Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 29-Feb-2020 18:33:42

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de ritualuri pentru perioada 28 februarie – 5 martie

Salutări familiei noastre SS.

În sfârșit, există poziții planetare care favorizează continuarea ritualurilor. După cum s-a observat, am marcat victorii serioase. Unele dintre acestea au fost deja postate, altele sunt cunoscute, și mai sunt cele despre care nu vom ști, întrucât nu ajung niciodată la știri. Indiferent de acest fapt, noi facem progrese, iar cei care sunt împotriva noastră sunt cu siguranță nemulțumiți.

Anul 2020 a venit cu o mulțime de cirmustanțe nefericite care au afectat anumite persoane, pe unii mai mult iar pe alții mai puțin. Continuăm cu tot ceea ce facem, iar toată lumea trebuie să-și facă meditațiile, să rămână concentrată pe obiectivele sale și să ia măsuri în ceea ce privește  propria îmbunătățire și protecție. Inamicul va încerca orice, dar trebuie să continuăm, deoarece nu este nevoie ca nimeni să fie total singur.

Aminitiți-vă să aveți credință în Zei și să nu renunțați niciodată. Am fost în ofensivă și în câșting în mod firesc, ei ne vor ataca pe neașteptate. Aceasta este doar matematică, unu plus unu egal doi. Amintiți-vă, de asemenea, un alt lucru - dacă ei ar fi putut pune capăt cuiva, ar fi făcut-o în momentul în care ar fi putut. Inamicul nu are milă și nici rațiune sau compasiune. Așa că dacă încă ești aici, ești aici pentru că există putere. Tot ce contează este ca oamenii să descopere treptat acest lucru în ei înșiși.

O modalitate de a rămâne în siguranță este de a avea mijloace de comunicare (forumurile spre exemplu, deoarece Yahoo a fost pus la pământ din motive evidente), resurse financiare, cunoștințe și altele. Aceste ritualuri vă ajută în a vă oferi o stare pozitivă pentru a putea progresa mai bine.

Înaintăm cu pași atenți pentru fortificarea și evaluarea ulterioară și încă suntem aici (spre deosebire de mulți alții care au plecat) datorită bunăvoinței lui Satan și a unor oameni cărora le pasă și care efectiv doresc să vadă cum lucrurile se îmbunătățesc.

Niciun satanist nu trebuie să sufere, iar punctul final al meditației este acela de a reuși să faceți față evenimentelor de zi cu zi și vă atingeți obiectivele. Totuși, pe această cale, în multe cazuri, atât această lume, cât și planetele pot fi severe și brutale. Ne putem ajuta unii pe alții, ajutându-ne în același timp și pe noi înșine, într-un mod în care nimeni nu va fi afectat în mod negativ.

Aceasta este cheia în avansarea și sporirea puterii noastre individuale prin utilizarea puterii noastre colective. Niciun individ nu este atât de puternic ca noi toți împreună. Împărtășirea binecuvântărilor este importantă, iar Satan ne privește cu mândrie atunci când suntem uniți într-o formă pe care nimeni nu o poate destrăma, ca atare, să ne împuternicim și să-i dăm inamicului câte un lovitură din ce în ce mai puternică.

Datorită faptului că trebuie să fiu concis, pentru a nu mă abate, voi posta ritualurile mai jos. Perioada de timp în care facem aceste ritualuri este clară în titlu – le vom face timp de o săptămână datorită pozițiilor planetare favorabile. Clădim acest lucru peste ceea ce am realizat înainte.

De asemenea, am pregătit o postare pe jumătate pentru a explica mai multe despre modul în care oamenii pot primi mai bine și mai mult ajutor de la Zei, într-un mod tehnic. Satan a explicat înainte că acest lucru poate fi făcut într-un mod mai ușor.

Deocamdată vom face ritualurile de mai jos și nu uitați să fiți puternici și hotărâți. Să nu uitați niciodată că Satan și Zeii noștri antici sunt cu noi.

Mai jos sunt ritualurile:
  1. Ritualul pentru prosperitate

2. Ritualul pentru protecția JoS

NU UITAȚi DE ASEMENEA SĂ VĂ CURĂȚAȚI AURA ȘI SĂ FACEȚI RIV-UL FINAL!

Mai jos sunt ritualurile de întoarcere a blestemelor și RIV-ul Final:

1. Întoarcerea Blestemelor, partea I

2. Întoarcerea Blestemelor, partea a II-a

3. RIV-ul Final

- Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Last edited by NishaWillow (29-Feb-2020 18:35:13)

Nu spune niciodată nu se poate, ci începe cu să vedem.

#2 29-Feb-2020 21:48:10

LeoN
Novice
Registered: 18-Aug-2019

Re: Program de ritualuri pentru perioada 28 februarie – 5 martie

Astăzi la RITUALUL de prosperitate și protecția JOS am făcut 1 DATĂ din lipsă de timp și RIV-ul FINAL l-am făcut ÎNAINTE fiindcă nu știam de acest post . Trebuia în ordine ? Dacă mâine am timp să fac totul complet afectează energia ? Trebuia în mod egal sau este corect și așa ?

Text that has to be colorized
     ORICE FĂRÂMĂ DE ADEVĂR POATE CONTRIBUI LA SCHIMBAREA UNEI LUMI ÎNTREGI !!

#3 29-Feb-2020 22:57:39

Loading
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

LeoN wrote:

Astăzi la RITUALUL de prosperitate și protecția JOS am făcut 1 DATĂ din lipsă de timp și RIV-ul FINAL l-am făcut ÎNAINTE fiindcă nu știam de acest post . Trebuia în ordine ? Dacă mâine am timp să fac totul complet afectează energia ? Trebuia în mod egal sau este corect și așa ?

Indicat ar fi sa-ti cureti sufletul si aura dupa ce faci RIV-ul Final. Daca faci asta, nu prea conteaza in ce ordine le faci atata timp cat RIV-ul Final ramane prioritar.

Proiecte secrete, organizații/societăți secrete, ufologie, baze militare secrete, date științifice și multe altele:
https://web.archive.org/web/20000620155 … index.html

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073

#4 29-Feb-2020 23:25:39

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Toate ritualurile trebuie facute pana pe 5 martie inclusiv?

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#5 29-Feb-2020 23:56:39

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Luz wrote:

Toate ritualurile trebuie facute pana pe 5 martie inclusiv?

Da.

Nu spune niciodată nu se poate, ci începe cu să vedem.

Board footer