Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 03-Sep-2021 03:42:56

NishaWillow
Moderator
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri: 6-25 septembrie 2021

Salutări tuturor războinicilor noștri SS.

Mai jos găsiți programul pentru următoarele zile.

Deoarece am fost nerăbdător și am vrut să vă comunic, Azazel a menționat că lansarea noilor ritualuri trebuie amânată până când vom reuși să ținem la distanță virusul inamic. Mai întâi aplicăm antibioticul, iar mai apoi vom ataca.

Am întrebat de ce se procedează în acest fel, iar răspunsul a fost că se va depune mai mult efort decât este necesar dacă sunt făcute astăzi, dar dacă valul va fi oprit, vor avea și mai multă putere dacă vor fi făcute mai târziu. În acest mod ar fi cel mai eficient. Așa se și intenționează să fie.

Azazel va fi atacat personal în timpul acestor zile.

Motivul pentru acest lucru nu este doar pentru a ataca Zeii în general [Azazel ca simbol al tuturor celorlalți Zei păgâni], ci și pentru că Azazel și țapul sunt folosiți ca simbol pentru toți păgânii/neamurile de aici de pe Pământ. Sufletele tuturor oamenilor de pe Pământ vor fi atacate de ritualuri ciudate, prin care evreii vor încerca să arunce energia lor de gunoi asupra neamurilor prin intermediul cunoștințelor oculte codificate. Cei care sunt mai adepți aici și au citit, știu cum funcționează acest lucru.

Timp de mulți ani acest lucru a funcționat pentru că nimeni nu a oprit asta. Dar acum vom face ca totul să fie anulat.

Nu vreau să intru foarte mult în acest subiect sau să spun multe lucruri, însă uitați-vă doar la cazurile de „covid” din Israel și la ceea ce se întâmplă acolo. Porțile haosului sunt deschise asupra lor în mai multe moduri. În urmă cu câteva zile se presupunea că ar fi avut vreo 10.000 de cazuri.

Acest lucru, în ciuda modului în care ei înșală și așa mai departe, va aduce un dezastru intern. Trebuie să ne bazăm pe aceste lucruri.

Și vom face asta pentru a pregăti cadrul pentru următoarele mișcări și pentru a asigura succesul.

Veți vedea în unele zile că există doar două ritualuri de făcut. Și după cum puteți observa, sărbatorile inamicului durează mai mult de 20 de zile. Programul va fi ajustat. După program, va exista o perioadă de odihnă extinsă pentru toată lumea [necesară pentru ca oamenii să se recupereze].

Datele îngroșate sunt cele în care ritualurile trebuie intensificate, iar cele care nu sunt îngroșate [care, în general, vor conține doar RIV-ul Final + Ridicarea voalului + Distrugerea protecției evreiești și Blestemarea Israelului pentru a-i menține pe toți cei de aici binecuvântați și în siguranță] sunt zilele în care ne vom lupta în mod obișnuit.

De asemenea, pentru cei care ar putea avea întrebări în ceea ce privește „datele lor importante”, să știți că aceste date sunt favoritele lor pentru a efectua atacuri, sacrificii umane și orice altceva, un lucru cunoscut în mod obișnuit de secole. Așa că nu uitați să efectuați o protecție spirituală suplimentară și să fiți în siguranță. Această lună va fi destul de crucială și în ceea ce ține de măsurile pe care le vor lua „Guvernele”, dar o mare parte din acestea se vor baza pe zilele de putere evreiești, deoarece ei pun în aplicare o mare parte din ele în timpul sărbătorilor lor. Fără îndoială, aceasta va fi o lună importantă.

Ar trebui ca toată lumea să se concentreze excesiv pe RIV-ul cu Blestemarea Israelului, în fiecare zi, ca și cum ați lua antibioticele zilnice pentru a vă proteja și pentru a face față căldurii care va veni.

Multe dintre planurile lor viitoare se bazează puternic pe ceea ce vor realiza în această lună. Nimeni de aici nu trebuie să ia acest lucru cu lejeritate.

În timpul zilelor de maxim interes [îngroșate], trebuie să muncim intens. În timpul celorlalte date, trebuie doar să menținem ritmul.

Din punct de vedere practic, datele în care trebuie să ne concentrăm intens sunt următoarele: între 7 și 10 septembrie, între 15 și 17 septembrie [crucial], între 22 și 25 septembrie.

6 septembrie:

7-10 septembrie:

11-14 septembrie:

15-17 septembrie:

18-21 septembrie:

22-25 septembrie:

– Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Nu spune niciodată nu se poate, ci începe cu să vedem.

#2 03-Sep-2021 03:45:21

NishaWillow
Moderator

Re: Program de RIV-uri: 6-25 septembrie 2021

Î.P. Hooded Cobra 666 a zis că se poate începe chiar de astăzi programul, cu RIV-ul Final + Ridicarea voalului + Distrugerea protecției evreiești și Blestemarea Israelului.

#3 03-Sep-2021 11:03:30

Războinicul
Novice
From: România
Registered: 10-Jan-2020

Cum adică Azazel va fi atacat? Iar se vor zice minciuni și chestii nașpa  despre El sau se vor face lucrări speciale pentru a-L răni?

Dedicat
10.01.2020 ora 10:01 capra
Hail Satan!
Hail forțele Iadului

#4 04-Sep-2021 14:57:45

Rroco
Războinic ✸
Registered: 18-Jan-2018

Augustin666 wrote:

Cum adică Azazel va fi atacat? Iar se vor zice minciuni și chestii nașpa  despre El sau se vor face lucrări speciale pentru a-L răni?

Se vor recita versete din Tora de Yom Kippur (si nu numai, dar această sărbătoare e cea mai importantă din an pentru ei, pe lângă altele care au loc tot perioada asta) care îl blestema pe Azazel personal, și blestema toate neamurile (cum zice și Cobra aici, țapul reprezintă toți păgânii) prin tot felul de ritualuri. Poți caută versetele de unul singur, dar cred ca doar o dată apare numele Azazel, nu-s sigură. Ritualurile pe care le fac au, defapt, putere, nu recitarea versetelor neapărat.
Am impresia ca se vor implica mai mult decât in restul anilor din motive evidente deci... să facem cât mai multe RIV-uri. Spor tuturor și mulțumim Nisha pentru traducere!

29.05.2016 - data dedicarii
Imn la Satan  sarpe

#5 06-Sep-2021 08:36:32

Războinicul
Novice
From: România
Registered: 10-Jan-2020

NishaWillow te rog pune acest program sus în bară alături de versiunea interactivă și calendarul satanic.
Astăzi este 6 decembrie începe lupta  big_smile
Spor tuturor la riv uri!

Dedicat
10.01.2020 ora 10:01 capra
Hail Satan!
Hail forțele Iadului

#6 06-Sep-2021 17:38:42

Dark Blue Eye
Războinic ✸
Registered: 13-Aug-2020

Multă baftă tuturor capra

Hail Satan!
Hail Agares!

#7 07-Sep-2021 13:46:33

DVL149
Membru
From: Piatra Neamt
Registered: 13-Apr-2018

Hail ! Succes tuturor ! ?

19.11.2013

#8 07-Sep-2021 20:49:37

Gundar
Novice
Registered: 29-Apr-2021

Nu am intrat pe site de cateva zile, si nu am vazut postul in timp, este ok daca ma apuc de astazi?

HAIL SATAN!

#9 07-Sep-2021 21:41:16

NishaWillow
Moderator

Gundar wrote:

Nu am intrat pe site de cateva zile, si nu am vazut postul in timp, este ok daca ma apuc de astazi?

Da bineînțeles.

Board footer