Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#81 04-Dec-2017 22:11:33

Catharsis
Membru
Registered: 06-Jun-2016

Re: Exemple de afirmatii?

Dan9 wrote:

Scuze as mai avea o intrebare sa zicem ca am o pagina noua de insagram si cumva as vrea sa imi atrag urmaritori cum as putea sa imi programez aura pentru aceasta lucrare?  sir

Doar ridica energie si foloseste afirmatiile potrivite pentru ceea ce iti doresti.

Citeste link-urile urmatoare:
Cei trei pasi ai vrajitoriei: http://bucurialuisatan.com/trei-pasi-ai-vrajitoriei/
Utilizarea aurei: http://bucurialuisatan.com/utilizarea-aurei/

Incearca sa intelegi cum functioneaza lucrurile si dupa iti va fi mult mai clar ce trebuie sa faci. Inva cum se programeaza aura in general, care este modalitatea prin care se programeaza aura. Ea pote sa fie programata sa faca multe lucruri.
Citeste si asta: http://bucurialuisatan.com/depasirea-obstacolelor/

Totusi, sunt si eu de parere ca poti sa iti cresti o pagina si fara sa iti programezi aura. Poti sa folosesti programarea aurei, dar ai putea sa incerci si alte lucruri. Cateva exemple ti-au fost date deja. Sunt sigura ca subiectul asta, modalitatile prin care poti sa iti cresti o pagina de instagram , a fost discutat de bloggeri si vloggeri. Cauta pe net sa vezi ce au discutat ei si poate vei gasi ceva folositor.

23.09.2016  big_smile

#82 04-Dec-2017 22:14:15

Catharsis
Membru
Registered: 06-Jun-2016

Catharsis wrote:

Inva cum se programeaza aura in general

Invata*

23.09.2016  big_smile

#83 17-Jan-2018 20:06:44

Crisw908
Novice
From: Constanta
Registered: 15-Jan-2018

Iti poti schimba vederea cu afirmatii?
Am dioptrii mari de cand m-am nascut si incep sa cred ca asa le aveam si in viata anterioara,este posibil?

Ambitios si dornic sa invat lucruri despre Satan si despre dezvoltarea spirituala!

Hail Satan!

#84 18-Jan-2018 00:34:57

Ionut19
Membru
Registered: 12-Jul-2017

Poti prin biochinezie.

13.08 2017

#85 11-Feb-2018 17:08:42

Ruššelle
Membru
From: Кишинёв/Chişinău
Registered: 07-Sep-2016

La afirmații,in afară de faptul că afirmațiile nu trebuie să contină 'nu' şi trebuie rostite la timpul prezent,există şi alte 'reguli'?

Mă urăsc intensiv trei secunde pe zi.

/27.11.2016\

#86 11-Feb-2018 21:54:48

YratSS
Membru
Registered: 10-Jul-2016

Ruššelle wrote:

La afirmații,in afară de faptul că afirmațiile nu trebuie să contină 'nu' şi trebuie rostite la timpul prezent,există şi alte 'reguli'?

Sa fie cat mai bine formulate, sa fie cat mai usoare si cat mai explicite pentru ca energia ia cel mai usor drum.

Hail Satan!

#87 11-Feb-2018 23:29:24

Ruššelle
Membru
From: Кишинёв/Chişinău
Registered: 07-Sep-2016

Iar dacă spun 'în mod permanent' ,lucrul pe care îl afirm va fi pentru totdeauna?

Mă urăsc intensiv trei secunde pe zi.

/27.11.2016\

#88 11-Feb-2018 23:53:47

The Hybrid
Novice
Registered: 28-Jun-2015
Website

Ruššelle wrote:

Iar dacă spun 'în mod permanent' ,lucrul pe care îl afirm va fi pentru totdeauna?

Doar pentru ca spui asta,nu inseamna ca este pentru totdeauna. Energia intr un final o sa se risipeasca. Motiv pentru care o vraja trebuie reinoita .Cum ar fi in cazul iubirii,o sa te iubeasca 1-2 luni depinde de situatie si de tine dar intr un final,nu o sa mai fie influentat/a de aceele energii.

Citeste asta : http://bucurialuisatan.com/cele-mai-mul … nct-lovit/

Afirmand in mod permanent ,faci ca energiile sa mearga non stop,constat fara incetare dar intr un final se risipesc daca nu reinoiesti.

WHITE AND PROUD 88
Hail Satanas  capra

#89 12-Feb-2018 01:13:31

YratSS
Membru
Registered: 10-Jul-2016

Ruššelle wrote:

O lucrare trebuie repetata mereu pentru a fi permanenta.

Hail Satan!

#90 13-Feb-2018 01:37:41

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Ruššelle wrote:

Ajută dacă spui „în mod permanent;” de altfel, e chiar indicat să spui asta dacă dorești ca lucrarea să fie permanentă. Însă într-adevăr o lucrare trebuie făcută în fiecare zi, timp de cel puțin 40 de zile, pentru a deveni gravată în mod permanent în suflet.

Thomas

#91 24-Feb-2018 21:18:53

Luka999
Membru
From: Timișoara
Registered: 16-Jan-2018

Cleo wrote:

Acestea sunt afirmatiile. Stiu ca a durat ceva timp smile.

Deoarece nu toata lumea lucreaza la fel am decis sa impart in rune si culori. Deci, pentru cei interesati in rune, puteti folosi runele cu afirmatiile scrise ca idee, sau daca preferati programarea aurei, puteti folosi culorile si afirmatiile scrise.

Pentru triumf final

Sowilo / galben (trecerea examenelor)

Pentru Runa

Energiile lui Sowilo imi ofera abilitatea de a trece toate examenele cu nota 10. Completez toate examenele cu succes si iau notele dorite in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine

Pentru culoare

Galben

Aceasta energie imi ofera succesul in examene. (adaugati ce mai doriti).

Deci asta se poate folosi pentru un examen ?
Dupa ce afirm de 108 ori 'Aceasta energie imi ofera succesul in examene.' adaug si 'Sowilo' ? Adica dupa ce afirm de 12 ori, adaug si 'Sowilo' ? Si repet tot asa de 9 ori pentru a completa cele 108 de afirmari ?

#92 25-Feb-2018 11:07:48

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Luka999 wrote:
Cleo wrote:

Acestea sunt afirmatiile. Stiu ca a durat ceva timp smile.

Deoarece nu toata lumea lucreaza la fel am decis sa impart in rune si culori. Deci, pentru cei interesati in rune, puteti folosi runele cu afirmatiile scrise ca idee, sau daca preferati programarea aurei, puteti folosi culorile si afirmatiile scrise.

Pentru triumf final

Sowilo / galben (trecerea examenelor)

Pentru Runa

Energiile lui Sowilo imi ofera abilitatea de a trece toate examenele cu nota 10. Completez toate examenele cu succes si iau notele dorite in cele mai pozitive si fericite moduri pentru mine

Pentru culoare

Galben

Aceasta energie imi ofera succesul in examene. (adaugati ce mai doriti).

Deci asta se poate folosi pentru un examen ?
Dupa ce afirm de 108 ori 'Aceasta energie imi ofera succesul in examene.' adaug si 'Sowilo' ? Adica dupa ce afirm de 12 ori, adaug si 'Sowilo' ? Si repet tot asa de 9 ori pentru a completa cele 108 de afirmari ?

Nu. Cand inspiri te incarci cu energie galbena(vizualizeaza-te cum devii o sfera de energie galbena).Cand expiri, vibrezi sowilo. De 108 ori.Dupa aia afirmatia de cate ori vrei. Poti afirma de 10 sau 20 de ori, numarand pe degete.

Incearca sa nu schimbi pozitia corpului dupa vibratii pentru ca atunci energia ta e la maximum.Alege o pozitie confortabila de la inceput. Transa usoara te ajuta sa te relaxezi (inspiri pana numeri la 4, tii respiratia pana numeri la 4, expiri pana numeri la 4- de cateva ori).

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#93 27-Feb-2018 08:38:50

Luka999
Membru
From: Timișoara
Registered: 16-Jan-2018

Deci ma vizualizez ca pe o sfera galbena, intru intr.o transa usoara, cand expir vibrez Sol si cand inspir ma incarc cu energie galbena, dupa ce fac asta, afirm de 100 de ori acea chestie, nu ?
Pot spune si la sfarsit "Aura mea imi ofera succesul garantat la examene" si dupa vibrez Sol ?

#94 27-Feb-2018 12:13:55

Loading
Războinic ✸
Registered: 27-May-2016

Luka999 wrote:

Deci ma vizualizez ca pe o sfera galbena, intru intr.o transa usoara, cand expir vibrez Sol si cand inspir ma incarc cu energie galbena, dupa ce fac asta, afirm de 100 de ori acea chestie, nu ?
Pot spune si la sfarsit "Aura mea imi ofera succesul garantat la examene" si dupa vibrez Sol ?

Nu de 100 de ori. De 9 ori sau multiplu de 9. Sol poti sa vibrezi de 108 ori. Dar nu ar trebui sa te bazezi pe asta. Probababil meditatia te-ar putea ajuta in sensul ca iti vor cadea exercitii din subiecte pe care le stiai sau le-ai invatat inainte.

नहि ज्ञानेन सदृशं

Board footer