Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#41 19-Jun-2019 00:28:54

Tarzy
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 11-Jan-2018

Re: Mesaj de la Azazel de pe 28 martie 2019

Eu foloseam doua maini din lumina alb aurie si vizualizam si simteam cum curata toate gunoaiele si murdaria din aura si apoi o strangeam in acele maini si o trimiteam la altii pentru ai blestema.
Am favut asa cu o fata ceva timp.
A fost ciudat
Am visat o. Se facea ca vorbeam pe insta si ea arata ca un monstru,era bolnava,urata,era mutilata...
Si imi zicea in vis ca e din vina mea.
Apoi am visat ca a aparut langa noi si un coleg de-al meu. Ciudat e ca dimineata m-am trezit cu doua mesaje pe insta de la ea si primul story era de la acel coleg.
E ciudat si ca nu mai vorbisem de foarte mult timp cu ea si nici nu ma asteptam sa mi dea mesaj.
Sa fi fost o conversatie telepatica?
Nu e prima data cand patesc asta.
O data ramansasem fara baterie seara si eram cu un prieten in oras. Si am inceput sa vorbesc cu el de fosta si tineam mult la ea. Am deschis subiectul din senin. Cand am ajuns acasa am vazut mesaj de la ea. Mesajul era trimis cam in jurul orei in care am vorbit cu acel prieten despre ea.
Posibil sa se fi gandit la mine si sa simt asta telepatic sau poate e invers. Poate discutia despre ea a facut o sa se gandeasca la mine.
Am tendinta sa cred ca era vorba de telepatie fiindca am avut ceva sentimente in acel moment.

#42 01-Jul-2019 13:55:28

ClassicPass
Membru
From: Constanta
Registered: 15-Jan-2018

Inca o intrebare, tehnica asta ar trebui sa inlocuiasca tehnica de aura de protectie?
Vad ca are acelasi rol.

admin wrote:

După ce ți-ai curățat aura și sufletul, afirmă de 3 ori, în timp ce-ți vizualizezi și-ți simți aura:
„Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, ura, energia distructivă și formele mentale direcționate spre mine, și le întoarce imediat înapoi la expeditori.”

– Înalta Preoteasă Maxine Dietrich

--Record personal la meditatia vid : cat vreau eu mai tot timpul
----Road to Magnum Opus  sir

#43 01-Jul-2019 21:19:16

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

admin wrote:

Cu toate că metoda de mai sus e una dintre cele mai eficiente, aura poate fi curățată și-n alte feluri.

Poti sa o faci pe care vrei. Si asta si cea de la intoarcerea blestemelor, aura de protectie sunt la fel de bune.

#44 02-Jul-2019 00:39:31

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

ClassicPass wrote:

Inca o intrebare, tehnica asta ar trebui sa inlocuiasca tehnica de aura de protectie?
Vad ca are acelasi rol.

admin wrote:

După ce ți-ai curățat aura și sufletul, afirmă de 3 ori, în timp ce-ți vizualizezi și-ți simți aura:
„Aura mea deviază și respinge în mod constant și continuu toate energiile negative, blestemele, vrăjile de legare, ura, energia distructivă și formele mentale direcționate spre mine, și le întoarce imediat înapoi la expeditori.”

Păi gândește-te! Meditația de mai sus nu face decât să întoarcă expeditorilor energiile negative, blestemele, etc., pe care aceștia le direcționează spre tine.

Dar o boală, o infecție, o neșansă, un ghinion de a fi în locul nepotrivit la momentul nepotrivit, energiile planetare negative, etc., nu sunt respinse de aura de protecție pe care ți-o clădești prin meditația de mai sus.

Din acest motiv opinia mea e să faci și o altă meditație de protecție. O afirmație ideală ar fi „În mod pozitiv pentru mine, sunt întotdeauna protejat, în siguranță, puternic, viguros și sănătos din punct de vedere spiritual, fizic și mental.”

Thomas

#45 02-Jul-2019 01:10:52

ClassicPass
Membru
From: Constanta
Registered: 15-Jan-2018

admin wrote:
ClassicPass wrote:

Vad ca are acelasi rol.

admin wrote:

Păi gândește-te! Meditația de mai sus nu face decât să întoarcă expeditorilor energiile negative, blestemele, etc., pe care aceștia le direcționează spre tine.

Dar o boală, o infecție, o neșansă, un ghinion de a fi în locul nepotrivit la momentul nepotrivit, energiile planetare negative, etc., nu sunt respinse de aura de protecție pe care ți-o clădești prin meditația de mai sus.

Din acest motiv opinia mea e să faci și o altă meditație de protecție. O afirmație ideală ar fi „În mod pozitiv pentru mine, sunt întotdeauna protejat, în siguranță, puternic, viguros și sănătos din punct de vedere spiritual, fizic și mental.”

Oh, am inteles!
Mersi mult !

--Record personal la meditatia vid : cat vreau eu mai tot timpul
----Road to Magnum Opus  sir

Board footer