-2019 13:00:59

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Mesaj de la Azazel de pe 28 martie 2019

Repet faptul că am câștigat cu desăvârșire. Azazel mi-a spus să informez pe toată lumea că vor urma multe evenimente foarte catastrofice și înspăimântătoare, care au de-a face în special cu schimbările climatice și cu condițiile meteorologice extreme. Vor veni furtuni, inundații, cutremure și incendii foarte serioase și feroce.

Azazel mi-a spus că aceia dintre noi care sunt cu Satan, vom fi protejați prin toate acestea. Mi-a mai zis să nu ne înfricoșăm și nici să nu ne îngrijorăm.

Cât despre situația Pământului, omenirea va avea nevoie de ajutor pentru că situația a trecut de mult linia roșie. Zeii se vor întoarce, însă asta nu se va întâmpla decât în aproximativ 20 de ani. Anticristul nostru se va întoarce și el împreună cu ei.

Azazel mi-a sus că tehnologia lor e atât de avansată, încât chiar și cele mai bune și mai moderne tehnologii ale noastre, sunt DEȘEURI arhaice în comparație cu ceea ce au ei.

Referitor la evrei, după cum am scris și mai înainte, Satan a spus că „Soarta lor e pecetluită.” Mi-a arătat-o și e îngrozitoare, ca să nu spun altceva. N-am văzut în viața mea o energie atât de grotescă. Întreaga lor așa-zisă „karma,” împreună cu multe alte lucruri, s-a întors împotriva fiecăruia dintre ei.

Pentru aceia dintre voi care sunteți pricepuți în ale astrologiei, Pluto va intra în Vărsător în 2025. Pe lângă asta, Neptun va intra în Berbec. Amândouă aceste planete vor rămâne în aceste zodii timp de 14 ani; Pluto va fi în Vărsător până în 2044.

Această combinație astrologică aduce moarte și distrugere pentru evrei. De fiecare dată când Pluto a fost într-o zodie fixă (Taur, Leu, Scorpion, Vărsător), au avut loc unele dintre cele mai vicioase pogromuri și alte acțiuni asemănătoare împotriva evreilor. Aceasta în combinație cu Neptun în Berbec, e extrem de letală pentru aceștia; ambele temple ale evreilor („Templul lui Solomon”) au fost distruse atunci când Pluto era într-o zodie fixă, iar Neptun era în Berbec. Primul lor templu a fost distrus în anul 587 î.e.n., iar al doilea a fost distrus în anul 70 e.n.

Expulzarea acestora din Spania în anul 1492, care a fost un alt dezastru pentru evrei, a avut loc, din nou, când Pluto era într-o zodie fixă – în Scorpion.

Cei care sunt pe dinafară vor suferi. Încearcă să ajungi la cât mai mulți oameni și trezește-i la realitate referitor la farsa creștinismului. Toată lumea ar trebui să lucreze zilnic la aura sa de protecție.

Referitor la islam, Azazel mi-a spus că RIV-urile au avut un impact atât de mare încât islamul cel mai probabil se va prăbuși de unul singur. Urmează vremuri cu adevărat înfricoșătoare și terifiante. Fii sigur însă că cei care sunt cu Satan și sunt dedicați lui, vor beneficia de protecția lui.

Website-ul mai necesită încă multă muncă.

Pentru a-ți curăța aura, cel mai bine e dacă-ți ridici energiile mai întâi.

Vizualizează o lumină strălucitoare alb-aurie care-ți scanează, începând cu vârful capului, întreaga aură și suflet, împingând zgura murdară în jos prin tălpi. Fă asta de trei ori. Împinge-o afară prin podea.

Cel mai probabil, aceia dintre noi care am fost activi în războiul spiritual, vor avea nevoie de ajutorul unui Demon.

După ce ți-ai curățat aura și sufletul, afirmă de 3 ori, în timp ce-ți vizualizezi și-ți simți aura:
„Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, ura, energia distructivă și formele mentale direcționate spre mine, și le întoarce imediat înapoi la expeditori.”

– Înalta Preoteasă Maxine Dietrich

Thomas

#2 28-Mar-2019 13:28:40

UniversalPower
Spectator
Registered: 23-Jan-2017

Re: Mesaj de la Azazel de pe 28 martie 2019

Acum câteva minute am terminat și eu RIV-ul FINAL și după aceea văd acest mesaj . Este de a dreptul excelent . Voi lucra în mod continuu când voi avea timp , să fac RIV-ul FINAL . Săptămâna asta am prins liber mai mult și am avut timp de meditații doar , dar de RIV-ul FINAL am prins doar astăzi ocazia să îl fac . Ce mi-aș dori să fiu independent . Aș face în fiecare zi meditații și aș lucra pe agenda Tatălui Satan . Nu mi-e lene , nu mi-e greu . Într-o zi fac și 6 meditații și apoi în funcție de timp fac bă exerciții de respirație , ba YOGA, etc . De exemplu astăzi am făcut RIV-ul FINAL și acum mai stau umpic și fac exerciții de respirație . Nu am mai simțit o așa energie frumoasă de mult timp. Aș mai vrea să văd mai des mesaje de genul de la ÎNALTA PREOTEASĂ MAXINE DIETRICH . Salut !!

Hail Tatălui Satan !!

#3 28-Mar-2019 22:31:14

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Inseamna ca razboiul spiritual va dura inca 20 de ani?

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#4 29-Mar-2019 11:46:03

admin
Administrator

Luz wrote:

„Aproximativ.” Înaltul Preot HoodedCobra a zis că poate fi mai scurt, dacă fiecare satanist spiritual face SPAM cu RIV-ul final. Oricum, chiar și 20 de ani sunt o nimica toată, când te gândești că inamicul a avut mii de ani să-și clădească imperiul lor de sclavie. JoS există din 2003. Adică de 16 ani. Și deja a avut un impact atât de masiv. Vorbim aici de o perioadă infimă din punct de vedere istoric. Cel mai probabil toți de aici vom trăi să asistăm la reîntoarcerea Demonilor și a lui Satan (în trup). Ceea ce înseamnă că vom prinde reinstaurarea Erei de Aur  loveit

Thomas

#5 29-Mar-2019 12:24:34

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

admin wrote:
Luz wrote:

„Aproximativ.” Înaltul Preot HoodedCobra a zis că poate fi mai scurt, dacă fiecare satanist spiritual face SPAM cu RIV-ul final. Oricum, chiar și 20 de ani sunt o nimica toată, când te gândești că inamicul a avut mii de ani să-și clădească imperiul lor de sclavie. JoS există din 2003. Adică de 16 ani. Și deja a avut un impact atât de masiv. Vorbim aici de o perioadă infimă din punct de vedere istoric. Cel mai probabil toți de aici vom trăi să asistăm la reîntoarcerea Demonilor și a lui Satan (în trup). Ceea ce înseamnă că vom prinde reinstaurarea Erei de Aur  loveit

Hail Satan !! loveit cool

Hail Satan !

#6 29-Mar-2019 12:24:48

DarkGi
Războinic ✸
From: Kekistan
Registered: 25-Apr-2015

admin wrote:
Luz wrote:

Chiar sunt curios daca noi o sa primim un fel de... medalie de onoare?... sau ceva de genul

Oy vey muh shekels

#7 31-Mar-2019 14:08:07

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

Excelenta veste

"Rămân exact cum am promis, prietenos ca o grenadă dată în spațiu închis"

Hail Satan

#8 31-Mar-2019 14:59:25

Ionut19
Războinic ✸
Registered: 12-Jul-2017

Hail Satan !   Incepe spam-ul cu Riv-ul final.

Hail Satan!

#9 31-Mar-2019 18:16:55

SerLorars13
Autor
From: Romania
Registered: 27-Dec-2015

Sunt curios să văd tehnologia pe care o au Zeii. Oare vom fi "striviți" de diferența dintre noi și ei sau vom fi fascinați, poate ne vom cutremura când o vom vedea. Sunt nerăbdător să văd ce va urma. Haideți să continuăm cu RIV-ul Final și să îl facem mai des, poate vom fi prezenți la venirea Zeilor mai devreme decât credem.
Hail Satan!

"We are at war, do not forget it!"
Hail Seere! Hail Satan!

#10 31-Mar-2019 18:38:39

Tarzy
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 11-Jan-2018

Într-un vis mi-a apărut o Zeița. Simteam ca este Isis.
Mi-a prezentat un dispozitiv,nu îmi mai amintesc cum arată dar stiu ca puteai controla vântul cu ea.
Eram așa fascinat. Și mi a zis ca tehnologia lor folosește puterile spirituale,le amplifica sau ceva de genu.
Îmi pare rău ca nu îmi amintesc prea bine cum arată Zeița. Stiu ca era blonda și foarte frumoasa.
Acum se poate sa fie doar un simplu vis...nu stiu. Dar a fost frumos.

#11 31-Mar-2019 19:57:59

UniversalPower
Spectator

Zeița Astaroth este blondă și foarte frumoasă . Poate chiar ea a fost . Nu știu dacă pare o coincidență , dar și pe mine m-a vizitat acum câteva săptămâni în astral . Și la mai multe topice , mulți SS zic că au fost vizitați de Zeița Astaroth . Să nu uităm că este soră geamănă cu Azazel . Poate în spatele acelor vizite vrea să ne transmită un mesaj important . Mai ales că este o Zeiță Războinică ... .

Hail Tatălui Satan !!

#12 31-Mar-2019 21:03:26

Tarzy
Membru

Cred ca acum o luna  sau doua am avut visul.
Oricum,abia astept sa vina Zeii.
Acest post m a făcut sa fiu și mai activ in războiul spiritual.
Mi a dat mai multă motivatie.
De la solstițiul de iarna fac riv ul final zilnic și îmi curat sufletul la final. Am observat o schimbare in viața mea,lucruri din ce in ce mai pozitive,am devenit și mai senzitiv,plus abilitatea de a programa oameni e mai dezvoltată.
Spre exemplu,e o fata in liceu care nu prea ma suporta,dacă mergeam la ea in clasa făcea figuri mereu sa,ies afara...
Acum mereu ma saluta,vorbește cu mine,îmi da mesaje.
Și fata are și iubit.
Când am programat-o am încercat sa intru in sufletul ei și am observat ca i-am preluat starea ce o avea pe moment.
Era trista,a foat așa intens încât îmi venea și mie sa plâng...a dispărut după ce am curățat aura.
Sper sa ajung sa îmi dezvolt capacitățile astea mai mult.
Va sfătuiesc sa lucrați mai mult,sa va Jucați cu puterile voastre. Așa avansați.

#13 31-Mar-2019 21:33:14

Ionut19
Războinic ✸

@Tarzy    Faci in Traian ? smile)) Alea sunt cele mai figurante din ce am auzit smile))

Hail Satan!

#14 31-Mar-2019 21:38:22

Tarzy
Membru

Nu fra’
Am avut doua iubite in Traian.
Și da,figuri pe ele...:))))

#15 31-Mar-2019 22:07:47

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015

De cand m am nascut,am simtit ca o sa se intample ceva,si nu doar aceel ceva ci ceva ENORM!
Acum incep sa inteleg complet totul. Dupa ce l am cunoscut pe Satan si pe Zei ,cu cativa ani mai tarziu incepusem sa am tot felu de vise .
Gen pe scurt visam ca ieseam mereu pe usa si venea un tsunami,sau erau tornezi de vant ,totul ardea,cutremure devastatoare.
Stiu ca mereu zburam sa fug de tsunami si tornade si foc si acum am citit asta. Am simtit din totdeauna ca am un scop maret si ca ceva urma sa vina in aceeasta viata ,ceva foarte mare. Trebuie sa ii facem mandrii pe Zeii,sa meditam ,eu unu l personal vreau sa fac un blog cu experientele mele persoanle.

Cand am vazut prima data topicu am simtit o energie extrem de mare ca si cum m as fi activat brusc si nu doar ca imi simteam sarpele kundalinii dar era foarte cald chiar spre fierbinte ,niciodata nu l am simtit atat de activ.
Hail Satan !! sarpe  Dulce Glorie,de abia astept . 20 Ani mi se par de parca ar mai fi doar 2.

Get Rich or Die Tryin'

#16 01-Apr-2019 00:50:42

CosminHe
Membru
Registered: 02-Mar-2015

DarkGi wrote:
admin wrote:
Luz wrote:

Chiar sunt curios daca noi o sa primim un fel de... medalie de onoare?... sau ceva de genul

Bine zis , răsplătiți sigur vom fi , fie ea medalie sau nu ...

" Invincibilitatea constă în apărare, iar şansele de victorie, în atac " - Sun Tzu

#17 01-Apr-2019 01:36:34

Ghidut08
Spectator
From: Egipt
Registered: 01-Aug-2018

The Hybrid wrote:

De cand m am nascut,am simtit ca o sa se intample ceva,si nu doar aceel ceva ci ceva ENORM!
Acum incep sa inteleg complet totul. Dupa ce l am cunoscut pe Satan si pe Zei ,cu cativa ani mai tarziu incepusem sa am tot felu de vise .
Gen pe scurt visam ca ieseam mereu pe usa si venea un tsunami,sau erau tornezi de vant ,totul ardea,cutremure devastatoare.
Stiu ca mereu zburam sa fug de tsunami si tornade si foc si acum am citit asta. Am simtit din totdeauna ca am un scop maret si ca ceva urma sa vina in aceeasta viata ,ceva foarte mare. Trebuie sa ii facem mandrii pe Zeii,sa meditam ,eu unu l personal vreau sa fac un blog cu experientele mele persoanle.

Cand am vazut prima data topicu am simtit o energie extrem de mare ca si cum m as fi activat brusc si nu doar ca imi simteam sarpele kundalinii dar era foarte cald chiar spre fierbinte ,niciodata nu l am simtit atat de activ.
Hail Satan !! sarpe  Dulce Glorie,de abia astept . 20 Ani mi se par de parca ar mai fi doar 2.

E foarte putin. Referitor la simtul tau, si eu de mica simteam ca o sa prind ceva divin in viata asta. Auzeam ca va venii dumnezeu pe pamant:)))) cand eram crestina pe la ora de religie, nu credeam asa ceva in ruptul capului, sa vina el ca se plictiseste. Imi era imposibil sa cred. Credeam doar ca va venii ceva divin si il voi prinde, simteam ca o sa prind asa ceva.. Dupa ce am citit topic-ul asta, m-a binedispus toata ziua

Satan loves you for who you are capra
Hail Satan!
Hail Forneus!! sarpe
Hail Astaroth! foc

#18 01-Apr-2019 02:03:24

The Hybrid
Novice

La mine unu l personal,nu a fost niciodata vorba de rasplata,nu spun ca nu as accepta o ci spun doar ca tot ce am facut si tot ce imi doresc cel mai mult e ca nimeni sa nu mai treaca prin ceea ce am trecut eu,am vazut de ce sunt in stare inamicii,am vazut cat de mult ne urasc,nimeni,nici o fiinta nu merita atata rau,ma refer la cele care chiar sunt nevinovate,eu pe inamicii ii numesc raia universului. Si o sa plateasca cu varf si indesat toti ,mai ales ce i care l au jignit pe Satan si pe Zeii nostrii.

Get Rich or Die Tryin'

#19 01-Apr-2019 08:29:17

Tarzy
Membru

Posibil vom fi puși in funcții de guvernare aceia care am lucrat activ...poziții in acord cu natura noastră.
De exemplu cam toată astrograma mea este despre cum o sa fiu un lider și o sa conduc pe altii.
Chiar și numerologia spune asta.
Și numerele din numele meu.
Noi vom fi evoluați spiritual. Probabil vom ajuta pe restu sa avanseze și vom contribui la schimbarea lumi.

#20 01-Apr-2019 14:21:50

UniversalPower
Spectator

The Hybrid wrote:

La mine unu l personal,nu a fost niciodata vorba de rasplata,nu spun ca nu as accepta o ci spun doar ca tot ce am facut si tot ce imi doresc cel mai mult e ca nimeni sa nu mai treaca prin ceea ce am trecut eu,am vazut de ce sunt in stare inamicii,am vazut cat de mult ne urasc,nimeni,nici o fiinta nu merita atata rau,ma refer la cele care chiar sunt nevinovate,eu pe inamicii ii numesc raia universului. Si o sa plateasca cu varf si indesat toti ,mai ales ce i care l au jignit pe Satan si pe Zeii nostrii.

Asta este gândirea mea actuală și voi lucra neobosit să ajung la momentul în care voi vedea cum creștinismul și evreimea vor cădea și va prelua puterea Tatăl Satan în ERA DE AUR ... .

Hail Tatălui Satan !!

#21 01-Apr-2019 15:40:19

DarkGi
Războinic ✸

Tarzy wrote:

Posibil vom fi puși in funcții de guvernare aceia care am lucrat activ...poziții in acord cu natura noastră.
De exemplu cam toată astrograma mea este despre cum o sa fiu un lider și o sa conduc pe altii.
Chiar și numerologia spune asta.
Și numerele din numele meu.
Noi vom fi evoluați spiritual. Probabil vom ajuta pe restu sa avanseze și vom contribui la schimbarea lumi.

Pai avand in vedere ca in antichitate sangele nobil era acela al oameniilor care au avansat mai mult fata de oamenii obisnuiti, deci... poate si la noi o sa fie la fel, bine... asta nu inseamna ca trebuie sa ne facem vise umede ca o sa conducem lumea sau nu stiu ce, e doar o presupunere.

Oy vey muh shekels

#22 01-Apr-2019 15:44:42

DarkGi
Războinic ✸

Ghidut08 wrote:
The Hybrid wrote:

E foarte putin. Referitor la simtul tau, si eu de mica simteam ca o sa prind ceva divin in viata asta. Auzeam ca va venii dumnezeu pe pamant:)))) cand eram crestina pe la ora de religie, nu credeam asa ceva in ruptul capului, sa vina el ca se plictiseste. Imi era imposibil sa cred. Credeam doar ca va venii ceva divin si il voi prinde, simteam ca o sa prind asa ceva.. Dupa ce am citit topic-ul asta, m-a binedispus toata ziua

Consider ca unul din motivele acestui simt poate sa fie din cauza adolescentei, adolescentii sunt rebeli in sine pentru ca nu au fost indoctrinati complet si pot simtii ca este ceva care nu este in regula cu lumea de azi si din cauza ca ei sunt capabili sa vada asta si altii nu, intervine acel sentiment de ''sunt special si o sa schimb ceva''.
Pot spune ca adolescentii pot sa fie chiar niste filozofi de la sine, intrebariile precum cele mai de mai jos ii pot impinge sa cauta raspunsuri (edit)
"de ce este atata suferinta?''
''De ce nimic nu are sens?'' sau alte chestii.

Last edited by DarkGi (01-Apr-2019 18:43:33)

Oy vey muh shekels

#23 01-Apr-2019 15:57:18

Ghidut08
Spectator
From: Egipt
Registered: 01-Aug-2018

DarkGi wrote:
Ghidut08 wrote:
The Hybrid wrote:

Consider ca unul din motivele acestui simt poate sa fie din cauza adolescentei, adolescentii sunt rebeli in sine pentru ca nu au fost indoctrinati complet si pot simtii ca este ceva care nu este in regula cu lumea de azi si din cauza ca ei sunt capabili sa vada asta si altii nu intervine acel sentiment de ''sunt special si o sa schimb ceva''.
Pot spune ca adolescentii pot sa fie chiar niste filozofi de la sine precum
"de ce este atata suferinta?''
''De ce nimic nu are sens?'' sau alte chestii.

Nu am spus ca eu stiu ca sunt speciala, chiar daca sunt adolescenta:))) am spus ca am stiut ca se va intampla ceva special. Nu ca sunt eu speciala. Reciteste inainte sa zici ceva stabil.

Satan loves you for who you are capra
Hail Satan!
Hail Forneus!! sarpe
Hail Astaroth! foc

#24 01-Apr-2019 17:44:55

The Hybrid
Novice

@Ghidut08
Daca tu consideri ca activand sarpele kundalinii,cunoscandu l pe Satan si Zei si avand de la 7-8 flash-uri cu ceea ce a spus thomas mai sus,atunci felicitari. Vei prinde numai divinatate .
"foarte putin"

Get Rich or Die Tryin'

#25 01-Apr-2019 18:37:12

nqe
Războinic ✸
Registered: 01-Aug-2017

Ghidut08 wrote:

Nu am spus ca eu stiu ca sunt speciala, chiar daca sunt adolescenta:))) am spus ca am stiut ca se va intampla ceva special. Nu ca sunt eu speciala. Reciteste inainte sa zici ceva stabil.

Nici nu a zis ca esti speciala. El doar a explicat ceva psihologic legat de ce gandesc unii adolescenti. Mai putin partea aia cu intrebarile "de ce nimic nu are sens" etc, alea nu tin de filosofie, nu ca ar insemna ceva filosofia.

#26 01-Apr-2019 18:41:54

DarkGi
Războinic ✸

nqe wrote:
Ghidut08 wrote:

Nici nu a zis ca esti speciala. El doar a explicat ceva psihologic legat de ce gandesc unii adolescenti. Mai putin partea aia cu intrebarile "de ce nimic nu are sens" etc, alea nu tin de filosofie, nu ca ar insemna ceva filosofia.

Ammmm scuze, nu ma refeream ca acele chestii sunt strict filozofie, ma refeream la faptul ca genul ala de intrebari ii pot impinge pe oameni sa la actiune, sau sa caute raspunsul, chestii de astea.

Oy vey muh shekels

#27 03-Apr-2019 18:33:41

BlackWarrior696
Novice
Registered: 17-Aug-2018

admin wrote:
Luz wrote:

HAIL SATAN!
HAIL TUTUROR ZEILOR ATOTPUTERNICI AI DUATULUI!

sarpe In Nomine Dei Nostri Satanas Luciferi Excelsi sarpe
Învață sa-ți folosești mintea ca pe o unealtă ca să nu te folosească ea ca pe un sclav !

#28 06-Apr-2019 22:12:27

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Pentru a-i cere ajutorul unui demon la curatarea aurei este vreo alta rugaciune sau pot sa o folosesc pe cea de la "Intoarcerea blestemelor partea 1. Curatarea aurei"
„Ascultă-mă, o, Tu, Mărețe și Puternice Satan. Îți cer ajutorul la întoarcerea acestor blesteme, amplificate, la cei de la care au venit și care ne-au atacat pentru că lucrăm pentru tine. Tu știi cine sunt ei. Aceștia-ți vor cunoaște furia. Îți cer să-mi trimiți un Demon care să preia și să întoarcă aceste blesteme și forme mentale pe care le-am îndepărtat de pe aura și sufletul meu, direct înapoi la cei care le-au trimis spre mine. O, Puternice Satan, umple-mă cu adevăr, înțelepciune și înțelegere. Ține-mă puternic în credința și lucrarea mea, pentru a Te urma întotdeauna cu Laudă, Onoare și Glorie să-ți fie date Ție, în vecii vecilor.”

#29 07-Apr-2019 22:10:43

sherlockholmes
Novice
Registered: 26-Jul-2017

Imi poate spune si mie cineva cine va fi Antichristul? sau inca nu stie?

#30 09-Apr-2019 08:56:57

The Hybrid
Novice

sherlockholmes wrote:

Imi poate spune si mie cineva cine va fi Antichristul? sau inca nu stie?

Adolf Hitler.

Get Rich or Die Tryin'

#31 09-Apr-2019 14:18:13

HawkenHook
Membru
Registered: 30-Jan-2017

smile) buna asta

#32 09-Apr-2019 15:19:58

infernus
Războinic ✸
Registered: 02-Jan-2015

HawkenHook wrote:

smile) buna asta

Incearca butonul forumului de search smile

Hail Satan !

#33 09-Apr-2019 17:22:15

nqe
Războinic ✸
Registered: 01-Aug-2017

HawkenHook wrote:

smile) buna asta

Care? Cu Hitler? Hitler este Antihristul, Ramses al 2-lea. Nu e nici o caterinca.

#34 09-Apr-2019 19:14:33

HawkenHook
Membru
Registered: 30-Jan-2017

A pe bune? Oh, credeam ca a vrut sa faca vreo gluma, sorry my bad

#35 11-Apr-2019 21:51:34

SerLorars13
Autor
From: Romania
Registered: 27-Dec-2015

Daca toti cei dedicati am face RIV-ul Final de doar 2 ori (fiecare de 9x per litera) zilnic acum am fi fost mult mai departe, iar timpul pana la venirea Zeilor s-ar fi scurtat si mai mult deja. Asta a spus unul dintre Marii Preoti, si are dreptate. Eu personal fac RIV-ul Final de 4 ori (cu 9x litera). Daca nu particitpati la RIV-ul final, ar cam trebui sa o faceti, iar daca o faceti o data pe zi, ar trebui sa o faceti de doua ori cel putin. Depinde de noi in cat timp se va termina cu evreii.

Last edited by SerLorars13 (11-Apr-2019 21:52:14)

"We are at war, do not forget it!"
Hail Seere! Hail Satan!

#36 12-Apr-2019 18:55:21

Ionut19
Războinic ✸

Cum credeti ca va fi in Era de Aur ?  Va puteti imagina cum va arata o zi obisnuita ? smile

Hail Satan!

#37 14-Jun-2019 20:54:10

ClassicPass
Membru
Registered: 15-Jan-2018

admin wrote:

Pentru a-ți curăța aura, cel mai bine e dacă-ți ridici energiile mai întâi.

Vizualizează o lumină strălucitoare alb-aurie care-ți scanează, începând cu vârful capului, întreaga aură și suflet, împingând zgura murdară în jos prin tălpi. Fă asta de trei ori. Împinge-o afară prin podea.

Cel mai probabil, aceia dintre noi care am fost activi în războiul spiritual, vor avea nevoie de ajutorul unui Demon.

După ce ți-ai curățat aura și sufletul, afirmă de 3 ori, în timp ce-ți vizualizezi și-ți simți aura:
„Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, ura, energia distructivă și formele mentale direcționate spre mine, și le întoarce imediat înapoi la expeditori.”

– Înalta Preoteasă Maxine Dietrich

Ar trebui sa ne curatam aura asa zilnic de acum incolo?

--Record personal la meditatia vid : cat vreau eu mai tot timpul
----Road to Magnum Opus  sir

#38 17-Jun-2019 22:43:10

admin
Administrator

ClassicPass wrote:

Ar trebui sa ne curatam aura asa zilnic de acum incolo?

Aura întotdeauna ar trebui curățată zilnic. La fel cum te speli zilnic, tot așa și aura ar trebui curățată zilnic.

Thomas

#39 18-Jun-2019 21:55:10

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Se refera daca ar trebui folosita strict metoda de mai sus.

#40 19-Jun-2019 00:01:18

admin
Administrator

Cu toate că metoda de mai sus e una dintre cele mai eficiente, aura poate fi curățată și-n alte feluri.

Thomas

Board footer