Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 09-Oct-2018 01:08:12

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

RIV-UL FINAL Q&A

Intrebari generale in legatura cu Riv-ul final.

1. Trebuie sa-mi ridic energiile inainte de ritual ?
Da, poti sa-ti ridici energiile inainte de ritual ( Prin ridicarea energiilor ritualul este mai puternic ).

2. Trebuie sa fac ritualul intr-o anumita perioada de timp ?
Oricand este bine. Totusi, facut in timpul orei lui Saturn il face mai puternic pentru cei care au timp sa-l faca atunci, dar este in regula si in alte perioade.

3. Daca nu am o imprimanta ? Slabeste asta ritualul ?
Nu, puterea ritualului este aceeasi.

4. Ar trebui sa fac ritualul daca sunt nou ?
Da, poti sa-l faci chiar daca esti nou.

5. Daca nu am timp, pot sa mai fac ritualul ?
In cazuri severe de lipsa de timp inca poate fi facut. Cu mai putine repetitii pentru fiecare litera. Minimul ar trebui sa fie de 3 repetari. In cazuri extreme si o singura data este bine. Afirmatia trebuie mereu facuta de 3 ori.

6. Cum scap de hartie ?
Ingroap-o in pamant, faramiteaz-o, distruge-o intr-un fel .

7. Cat de des pot face acest ritual ?
De cate ori doresti. Ar trebui facut in fiecare zi de toata lumea.

8. Ce face acest ritual ?
Ritualul inverseaza literele evreice care in mod efectiv inverseaza si distruge tot sistemul spiritual si existential al inamicului din lume si de pe orice individ ( de exemplu, cei binecuvantati sau blestemati de magie evreiasca, cei care fac meditatii evreiesti si sufletele evreiesti etc.) Este o inversare a existentei inamicului. Asta include si toate ramurile oculte ale inamicului.

9. Cat de puternic este ritualul in comparatie cu cele facute inainte ?
Acest ritual nu ar fi fost posibil daca nu am fi pus atat efort in celelalte ritualuri care au deschis inamicul ca acest ritual ca sa fie efectiv si aplicabil. Pentru urmatoarea perioada vom face doar acest ritual din moment ce le cuprinde pe toate la un loc.

Acest RIV cuprinde toate celelalte RIVuri.

10. Cum trebuie sa cant/vibrez literele ?
Depinde de cum preferi. Poti doar sa rostesti literele sau sa le vibrezi usor si ritualul ar fi in masura egala efectiv. Cu toate ca ar trebui sa le pronunti la fel ca si in mp3-ul oferit la ritual, daca totusi nu sunt perfecte, ritualul este inca functional si valid.

11. Care este secventa literelor ?

Luam de exemplu prima litera.

Vibreaza urmatoarele de 9 ori : VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS

Asta ar fi VAT (de 9 ori ), apoi FĂT ( de 9 ori ) , apoi VĂT ( de 9 ori ) , apoi VĂS ( de 9 ori ) , apoi AUT ( de 9 ori ), apoi AUTH ( de 9 ori ), apoi VAS ( de 9 ori ).

Dupa ce ai vibrat tot ce este mai sus mazgalesti litera.

Aceeasi secventa se face pentru fiecare litera. Dupa ce ai terminat de mazgalit si ultima litera, spui cu convigere afirmatia de 3 ori.

12. Cand are ritualul impactul cel mai mare ?
Toate perioadele au, dar de la 22 iulie pana pe 30 iulie, este cel mai bun moment astrologic pentru a face ritualul cu cel mai puternic efect. Asta este cea mai devastatoare perioada pentru inamic.

Ritualul este in general foarte puternic si are in continuare o putere imensa si dupa acesta perioada.

13. Pot sa vizualizez literele fiind distruse ?
Desigur. In orice fel doresti.

14. Daca nu am o imprimanta sau un aparat electronic, cum pot sa fac ritualul ?
In cazuri in care nu detii decat mijloacele de unde sa citesti ritualul, faci ritualul ca de obicei si in loc sa mazgalesti literele sau sa le stergi intr-un program paint, iti poti imagina direct literele cum sunt distruse.

FAQ preluat de pe https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=11560

P.S. Am tradus textul de mai sus pentru ca erau niste lucruri pe care eu unul nu le stiam, cum ar fi secventa literelor, eu in loc sa vibrez fiecare cuvant de 9 ori ( VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ) vibram toate pronuntiile ( VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS, VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS,VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS ... de 9 ori) si ma gandeam ca poate mai sunt si altii ca si mine. Plus ca nu strica niciodata sa fi sigur ca-l faci cum trebuie. Succes tuturor la riv in continuare smile

#2 09-Oct-2018 05:33:10

SerLorars13
Autor
From: Here and Now
Registered: 27-Dec-2015

Re: RIV-UL FINAL Q&A

Clarier wrote:

Intrebari generale in legatura cu Riv-ul final.

1. Trebuie sa-mi ridic energiile inainte de ritual ?
Da, poti sa-ti ridici energiile inainte de ritual ( Prin ridicarea energiilor ritualul este mai puternic ).

2. Trebuie sa fac ritualul intr-o anumita perioada de timp ?
Oricand este bine. Totusi, facut in timpul orei lui Saturn il face mai puternic pentru cei care au timp sa-l faca atunci, dar este in regula si in alte perioade.

3. Daca nu am o imprimanta ? Slabeste asta ritualul ?
Nu, puterea ritualului este aceeasi.

4. Ar trebui sa fac ritualul daca sunt nou ?
Da, poti sa-l faci chiar daca esti nou.

5. Daca nu am timp, pot sa mai fac ritualul ?
In cazuri severe de lipsa de timp inca poate fi facut. Cu mai putine repetitii pentru fiecare litera. Minimul ar trebui sa fie de 3 repetari. In cazuri extreme si o singura data este bine. Afirmatia trebuie mereu facuta de 3 ori.

6. Cum scap de hartie ?
Ingroap-o in pamant, faramiteaz-o, distruge-o intr-un fel .

7. Cat de des pot face acest ritual ?
De cate ori doresti. Ar trebui facut in fiecare zi de toata lumea.

8. Ce face acest ritual ?
Ritualul inverseaza literele evreice care in mod efectiv inverseaza si distruge tot sistemul spiritual si existential al inamicului din lume si de pe orice individ ( de exemplu, cei binecuvantati sau blestemati de magie evreiasca, cei care fac meditatii evreiesti si sufletele evreiesti etc.) Este o inversare a existentei inamicului. Asta include si toate ramurile oculte ale inamicului.

9. Cat de puternic este ritualul in comparatie cu cele facute inainte ?
Acest ritual nu ar fi fost posibil daca nu am fi pus atat efort in celelalte ritualuri care au deschis inamicul ca acest ritual ca sa fie efectiv si aplicabil. Pentru urmatoarea perioada vom face doar acest ritual din moment ce le cuprinde pe toate la un loc.

Acest RIV cuprinde toate celelalte RIVuri.

10. Cum trebuie sa cant/vibrez literele ?
Depinde de cum preferi. Poti doar sa rostesti literele sau sa le vibrezi usor si ritualul ar fi in masura egala efectiv. Cu toate ca ar trebui sa le pronunti la fel ca si in mp3-ul oferit la ritual, daca totusi nu sunt perfecte, ritualul este inca functional si valid.

11. Care este secventa literelor ?

Luam de exemplu prima litera.

Vibreaza urmatoarele de 9 ori : VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS

Asta ar fi VAT (de 9 ori ), apoi FĂT ( de 9 ori ) , apoi VĂT ( de 9 ori ) , apoi VĂS ( de 9 ori ) , apoi AUT ( de 9 ori ), apoi AUTH ( de 9 ori ), apoi VAS ( de 9 ori ).

Dupa ce ai vibrat tot ce este mai sus mazgalesti litera.

Aceeasi secventa se face pentru fiecare litera. Dupa ce ai terminat de mazgalit si ultima litera, spui cu convigere afirmatia de 3 ori.

12. Cand are ritualul impactul cel mai mare ?
Toate perioadele au, dar de la 22 iulie pana pe 30 iulie, este cel mai bun moment astrologic pentru a face ritualul cu cel mai puternic efect. Asta este cea mai devastatoare perioada pentru inamic.

Ritualul este in general foarte puternic si are in continuare o putere imensa si dupa acesta perioada.

13. Pot sa vizualizez literele fiind distruse ?
Desigur. In orice fel doresti.

14. Daca nu am o imprimanta sau un aparat electronic, cum pot sa fac ritualul ?
In cazuri in care nu detii decat mijloacele de unde sa citesti ritualul, faci ritualul ca de obicei si in loc sa mazgalesti literele sau sa le stergi intr-un program paint, iti poti imagina direct literele cum sunt distruse.

FAQ preluat de pe https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=11560

P.S. Am tradus textul de mai sus pentru ca erau niste lucruri pe care eu unul nu le stiam, cum ar fi secventa literelor, eu in loc sa vibrez fiecare cuvant de 9 ori ( VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ,VAT ) vibram toate pronuntiile ( VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS, VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS,VAT - FĂT - VĂT - VĂS - AUT - AUTH - VAS ... de 9 ori) si ma gandeam ca poate mai sunt si altii ca si mine. Plus ca nu strica niciodata sa fi sigur ca-l faci cum trebuie. Succes tuturor la riv in continuare smile

Mulțumim!

HAIL SEERE!  loveit foc
HAIL SATAN!  foc  capra

Board footer