Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 24-Apr-2017 11:59:42

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

(Multe!) meditații pentru Aura de Protecție (AdP)

În timp ce lucrezi pe aura de protecție (AdP), trebuie să vizualizezi lumina. E necesar să știi că aura ta e la fel de strălucitoare ca soarele, ba chiar mai strălucitoare. Încearcă să vizualizezi acest lucru pe întreaga durată în care lucrezi pe AdP. Dacă nu ai experiență și dacă nu poți vizualiza, acest exercițiu te va ajuta să-ți dezvolți această abilitate. Acest lucru de asemenea te va ajuta să-ți antrenezi concentrarea.

Există multe metode de protecție, așa că alege-o pe cea care ți se potrivește cel mai bine pentru nivelul la care te afli. S-ar putea ca novicii să nu poată face la fel de multe repetiții ale runelor sau a mantrei soarelui, așa că aceștia ar trebui să înceapă cu ce număr de repetiții doresc și să crească numărul acestora în mod treptat; spre exemplu ați putea începe și cu 8 repetiții pentru prima săptămână. Dacă faci prea multe repetiții, îți poți prăji sistemul nervos. În mod literal. Însă în același timp nu stagna pentru totdeauna la un număr redus de repetiții, ci asigură-te că crești numărul acestora în condiții de siguranță de-a lungul săptămânilor/lunilor.

Nu fă doar minimul pur. Cu ani în urmă am făcut greșeala de a petrece doar 5 minute, de două ori pe zi, pentru a-mi construi AdP, când Saturn a trântit o bombă nucleară în astrograma mea. Aura mea de protecție nu m-a protejat decât puțintel. Acum în total petrec 1 oră pe zi, în fiecare zi, pentru a-mi consolida aura de protecție.

Sincronizarea: Pentru fiecare AdP care implică energie solară, cel mai bine e ca aceasta să fie făcută dimineața/dup-amiaza. Meditația de protecție din ritualul de întoarcere a blestemelor, postat de ÎP. Maxine, ar trebui făcută în fiecare lună în perioada dintre Lună nouă și Lună plină (adică atunci când luna e în creștere). Majoritatea celorlalte AdP ar trebui făcute zilnic, timp de 40, 80 sau 90 de zile, sau în fiecare zi pentru viitorul anticipabil. Poți face o aură de protecție în fiecare zi și să o suprapui cu o altă AdP de 40 de zile, plus AdP din ritualul de întoarcere a blestemelor atunci când luna e în creștere, ș.a.m.d.

Cu toate că cel mai bine e să începi o AdP atunci când Luna se află într-o fază și într-o zodie optimă, e imperativ să începi să-ți construiești o aură de protecție imediat! În special dacă lucrezi pentru Satan și/sau dacă avansezi spiritual, întrucât inamicul nu te va avertiza din timp atunci când plănuiește să te atace. Așadar, începe cu oricare dinte meditațiile de protecție de mai jos și mai târziu, când luna se află într-o fază și zodie ideală, poți începe și alte AdP.

Afirmațiile: cea mai bună afirmație pe care am folosit-o până acum mi-a fost dată de un prieten satanist (Voice of Enki), de la Doamna Astaroth. Dacă ești novice și încă nu poți face un număr ridicat de vibrații runice, poți rosti doar afirmația. Sau, ai putea face AdP odată pe zi și, cu o altă ocazie în aceeași zi, ai putea rosti doar afirmația în timp ce inspiri lumină alb-aurie. Voi posta afirmația aici și AdP completă în josul articolului. În acest articol voi posta afirmațiile mele pentru alte AdP; folosește-ți imaginația și intuiția dacă vrei să-ți compui propriile tale afirmații.

„Sunt întotdeauna protejat, în siguranță, puternic, viguros și sănătos din punct de vedere spiritual, fizic și mintal, în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

Repetiții: Poți face câte repetiții crezi că sunt în regulă pentru tine, potrivit nivelului la care te afli. Membrii mai puțin experimentați pot face 8 sau 9 repetiții; iar ceilalți pot alege între 18, 27, 36, 45, 54, 88, 108, 216, 333 – acestea toate sunt numere puternice.

Afirmația poate fi rostită de 8-9 ori sau de câte ori preferi. Numărul 8 e pentru eternitate, 9 pentru permanență, 4 e numărul lui Satan – așa că alege orice număr îți place cel mai mult.

Poți face următorul tip de seturi: AUM-afirmație-AUM de 9 ori (sau de 18 ori, etc.); sau poți vibra SATANAS odată, apoi să rostești afirmația de 9 ori (sau de 18 ori, etc.), după care să vibrezi încă odată SATANAS și să închei vibrând AUM o singură dată. Alege varianta pe care o preferi.

Runele: Atunci când folosești rune, alege variația (cea germanică, norvegiană, etc.) care te atrage cel mai mult. De asemenea, ajută dacă vizualizezi runa în interiorul tău (în sufletul tău) și ai putea chiar să vizualizezi runa și în aură; sau numai în aură. Mai jos e o imagine creată de un satanist (Dahaarkan) pentru a ilustra acest lucru, pentru cei ce au probleme cu vizualizarea. (Această rună poate fi distribuită oriunde online, atâta timp cât insigna JoS rămâne intactă.)
1493024379_algiz_si_aura_de_protectie.png

Meditație completă pentru aura de protecție, de la Doamna Astaroth și postată de Voice of Enki:

Această meditație e lungă (20-30 minute) și implică un număr ridicat de vibrații ale runelor; dacă ești novice, începe cu mai puține repetiții. Poți împărți această meditație în două și să faci doar prima sau ultima parte, sau fă-le pe amândouă dar la momente diferite din zi (una dimineața, cealaltă seara).

SATANAS – de 4 ori.
AUM Suryae – de 88 ori.
SATANAS – de 4 ori.

Apoi afirmă de 4 ori:
„Sunt întotdeauna protejat, în siguranță, puternic, viguros și sănătos din punct de vedere spiritual, fizic și mintal, în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

SATANAS – de 4 ori.
AUM Suryae – de 88 ori.
SATANAS – de 4 ori.

Apoi afirmă de 4 ori:

AUM

Bjarkan

Runa Bjarkan e perfectă pentru a fi folosită noaptea, întrucât se conectează la energiile protective ale lunii.

Vibrează Bjarkan de 72 de ori (asta înseamnă de 4 ori numărul runei, care e 18; 72=9; atât 4 cât și 9 sunt numere puternice).

Afirmă de 18 ori: „Energiile lui Bjarkan mă mențin complet și în totalitate protejat și în siguranță, în toate felurile și în mod permanent.”

Sau: „Într-o manieră pozitivă și sănătoasă, energiile lui Bjarkan mă mențin complet și în totalitate protejat și în siguranță, în toate felurile și în mod permanent.”

Poți adapta aceste afirmații astfel încât să ți se potrivească cel mai bine.

Thurisaz

Thurisaz e foarte bună pentru devierea blestemelor, a energiilor negative și așa mai departe. Poți chiar să cumperi un hematit pe care să-l porți cu tine (lănțișor sau orice altceva) și să-l programezi.

Afirmă de 9 ori: „Într-o manieră pozitivă și sănătoasă pentru mine, energiile lui Thurisaz deviază și resping în mod permanent absolut toate blestemele și energiile negative îndreptate spre mine.”

Algiz

Algiz protejează, în timp ce runele Sowilo și Eihwaz creează un scut ocrotitor.

Poți afirma: „Sunt întotdeauna protejat, în siguranță, puternic, viguros și sănătos din punct de vedere spiritual, fizic și mintal, în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

Sau, dacă deja faci AdP cu Algiz de la Doamna Astaroth și ai dori să adaugi alte elemente la această meditație, ai putea folosi Sowilo și/sau Eihwaz.

Afirmație: „Energiile lui Sowilo/Eihwaz mă ocrotesc în mod permanent de absolut toate blestemele, tranzițiile planetare negative și de energia negativă, în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

Tranzituri planetare negative

Dacă vezi că urmează să treci printr-un tranzit rău a planetelor Saturn sau Neptun, poți folosi oricare dintre aceste metode (Suryae, Algiz, Bjarkan, Sowilo, Eihwaz) și să afirmi:

„Sunt în mod permanent și etern protejat de absolut orice tranzituri și influențe negative ale planetei Saturn (și/sau Neptun), în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

Sau

„Sunt în mod permanent și etern protejat de absolut orice tranzituri și influențe planetare negative, în cel mai pozitiv mod pentru mine.”

AdP din ritualul de întoarce a blestemelor

Și, bineînțeles, să nu uităm nici de meditația de curățare profundă și de protecție din ritualul de întoarcere a blestemelor, postat de ÎP Maxine. Copiază-le și salvează-le pentru a le păstra în siguranță, pentru că trebuie făcute timp de un an de zile:

Last edited by admin (11-Jun-2017 23:36:30)

Thomas

#2 24-Apr-2017 16:05:31

Eternumus
Guest

Re: (Multe!) meditații pentru Aura de Protecție (AdP)

SATANAS se vibreaza ca la rivuri? cu "S" de pisica CHHHHHh din gat?
Si de unde stiu ca e prea mult? Atunci cand ma simt ametit si extenuat sa o las mai moale?

#3 24-Apr-2017 17:13:05

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

Eternumus wrote:

SATANAS se vibreaza ca la rivuri? cu "S" de pisica CHHHHHh din gat?
Si de unde stiu ca e prea mult? Atunci cand ma simt ametit si extenuat sa o las mai moale?

1. Logic ca da
2. Ti ai răspuns deja aici..

Hail Satan !

#4 24-Apr-2017 20:02:20

admin
Administrator

Eternumus wrote:

Ghidează-te după ceea ce simți. Tu meditezi de ceva timp și cam ai o idee referitor la limitele tale. Însă cei care sunt complet noi, ar trebui să înceapă cu vreo 8-9 repetiții per mantră/rună, așa cum se explică în articol.

Thomas

#5 26-Apr-2017 16:15:45

Eternumus
Guest

Daca folosesc mai multe metode de protejat dar cu afirmatii diferite,nu se distrug lucrarile intre ele ?Stiam ca trebuie pastrata aceeas afirmatie

#6 26-Apr-2017 20:52:08

admin
Administrator

Eternumus wrote:

Daca folosesc mai multe metode de protejat dar cu afirmatii diferite,nu se distrug lucrarile intre ele ?Stiam ca trebuie pastrata aceeas afirmatie

Se explică și în articol că poți face mai multe, cu afirmații diferite.

N-au cum să se „distrugă” între ele.

Thomas

#7 27-Apr-2017 22:45:34

Eternumus
Guest

Thurisaz vibrez in suflet sau aura? de 54x?

#8 27-Apr-2017 22:50:49

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Eternumus wrote:

Thurisaz vibrez in suflet sau aura? de 54x?

Poţi în ambele. La fel şi runa, o poţi vizualiza atât în aură cât şi în suflet.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#9 27-Apr-2017 22:50:56

Eternumus
Guest

Alta intrebare.
Vibrez suryae 108x sa zicem dimineata si folosesc afirmatia" Aura mea deviaza si respinge in mod constant si continuu toate energiile negative, blestemele, vrajile de legare, ura și energia distructiva direcționate spre mine si le intoarce imediat înapoi la cei de la care au venit."

Si seara meditatia de aici ? cu 4x satanas 88 aum suryae x4 satanas   si dupa iar 4x satanas 88 aum suryae x4 satanas seara?

#10 27-Apr-2017 23:33:44

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Eternumus wrote:

Alta intrebare.
Vibrez suryae 108x sa zicem dimineata si folosesc afirmatia" Aura mea deviaza si respinge in mod constant si continuu toate energiile negative, blestemele, vrajile de legare, ura și energia distructiva direcționate spre mine si le intoarce imediat înapoi la cei de la care au venit.

Si seara meditatia de aici ? cu 4x satanas 88 aum suryae x4 satanas   si dupa iar 4x satanas 88 aum suryae x4 satanas seara?

Poţi face meditaţia de aici în două părţi. Vibrezi dimineaţa  4x satanas 88 aum suryae x4 satanas şi seara încă o dată.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#11 05-May-2017 01:51:10

Eternumus
Guest

Am o intrebare.
SOWILO vibrez SOOOOL dar cand rosesc afirmatia "Energiile lui Sowilo ..... " Cum pronunt aceasta runa in Romana? Sovilo ?
Acceas intrebare am si pentru pronuntia runei EIHWAZ .

Alta intrebare: Cand le vibrez,le vibrez in aura si vizualizez simbolul ei ca in poza?

#12 05-May-2017 12:24:54

admin
Administrator

Daca nu ești sigur cu vibrația, alege o altă variantă a runei respective. De exemplu, Sowilo are multe versiuni, în multe limbi diferite:

SOWILO
Germanic: Sugil (Sowilo)
Gotic: Sauil
Scandinav: Sól
Anglo-Saxon: Sigel
Islandic: Sól
Norvegian: Sol
Daneza Veche: Sulu
Germana Veche: Sil, Sigo, Sulhil

Thomas

#13 05-May-2017 16:26:44

Eternumus
Guest

admin wrote:

Daca nu ești sigur cu vibrația, alege o altă variantă a runei respective. De exemplu, Sowilo are multe versiuni, în multe limbi diferite:

SOWILO

Pai daca la Sowilo am ales varianta de vibrare SOL . Voi spune " Energiile runei SOL imi ofera .... " sau "Energiile runei Sovilo ?"

#14 05-May-2017 17:05:29

infernus
Războinic ✸
From: Constanta
Registered: 02-Jan-2015

Eternumus wrote:
admin wrote:

SOWILO

Pai daca la Sowilo am ales varianta de vibrare SOL . Voi spune " Energiile runei SOL imi ofera .... " sau "Energiile runei Sovilo ?"

Energiile runei Sol,bineînțeles

Hail Satan !

#15 26-Oct-2018 02:13:46

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Eu de obicei meditez noaptea si am vazut ca runa bjarkan este foarte buna pe timp de noapte, asadar la runa bjarkan vibrez numai (bjarkan de 72 de ori si apoi afirmatia de 18 ori) sau (Satanas x4, Aum Bjarkan x72, Satanas x4 si afirmatia de 18 ori si Aum x1 ) ?

#16 27-Oct-2018 01:17:39

admin
Administrator

Personal aș folosi doar runa.

Thomas

#17 03-Nov-2018 13:57:45

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Pot sa fac meditatia completa pentru AdP iar inainte de afirmatii sa vibrez Algiz si Eiwhaz?
Gen meditatia sa arate asa :
SATANAS – de 4 ori.
AUM Suryae – de 88 ori.
SATANAS – de 4 ori.
Eolh(Algiz) - 15 ori in aura sau/si suflet.
Eo (Eihwaz) - 13 ori in aura sau/si suflet.
Afirmație: „Energiile lui Sowilo/Eihwaz mă ocrotesc în mod permanent de absolut toate blestemele, tranzițiile planetare negative și de energia negativă, în cel mai pozitiv mod pentru mine.” de 4 ori
SATANAS – de 4 ori.
AUM Suryae – de 88 ori.
SATANAS – de 4 ori.
Eolh(Algiz) - 15 ori in aura sau/si suflet.
Eo (Eihwaz) - 13 ori in aura sau/si suflet.
Afirmație: „Energiile lui Sowilo/Eihwaz mă ocrotesc în mod permanent de absolut toate blestemele, tranzițiile planetare negative și de energia negativă, în cel mai pozitiv mod pentru mine.” de 4 ori

AUM

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#18 06-Nov-2018 17:23:56

admin
Administrator

Citisem undeva (nu mai rețin unde) că dacă într-o lucrare folosești mantre sanscrite, să nu le amesteci pe acestea cu rune. Și vice-versa.

SATANAMA + AUM SURYAE + SATANAMA e o meditație în sine. Fă-o așa cum e dată și dacă vrei să folosești și rune pentru protecție, folosește-le separat. Gen fă meditația cu SATANAMA, rostește afirmația dată sau alta dacă preferi. După o pauză de cel puțin câteva minute bune, fă lucrarea cu rune.

Thomas

#19 07-Nov-2018 00:36:26

Thanatos
Membru

Stiu ca la fel e si pentru meditatia chakrala completa la incantatii,daca vibrezi incantatia in Sanskrita pentru o chakra va trebui sa pastrezi incantantia in Sanskrita pentru toate chakrele.Multumesc admin.

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#20 11-Nov-2018 09:34:26

Thanatos
Membru

Am incercat sa le folosesc pe amandoua (meditatia completa pentru aura de protectie de la Doamna Astaroth) si respectiv rune la vreo 20-30 de minute diferenta si efectul a fost diminuat.Aura de protectie completa s-a diminuat dupa ce am folosit rune chiar daca ele amandoua erau mai puternice decat una singura dintre ele.Cred ca mai bine ar fi sa dublez numarul uneia dintre ele in loc se le fac pe amandoua in aceeasi zi.Runele s-au gravat peste aura de protectie de la Doamna Astaroth.
Hail Astaroth!

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

Board footer