Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 22-Mar-2020 21:09:44

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

De ce nu toți albii au păr blond și ochi albaștri

Din cauză că foarte puțini albi mai sunt puri din punct de vedere rasial, aceasta-i realitatea.

Când Ghengis Khan a invadat sud-estul Europei din Asia, asiaticii au violat multe femei europene. Asta a avut loc cu multe secole în urmă, însă asta a făcut ca mulți albi să aibă părul și ochii închiși la culoare.

Adolf Hitler, Heinrich Himmler și mulți lideri din al Treilea Reich au avut astfel de trăsături, însă cunoșteau trăsăturile pure ale albilor și, prin eugenetică, aceștia căutau să purifice rasa albă. Membrii SS – atât bărbații cât și femeile – trebuiau să prezinte genealogia familiei, pentru a dovedi că sunt de rasă ariană pură.

Dacă războiul n-ar fi întrerupt acest program de eugenetică, în două generații programul purității rasiale al lui Hitler ar fi eradicat complet un număr imens de boli și afecțiuni ereditare.

Satan, Lilith, Azazel și mulți alții dintre Zeii noștri sunt albi puri.

Cea mai mare parte dintre oameni sunt mixați, însă această mixare a avut loc cu foarte mult timp în urmă, în cele mai multe cazuri vorbim de sute de ani.

Eu am părul închis la culoare și ochi căprui. 2 dintre copiii mei sunt blonzi cu ochi albaștri.

Evreii au lucrat peste program ca să distrugă sămânța pură a rasei noastre. Dacă aceasta e pierdută, rasa e sortită extincției.

Noi, albii, avem toate drepturile de a implementa eugenetica pentru a ne purifica rasa.

După cum am scris mai sus, majoritatea oamenilor sunt puțin mixați însă, în același timp, majoritatea dintre noi avem genele necesare purificării rasiale.

Te rog să nu ai complexe dacă nu ești 100% pur din punct de vedere rasial, așa cum fac unii idioți cu IQ-ul sub 100. Chiar și printre naziștii de top, puțini au fost aceia care au fost 100% puri. Tot ce trebuie să facem e să ne concentrăm pe repararea rasei albe.

– Înalta Preoteasă Maxine Ditrich

Thomas

#2 23-Mar-2020 01:07:32

Piff
Membru
From: Sibiu
Registered: 03-Nov-2019

Re: De ce nu toți albii au păr blond și ochi albaștri

La noi in tara incep tiganii sa fie rasa predominanta. Romanii fac 2 cel mult 3 copii pe cand tiganii produc tot mai mult..Ma intreb unde se va ajunge.

capra  Satan  capra si  capra  Odin capra

#3 23-Mar-2020 02:53:17

ClassicPass
Autor
From: Constanta
Registered: 15-Jan-2018

Eu am ochii albastrii, eram blond pana la varsta de 7 ani, acum am parul saten, cateva fire blonde.
Desi nu am pe nimeni in familie cu trasaturile astea, inafara de ochii albastrii, nimeni nu mai are culoarea mea a parului.
Articolul este foarte bun, multumim pentru traducere.

#4 23-Mar-2020 03:46:01

Isorropia
Membru
From: România
Registered: 20-Nov-2019

Piff wrote:

La noi in tara incep tiganii sa fie rasa predominanta. Romanii fac 2 cel mult 3 copii pe cand tiganii produc tot mai mult..Ma intreb unde se va ajunge.

Probabil asta o să dureze foarte mult.. Oamenii normali nu-și permit să aibe mai mult de 2 copii, pe când tiganii... 90% au bani cu grămada. Dacă ne uităm la o statistică vedem că acum câțiva ani erau mult mai puțini.

24.12.2019 capra
HAIL SATAN!

#5 23-Mar-2020 03:49:58

Girlss67
Novice
From: Craiova
Registered: 10-Feb-2019

ar fii mixare daca eu am parul negru si ochi căprui si iubitul meu e blond cu ochi albastri?
si mai voiam sa intreb, irakienii sunt numiți asa dupa rasa sau dupa loc?

#6 23-Mar-2020 10:29:50

Pyssu
Membru
Registered: 15-Feb-2020

Isorropia wrote:
Piff wrote:

Probabil asta o să dureze foarte mult.. Oamenii normali nu-și permit să aibe mai mult de 2 copii, pe când tiganii... 90% au bani cu grămada. Dacă ne uităm la o statistică vedem că acum câțiva ani erau mult mai puțini.

Hai sa nu exagerăm,  stim cu totii ca 50% din țigani nebogati,  fac  copii pt alocație,  prenatal...oricum sunt inferiori din orice punct noua.

#7 23-Mar-2020 22:56:17

Danjer
Membru
From: Dacia Hiperboreana
Registered: 09-Dec-2016

Girlss67 wrote:

ar fii mixare daca eu am parul negru si ochi căprui si iubitul meu e blond cu ochi albastri?

NU e mixare, daca tu esti de rasa alba. Pentru a fi considerat alb NU trebuie sa ai ochii albastri si parul blond.

Cea mai puternica lovitura pe care a suferit-o umanitatea este crestinismul; bolsevismul este copilul nelegitim al crestinismului. Ambele sunt creatii ale evreului.

#8 23-Mar-2020 23:02:46

Silviu slujitor
Membru
From: Moldova;Falesti
Registered: 19-Mar-2020

Dacă am purul saten si ochii verzi sunt mai aproape de rasa ariana?
Am o frica sa nu fiu evreu ,cum is caracteristicile evreilor?

Hail Satan!!!
Mai bine sa fiu liber in iad,decât un sclav în rai.

#9 23-Mar-2020 23:30:28

Pyssu
Membru
Registered: 15-Feb-2020

Danjer wrote:
Girlss67 wrote:

NU e mixare, daca tu esti de rasa alba. Pentru a fi considerat alb NU trebuie sa ai ochii albastri si parul blond.

Absolut sunt si Demoni cu alte culori la par si ochi in orice caz.. cat timp rasa e albă

#10 23-Mar-2020 23:42:16

Girlss67
Novice
From: Craiova
Registered: 10-Feb-2019

mulțumesc mult

#11 09-Apr-2020 18:17:45

Rroco
Războinic ✸
Registered: 18-Jan-2018

Am o intrebare, sper ca nu suna stupid dar... daca Hitler este reincarnarea lui Ramses al II-lea, se poate ca la vremea aceea sa fi fost blond cu ochii albastrii? Si din cauza mixarii populatiei, nemaigasindu-se un corp compatibil cu sufletulul lui (spre exemplu tip de parinti, trasaturi faciale precum marimea nasului si gurii, tip de mediu in care este nascut, etc.) sa fi fost nevoie sa se reincarneze brunet?

Aici am dat un exemplu, dar se poate sa nu fie doar cazul lui (daca chiar asa este), ci o mica parte dintre bruneti, sufletele mai vechi, sa fi fost puri la inceput, si din rarirea albilor puri sa nu isi mai gaseasca corpuri compatibile, fiind nevoiti sa se reincarneze bruneti. Voi ce spuneti?

29.05.2016 ~ Denisa ~
Ask yourself if what you're doing today is getting you closer to where you want to be tomorrow
Hail Satan!  sarpe

#12 09-Apr-2020 20:59:07

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Rroco wrote:

Am o intrebare, sper ca nu suna stupid dar... daca Hitler este reincarnarea lui Ramses al II-lea, se poate ca la vremea aceea sa fi fost blond cu ochii albastrii? Si din cauza mixarii populatiei, nemaigasindu-se un corp compatibil cu sufletulul lui (spre exemplu tip de parinti, trasaturi faciale precum marimea nasului si gurii, tip de mediu in care este nascut, etc.) sa fi fost nevoie sa se reincarneze brunet?

Aici am dat un exemplu, dar se poate sa nu fie doar cazul lui (daca chiar asa este), ci o mica parte dintre bruneti, sufletele mai vechi, sa fi fost puri la inceput, si din rarirea albilor puri sa nu isi mai gaseasca corpuri compatibile, fiind nevoiti sa se reincarneze bruneti. Voi ce spuneti?

Hitler nu a avut părul brunet şi nici ochii negri, ci a fost şaten cu ochii albaştri.
A+rare+color+photo+of+Adolf+Hitler+which+shows+his+true+eye+color+%2528date+unknown%2529.jpg

s5rhzs

Citeşte şi predica asta http://bucurialuisatan.com/forum/viewtopic.php?id=5077 pentru mai multe informaţii.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

Board footer