Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 02-Jan-2020 22:10:37

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Calendar SS 2020 pentru sataniștii spirituali

Yule fericit tuturor cool

Mai jos vă fac cadou Calendarul Complet SS pentru sataniștii spirituali. Acest proiect a fost realizat pentru încă un an, prin contribuția lui @Lydia, @Cleo și @ÎP HoodedCobra 666.

O re-adiție la această versiune sunt textele descriptive care apar în fiecare lună. Acestea sunt au fost scrise de Lydia și tratează topice precum sărbătorile, diferite alinieri planetare și așa mai departe. Pentru a putea face loc acestor texte, a trebuit să scot din această ediție meditațiile Necronomicon, dar și detaliile despre eclipse. Eclipsele încă mai apar în calendar, însă nu în chenarul de jos.

ÎN CULOARE

Tradus în română:

NORD Est (în engleză):

.

ÎN ALB-NEGRU

NORD Est (în engleză):

Last edited by admin (23-Feb-2020 17:05:18)

Thomas

#2 02-Jan-2020 23:06:04

rastr
Novice
Registered: 18-Aug-2019

Re: Calendar SS 2020 pentru sataniștii spirituali

Mulțumim mult! kek_ok

#3 03-Jan-2020 00:45:29

Warrior
Membru
Registered: 05-Apr-2019

Îți mulțumim frumos pentru acest calendar & Yule fericit !!

Apropo, nu mai merge Lunarium (site-ul a fost stricat). Mereu găseam o mulțime de predicții corecte pe acel site. Erau casele Lunii (aproape 30), iar în funcție de ele se putea afla dacă azi este bine sau nu ca să călătorești pe uscat, sau pe apa (mereu ratam o călătorie când Lunarium indica ca nu e okay sa călătorești pe uscat pentru ca Luna traversează casa X). În afara de asta, tot cu ajutorul caselor lunare se aflau zilele din lună în care este bine pe plan financiar, ori în dragoste, etc. Atunci când Luna era in casa X si spunea ca "Nu este bun pentru iubire", eu și fără sa ma uit pe calendar simțeam energia aia care ma distanța de persoana cu care sunt împreună și invers, când casa X indica ca este bun pentru iubire. La fel era și cu banii. Am verificat mereu site-ul și în zilele în care am observat ca se cearta foarte mult colegii de la munca, iar casele Lunii din zilele respective sublinau ca va fi conflict. Păcat ca nu mai merge acel site!
Voi cunoașteți un alt site care sa facă astfel de avertizări, în funcție de ce casa/conacul în care se afla Luna în fiecare zi?
Trebuie sa fie și unul bun, în care sa se poată seta UTC+2 DST (Eastern Europe), sau România, asa cum o făcea și Lunarium.

#4 03-Jan-2020 00:59:42

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

Multumim!   kek_ok

Hail Satan !

#5 03-Jan-2020 01:14:45

Anonymous1011
Războinic ✸
Registered: 31-Mar-2017

Warrior wrote:

Apropo, nu mai merge Lunarium (site-ul a fost stricat). Mereu găseam o mulțime de predicții corecte pe acel site. Erau casele Lunii (aproape 30), iar în funcție de ele se putea afla dacă azi este bine sau nu ca să călătorești pe uscat, sau pe apa (mereu ratam o călătorie când Lunarium indica ca nu e okay sa călătorești pe uscat pentru ca Luna traversează casa X). În afara de asta, tot cu ajutorul caselor lunare se aflau zilele din lună în care este bine pe plan financiar, ori în dragoste, etc. Atunci când Luna era in casa X si spunea ca "Nu este bun pentru iubire", eu și fără sa ma uit pe calendar simțeam energia aia care ma distanța de persoana cu care sunt împreună și invers, când casa X indica ca este bun pentru iubire. La fel era și cu banii. Am verificat mereu site-ul și în zilele în care am observat ca se cearta foarte mult colegii de la munca, iar casele Lunii din zilele respective sublinau ca va fi conflict. Păcat ca nu mai merge acel site!
Voi cunoașteți un alt site care sa facă astfel de avertizări, în funcție de ce casa/conacul în care se afla Luna în fiecare zi?
Trebuie sa fie și unul bun, în care sa se poată seta UTC+2 DST (Eastern Europe), sau România, asa cum o făcea și Lunarium.

Cumpara aplicația iLuna de pe App Store , eu pe aceea o folosesc de un an și primesc de asemenea notificări când luna intra in vid și îmi este mult mai ușor așa. De asemenea conține toate funcțiile menționate de tine mai sus .

”Those who want to live, let them fight, and those who do not want to fight in this world of eternal struggle do not deserve to live.” Hitler

#6 03-Jan-2020 01:37:45

Warrior
Membru

Super, chiar voi încerca!
Mulțumesc pentru informație! kek_ok

#7 03-Jan-2020 02:04:39

Loading
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Anonymous1011 wrote:

Cumpara aplicația iLuna de pe App Store , eu pe aceea o folosesc de un an și primesc de asemenea notificări când luna intra in vid și îmi este mult mai ușor așa. De asemenea conține toate funcțiile menționate de tine mai sus.

Sa aveti grija sa contina datele identince cu cele din calendar. Nu stiu cine a creat aplicatia dar eu unul as avea mai multa incredere in oameni care au dovedit deschis ca stiu cu ce se mananca astrologia, precum cei care au creat calendarul. Dar atat timp cat datele sunt identice, ar trebui sa fie in regula.

Proiecte secrete, organizații/societăți secrete, ufologie, baze militare secrete, date științifice și multe altele:
https://web.archive.org/web/20000620155 … index.html

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073

#8 03-Jan-2020 02:29:48

Warrior
Membru

Ne poți spune și noua dacă datele/informațiile din aplicație coincid cu cele din calendar (spre exemplu virusul vid al Lunii)?

#9 03-Jan-2020 14:22:38

Anonymous1011
Războinic ✸
Registered: 31-Mar-2017

Warrior wrote:

Ne poți spune și noua dacă datele/informațiile din aplicație coincid cu cele din calendar (spre exemplu virusul vid al Lunii)?

Da , coincid . Când vreau sa fac vreo lucrare mereu verific și calendarul SS.

”Those who want to live, let them fight, and those who do not want to fight in this world of eternal struggle do not deserve to live.” Hitler

#10 03-Jan-2020 15:56:02

Eudeyrn
Veteran ✸ ✸
Registered: 11-Mar-2015

Anonymous1011 wrote:
Warrior wrote:

Apropo, nu mai merge Lunarium (site-ul a fost stricat).

Cumpara aplicația iLuna de pe App Store , eu pe aceea o folosesc de un an și primesc de asemenea notificări când luna intra in vid și îmi este mult mai ușor așa. De asemenea conține toate funcțiile menționate de tine mai sus .

https://lunarium.co/calendar
Au facut un site nou cu link pe cel vechi pentru directionare(dar are ceva corecturi de facut ca nu arata bine orele) si eu am aplicatia pe telefon si merge foarte bine. Nu trebuie sa o cumperi ca o gasesti ca fisier pe net, si oricum nu are update-uri aproape deloc(nici nu are nevoie).

Multumesc de calendar!

Last edited by Eudeyrn (03-Jan-2020 15:59:37)

HAIL SATAN! Hail Flauros!

#11 03-Jan-2020 16:05:00

Freya Silver
Novice
Registered: 03-Jan-2020

Mulțumim mult pentru calendar! Eu personal am așteptat sa apară de mult,și m-am bucurat când l-am văzut❤️

#12 04-Jan-2020 17:32:01

Tethrax
Membru
Registered: 03-Feb-2018

Mulțumim frumos, Thomas!

#13 07-Jan-2020 00:05:14

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015

Editeaza si pe bls ,pe site calendaru cu 2020

Founder and CEO of > www.facebook.com/pg/CrestinismulExpus666
Hail Satan!  sarpe   capra

#14 10-Jan-2020 11:26:48

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Multumim! big_smile

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#15 23-Feb-2020 17:06:14

admin
Administrator

Salutare, tocmai ce am atașat calendarul tradus în română (în primul mesaj)  big_smile

Thomas

#16 08-Mar-2020 18:35:04

Pyssu
Membru
Registered: 15-Feb-2020

admin wrote:

Salutare, tocmai ce am atașat calendarul tradus în română (în primul mesaj)  big_smile

Hail...am o intrebare ,  Cum se citeste calendarul ca nu prea stiu sa l descifrez

#17 16-Apr-2020 18:19:31

Warrior
Membru

Pyssu wrote:
admin wrote:

Hail...am o intrebare ,  Cum se citeste calendarul ca nu prea stiu sa l descifrez

Ai la sfârșitul calendarului legenda care îți explica simbolurile, e simplu..
Dacă vezi un pătrat unde scrie Soare, Marte, Venus, Luna, etc, acolo e ziua când e indicat sa începi pătratul cabalistic al planetei respective.

#18 21-Apr-2020 16:55:58

admin
Administrator

Aici sunt câteva explicații despre calendar. Restul pot fi găsite pe ultima pagină:

1587477166_explicatii_calendar.jpg

Thomas

Board footer