Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

Announcement

⬤ Program de RIV-uri (19-28 septembrie) ⬤ Toți cei dedicați ar trebui să participe!! ◖ Ritual de întoarcere a blestemelor.◗ Cu privire la Facebook!

#1 16-May-2017 00:30:22

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (16-30 mai)

Salutări tuturor oamenilor şi camarazilor noştri.

Programul a fost studiat cu atenție înainte de a fi postat, asta fiind şi cauza pentru care s-a întârziat cu el. Vom urma acest program pentru perioada 16-30 mai. Acest lucru a fost calculat în mod eficient.

Pe lângă faptul că aşteptăm să prindem un moment prielnic pentru a-l ataca mai bine pe inamic, trebuie în acelaşi timp să ne şi împuternicim. Datele de mai jos sunt minunate pentru demascarea inamicului, împuternicirea noastră și apoi atacarea din plin a inamicului după ziua de 20 mai.

Riv-ul cu 72 de nume, cel cu 42 de nume și cel pentru restaurarea comunicațiilor, fiind cele mai necesare şi agresive ritualuri, se vor face în fiecare zi. Acestea distrug inamicul și nu există nici un motiv pentru a ne opri din a le face. Ele sunt necesare, indiferent de ce.

Inamicul se străduiește să blesteme Şarpele. Acesta e combustibilul cu care trebuie să "conducem", ca să spun aşa. Nu mai poate fi ignorat, nici măcar pentru încă 15 zile. Dacă nu alimentezi combustibilul, rămâi în mijlocul deșertului. Prin urmare, primele 5 zile se ocupă de regenerarea și împuternicirea noastră.

Dacă cineva se simte prost dispus sau obosit în ultima vreme, mai ales din cauza războiului, acest program de riv-uri vă vor stimula și reînnoi energiile. Alinierile planetare sunt favorabile pentru acest program deoarece zilele următoare (16-20 mai) nu au nici un tip serios de "agresivitate". Asta va veni mai târziu.

Programul a fost realizat pentru o eficiență maximă.

Deci, fără să mai continui, mai jos sunt simplificate zilele pentru program. Veți observa cu ușurință că există patru secțiuni.
Fiecare are un scop special. Acest program este doar până pe 30 mai, deoarece după această dată vom începe un nou "ciclu".

După cum puteți vedea, este foarte ușor. Vedeți ritualul, mergeti la el, îl faceți, apoi treceți la următorul. Totul este aici.

PROGRAMUL DE RIV-URI

16 mai:

17 mai:

18 mai:

19 mai:

20 mai:

21 mai:

22 mai:

23 mai:

24 mai:

25 mai:

26 mai:

27 mai:

28 mai:

29 mai:

30 mai:

Last edited by NishaWillow (16-May-2017 00:37:59)

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 16-May-2017 12:13:43

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Re: Program de RIV-uri (16-30 mai)

Mulțumim pentru traducere. Îl pun acum în bara de sus

Thomas

#3 27-May-2017 23:22:17

Donucz Alin
Membru
Registered: 05-Jun-2016

Eu ce as putea face, sunt inca incepator si nu am intretinut alt ritual inafara de cel de dedicare, de curand am inceput programul de formare spirituala si tin sa mentionez ca nu am un altar si nici instrumente momentan.

HAIL SATAN!

#4 28-May-2017 01:09:44

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Donucz Alin wrote:

Eu ce as putea face, sunt inca incepator si nu am intretinut alt ritual inafara de cel de dedicare, de curand am inceput programul de formare spirituala si tin sa mentionez ca nu am un altar si nici instrumente momentan.

Poți participa la aceste ritualuri de inversare din tora.

Thomas

Board footer