Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 25-Apr-2020 16:02:20

Rofocal666
Membru
Registered: 31-Oct-2019

RTR-Final de 108 ori fiecare litera.

Cine doreste sa faca RTR-final de 108 ori fiecare litera in data de 26.04.2020 -

dar Tatal Satan mi-a spus ; Nu este de ajuns , fa de 108 ori fiecare  pentru ca eu iti ofer puterea de a duce la capat .

Prima data nici nu am crezut ca pot face ,dar a trecut foarte repede si a fost foarte usor .
Si daca puteti in timp ce vibrati fiecare litera spuneti si in gind : *******

Last edited by admin (25-Apr-2020 18:59:23)

TATAL SATAN LUCIFER SI DEMONII AU INVINS ACUM SI IN VECII VECILOR .
sarpe sarpe sarpe sarpe

#2 25-Apr-2020 16:29:01

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Re: RTR-Final de 108 ori fiecare litera.

Rofocal666 wrote:

Cine doreste sa faca RTR-final de 108 ori fiecare litera in data de 26.04.2020 -

dar Tatal Satan mi-a spus ; Nu este de ajuns , fa de 108 ori fiecare  pentru ca eu iti ofer puterea de a duce la capat .

Prima data nici nu am crezut ca pot face ,dar a trecut foarte repede si a fost foarte usor .

Spune, de ce am vrea noi sa ucidem creștinii?

Last edited by admin (25-Apr-2020 18:59:11)

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#3 25-Apr-2020 16:55:31

Rofocal666
Membru

Daca afirmi: Evreii si crestinii sunt Distrusi si morti acum si pentru Todeauna ,asta nu insemna ca ii omorim noi
Inseamna ca sunt Distrusi si morti din punct de vedere Spiritual si nu ma-i au nici o putere asupra noastra pentru todeauna.

Inseamna ca le distrugem si omorim puterea lor Evreiasca si infecta .

Pentru ca ei au dus Lumea la Ruina si crima.

In Satanism nu exista mila sau retragere.

Cei care iti fac rau trebuie Distrusi si Eliminati in mod Total.

Doar nu suntem Evrei sa intoarcem celalalt obraz .

Satan nu permite asa ceva.

Afirmatile de mai jos sunt strict personale .
Fiecare poate sa isi formateze afirmatiile dupa cum simte si doreste impotriva Alfabetului Ebraic si Evreilor.

Deci sa nu intelegeti gresit ceea ce am scris.

Hail Satan.

sarpe sarpe sarpe sarpe

#4 25-Apr-2020 17:26:50

anubis_ishtar
Membru
Registered: 16-Dec-2018

Ideea este foarte buna dar RIV-ul in sine are rolul de a dezintegra orice forma si energie evreiasca, am fost candva crestina si asta o spun din cauza faptului ca am fost botezata ca tot omul, din pacate, acest inconvenient a fost eliminat odata cu dedicarea mea insa nu doresc raul nici unui gentil, ci eradicarea totala de pe fata pamantului a energiei evreiesti sau a matrix-ului, fiecare o numim cum ne vine in minte. Mi se pare enorm numarul de repetari dar cred de cuvinta ca merita toti banii, data fiind situatia actuala, si cred ca vom prinde orele lui marte si jupiter. Din experientele mele anterioare, m-am simtit secata de la prea multe repetari dar incerc frate, nu am nimic de pierdut, ci doar de castigat, prefer o slabiciune fizica si o posibila durere crunta de cap dar se merita! Iti multumesc ca ai mentionat lucrul asta, o voi face cu siguranta maine. Imi voi incarca "bateriile" la maxim pentru maine seara. Hail Duat!

Ave Ce Acatl Topiltzin Quetzalcoatl!

#5 25-Apr-2020 17:42:16

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

anubis_ishtar wrote:

Ideea este foarte buna dar RIV-ul in sine are rolul de a dezintegra orice forma si energie evreiasca, am fost candva crestina si asta o spun din cauza faptului ca am fost botezata ca tot omul, din pacate, acest inconvenient a fost eliminat odata cu dedicarea mea insa nu doresc raul nici unui gentil, ci eradicarea totala de pe fata pamantului a energiei evreiesti sau a matrix-ului, fiecare o numim cum ne vine in minte. Mi se pare enorm numarul de repetari dar cred de cuvinta ca merita toti banii, data fiind situatia actuala, si cred ca vom prinde orele lui marte si jupiter. Din experientele mele anterioare, m-am simtit secata de la prea multe repetari dar incerc frate, nu am nimic de pierdut, ci doar de castigat, prefer o slabiciune fizica si o posibila durere crunta de cap dar se merita! Iti multumesc ca ai mentionat lucrul asta, o voi face cu siguranta maine. Imi voi incarca "bateriile" la maxim pentru maine seara. Hail Duat!

Nu e nimic eficient și bun in a te secatui și a-ți provoca o durere de gat crunta.. ce folos să dai o data tot ce poți.. sau cat poți, după care sa fi incapabilă să mai faci vreun ritual ori sa vibrezi mantre pentru o perioadă lunga de timp. Numerele au fost bine alese de Preoți. Vibrând pentru o perioadă atât de lungă de timp îți vei pierde concentrarea și interesul, te vei plictisi, iar energiile de vor risipi. Consider că e mult mai eficient să îl faci de mai multe ori pe zi, zilnic, decât o data într-o cantitate enorma și după care sa devii incapabil ori să îți afectezi corzile vocale.

Inițiativa e buna, dar metoda prezentată se poate dovedi dăunătoare.

Hail Satan!!!

#6 25-Apr-2020 17:45:41

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸

Rofocal666 wrote:

Daca afirmi: Evreii si crestinii sunt Distrusi si morti acum si pentru Todeauna ,asta nu insemna ca ii omorim noi
Inseamna ca sunt Distrusi si morti din punct de vedere Spiritual si nu ma-i au nici o putere asupra noastra pentru todeauna.

Fiecare poate sa isi formateze afirmatiile dupa cum simte si doreste impotriva Alfabetului Ebraic si Evreilor.

Hail Satan.

Ciudat cum distrus și nici mort nu înseamnă "mort și distrus din punct de vedere spiritual și nu mai au nici o putere asupra noastră pentru totdeauna".

Tu o dai pe langa subiect rău de tot și nici nu ști ce vorbești. Nu ști tu mai bine decât Satan ce trebuie sa facem și nici mai bine decât Înalții Preoți.

Când mai exact au întors vreodată evreii, in istoria lor de pe pământ, obrazul?

Hail Satan!!!

#7 25-Apr-2020 17:54:07

anubis_ishtar
Membru

Forores wrote:
Rofocal666 wrote:

Hail Satan.

Ciudat cum distrus și nici mort nu înseamnă "mort și distrus din punct de vedere spiritual și nu mai au nici o putere asupra noastră pentru totdeauna".

Tu o dai pe langa subiect rău de tot și nici nu ști ce vorbești. Nu ști tu mai bine decât Satan ce trebuie sa facem și nici mai bine decât Înalții Preoți.

Da, sunt de acord cu ceea ce spui dar trece cu vederea sau ignora-ma. Aceste 2 aspecte le-am  ignorat cu desavarsire. Ideea de a face RIV-ul de 108 ori nu mi se pare rea desi voi cere indrumare ca m-am decis sa fac lucrul asta maine, e duminica, e pandemie, multi stam acasa, unii dintre noi avem linistea si intimitatea necesara sa ne ocupam de meditatii nefiind bruiati de nimeni. Cert este ca eu RIV-ul il voi face exact cum l-am facut si pana acum doar ca il voi repeta de 108 ori cu informatia finala aferenta.

#8 25-Apr-2020 17:56:01

Loading
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Eu le fac dimineata cum sa le faceam si pana acum, cam 10 ora Romaniei

Proiecte secrete, organizații/societăți secrete, ufologie, baze militare secrete, date științifice și multe altele:
https://web.archive.org/web/20000620155 … index.html

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073

#9 25-Apr-2020 17:57:18

anubis_ishtar
Membru

anubis_ishtar wrote:
Forores wrote:
Rofocal666 wrote:

Hail Satan.

Da, sunt de acord cu ceea ce spui dar trece cu vederea sau ignora-ma. Aceste 2 aspecte le-am  ignorat cu desavarsire. Ideea de a face RIV-ul de 108 ori nu mi se pare rea desi voi cere indrumare ca m-am decis sa fac lucrul asta maine, e duminica, e pandemie, multi stam acasa, unii dintre noi avem linistea si intimitatea necesara sa ne ocupam de meditatii nefiind bruiati de nimeni. Cert este ca eu RIV-ul il voi face exact cum l-am facut si pana acum doar ca il voi repeta de 108 ori cu informatia finala aferenta.

Pardon, afirmatia finala fiind rostita de 3 ori.
Este umpic ciudat topic, adica ce a spus individul dar trec cu vederea tot ceea ce a spus, exceptie facand bomba de RIV1 108x.

#10 25-Apr-2020 18:02:36

anubis_ishtar
Membru

Loading wrote:

Eu le fac dimineata cum sa le faceam si pana acum, cam 10 ora Romaniei

Uneori ma simt obosita si simt nevoia ori sa dorm sau sa ma recreez facand altceva, recent am fost atat de slabita fizic si am crezut ca imi plezneste craniul de durere. Dar a meritat tot efortul, sa zicem ca a avut si efect cathartic. Eu fac dimineata RIV-ul de cum imi revin dupa primele 10-15 min de la trezire si un pahar cu apa apoi in timpul orelor lui marte sau saturn, nu stiu de ce, dar imi place si in timpul orelor lui mercur dar mai izolat. Azi am decis sa ma relaxez total, sa imi termin o carte de citit si sa revin maine seara la 21.00 cu forte proaspete pentru o bomba de RIV. Mi s-a parut genial tipul.
Wow, nu am mai intrat la noi de forum de luni bune.

#11 25-Apr-2020 18:07:18

anubis_ishtar
Membru

Forores wrote:
Rofocal666 wrote:

Hail Satan.

De fapt daca stau bine sa ma gandesc ai mare dreptate, cred ca m-a incantat prea tare ideea in sine si m-am perpelit putin emotional. Raman cel mai bine in orarul meu de pana acum, dimineata, orele lui marte si saturn si de fiecare data cand simt efectiv nevoia sa o fac si am eneria necesara.
Ii excelenta ideea dar 108x e mult. Sincer dupa cum afirmase cineva pe jos, eu prefer sa fac de 9x RIV-ul dar nu mai mult, ma tin de capul ciferi 9.

#12 25-Apr-2020 18:17:25

Rofocal666
Membru

Foarte bine .
Inainte sa faci poti cere in minte sau cu voce tare Ajutorul la Printiilor  Incoronati ai Iadului si Tatalui Satan sa iti ofere putere si sa te ajute sa termin pina la capat.

Pentru ca todeauna cind lupt pentru ei , ei sunt linga mine ma indruma si ma ajuta in ceea ce fac.

Ei sunt mandrii de noi cind ne autodepasim puterile.

Pentru ca rezultatele noastre sau vazut si se vad in continuare .

Cum toate minciunile Evreiesti au iesit si ies in continuare la suprafata.

Daca nu luptam acum ,atunci cind luptam??

Dupa ce lupta sa terminat??

Nu,.......

Acum este momentul cind Iehova este ingenunchiat ,
Acum trebuie sa-l Distrugem in Totalitate,
Toti Extratrestii ies acum la suprafata si isi arata adevarata fata.

Cred ca ati vazut majoritatea ca tot ce se intimpla este un lucru bun pentru Vietuitoare si Natura.
Pentru ca pina acum numai poluare ,frica , distrugere si multe altele.

Trebuie sa luptam pentru o Lume si un Univers mai Curat ,Unit,Prosper,Corect,fara crime si minciuni, si toata lumea sa isi descopere propriile sale puteri.

Pentru ca lumea este condusa de Evrei = Ceea ce inseamna ca lumea este sclava , inconstienta si sunt programati sa faca ce vor ei.

Hail Satan.

sarpe sarpe sarpe sarpe

#13 25-Apr-2020 18:34:41

Rofocal666
Membru

anubis_ishtar wrote:
anubis_ishtar wrote:
Forores wrote:

Pardon, afirmatia finala fiind rostita de 3 ori.
Este umpic ciudat topic, adica ce a spus individul dar trec cu vederea tot ceea ce a spus, exceptie facand bomba de RIV1 108x.

Da ,este corect ce spui .
Afirmatia de 3 ori .
Toate afirmatiile sunt personale.
Nu este nimeni obligat sa spuna acele afirmatii .
Eu le spun in gind in timp ce ma concentrez si pe literele Ebraice.
Fiecare face cum doreste.
Eu nu oblig pe nimeni sa faca sau sa zica ca mine.

Fiecare este liber sa aleaga .
Si in legatura cu Tatal Satan , orsicine daca lucrezi foarte mult poti comunica cu el .
Pentru ca el stie cel mai bine si corect sa te indrume ce trebuie sa faci.

sarpe sarpe sarpe sarpe

#14 25-Apr-2020 18:58:25

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Rofocal666 wrote:

Așa vi tu și cauți să deraiezi ritualul de inversare, astfel încât energiile să ajungă în altă parte decât acolo unde trebuie să ajungă? Satan nu ți-a spus niciodată să faci un astfel de ritual. Fie minți în mod intenționat și cu nerușinare, fie ești amăgit.

Ritualul de inversare trebuie urmat întocmai așa cum a fost prescris de Înalții Preoți.

Pentru cei care n-au înțeles din prima că acest individ nu numai că bate câmpii, vorbind în numele lui Satan, dar caută să ruineze cea mai puternică armă spirituală pe care noi o avem împotriva întregului sistem evreiesc, repet: NU FACEȚI UN ASTFEL DE RITUAL!

Cei care vor să facă RIV-ul final de mai multe ori, faceți-l de mai multe ori AȘA CUM E DAT PE PAGINA OFICIALĂ!

ÎN NICIUN CAZ NU SCHIMBAȚI AFIRMAȚIA RIV-ULUI FINAL!!

De asemenea, nu e indicat să te ruiezi pe tine însuți făcând zeci de RIV-uri pe zi. Asta a fost spus în repetate rânduri de Înalții Preoți. Exact cum a zis Forores, dai într-o zis tot, și apoi stai rupt o două săptămâni, nemaiputând participa deloc.

Thomas

#15 25-Apr-2020 19:07:49

Loading
Templier ✸ ✸ ✸

Nu cred avea nimeni de gand sa faca asta. Dar acelasi efect pe care care l-a descris el, adica ruinarea spirituala a inamicului, asta probabil vizualizeaza toti in timpul RIV-ului.

Proiecte secrete, organizații/societăți secrete, ufologie, baze militare secrete, date științifice și multe altele:

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073

#16 25-Apr-2020 19:16:51

anubis_ishtar
Membru

admin wrote:
Rofocal666 wrote:

Așa vi tu și cauți să deraiezi ritualul de inversare, astfel încât energiile să ajungă în altă parte decât acolo unde trebuie să ajungă? Satan nu ți-a spus niciodată să faci un astfel de ritual. Fie minți în mod intenționat și cu nerușinare, fie ești amăgit.

Ritualul de inversare trebuie urmat întocmai așa cum a fost prescris de Înalții Preoți.

Pentru cei care n-au înțeles din prima că acest individ nu numai că bate câmpii, vorbind în numele lui Satan, dar caută să ruineze cea mai puternică armă spirituală pe care noi o avem împotriva întregului sistem evreiesc, repet: NU FACEȚI UN ASTFEL DE RITUAL!

Cei care vor să facă RIV-ul final de mai multe ori, faceți-l de mai multe ori AȘA CUM E DAT PE PAGINA OFICIALĂ!

ÎN NICIUN CAZ NU SCHIMBAȚI AFIRMAȚIA RIV-ULUI FINAL!!

De asemenea, nu e indicat să te ruiezi pe tine însuți făcând zeci de RIV-uri pe zi. Asta a fost spus în repetate rânduri de Înalții Preoți. Exact cum a zis Forores, dai într-o zis tot, și apoi stai rupt o două săptămâni, nemaiputând participa deloc.

M-am gandit foarte bine, dupa cum spunean, incantarea m-a orbit pe moment, evident ca eu urmez cum am procedat pana acum, RIV-ul trebuie facut exact cum a fost mentionat de catre inaltii preoti si preotese. Mi s-a parut tare ciudata remarca lui cu afirmatia de la final, evident, fiecare este liber sa posteze si sa citeasca ceea ce doreste, pana in momentul in care ii banezi sau nu le aprobi postarile, apoi daca te consideri un individ cu un dram de inteligenta nu te abati de la cale vorbind anumite ineptii despre RIV, sa nu mai zic ca vorbesti in numele Zeilor de parca Ei insisi te-au ghidat sa faci acele afirmatii. De asta spuneam, citesc dar ceea ce consider deranjant, irelevant sau ca fiind informatie ridiculizata si dezmintita ignor, imi ascult intuitia, eventual cer o parere, greseala mea a fost sa ma precipit emotional si sa consider ca o repetie de 108x RIV nu te-ar putea lasa lat la propriu la pat. La modul superficial privind, pare o idee buna, dar daca gandesti limpede si la rece, de fapt constati ca ruinezi la propriu acel RIV care este ultima noastra solutie si arma si tu o poti pati rau de tot, fizic si psihic. Am avut zile in care 9x RIV-uri m-au slabit drastic, odata am avut o migrena care m-a tinut blocata aproape 3 zile, neputand face mai nimic, evident am considerat ca a meritat, fac ceea ce pot, ceea ce este necesar dar fara a ma epuiza complet, trec putin peste zona mea de confort dar nu exagerez, daca astazi nu pot efectua 9x RIV, atunci efectuez de exemplu 7x Riv-uri, executate corespunzator si cu conditia ca nici eu sa nu am parte de efecte adverse.
Multumesc Thomas.

#17 25-Apr-2020 19:23:10

anubis_ishtar
Membru

Loading wrote:

Nu cred avea nimeni de gand sa faca asta. Dar acelasi efect pe care care l-a descris el, adica ruinarea spirituala a inamicului, asta probabil vizualizeaza toti in timpul RIV-ului.

Esti dragut si apreciez sincer comentariul. Cred ca sunt singura muta de aici de pe forum care a fost prea exaltata pe moment ca ratiunea mea a ajuns undeva in fundul gradinii, undeva in vecinatatea latrinei.
Am realizat in scurt timp de ceea ce s-a petrecut cu mine, apoi m-a cuprins o stare de jena, mi-a trecut repede, ca un dus rece si eficient. Acel 108x a fost ceea ce m-a incitat in prima instanta, restul afirmatiilor au fost incomode. Nu vorbesc in numele nimanui , cred ca nimeni nu are de gand sa faca acest lucru, este chiar periculos. Dupa cum spuneam, eu is singura care am luat-o razna dar acum sunt cu mintea lucida si cu garda sus.

#18 25-Apr-2020 19:37:18

Loading
Templier ✸ ✸ ✸

anubis_ishtar wrote:

Esti dragut si apreciez sincer comentariul. Cred ca sunt singura muta de aici de pe forum care a fost prea exaltata pe moment ca ratiunea mea a ajuns undeva in fundul gradinii, undeva in vecinatatea latrinei.
Am realizat in scurt timp de ceea ce s-a petrecut cu mine, apoi m-a cuprins o stare de jena, mi-a trecut repede, ca un dus rece si eficient. Acel 108x a fost ceea ce m-a incitat in prima instanta, restul afirmatiilor au fost incomode. Nu vorbesc in numele nimanui , cred ca nimeni nu are de gand sa faca acest lucru, este chiar periculos. Dupa cum spuneam, eu is singura care am luat-o razna dar acum sunt cu mintea lucida si cu garda sus.

Rofocal666 wrote:

...

Pai cine poate duce 12 RIV-uri dintr-o data, sa faca daca poate si isi doreste. Fiecare face dupa posibilitati. Legat de afirmatie, ma asteptam sa fie cumva o afirmatie dupa cea de la RIV, nu sa inlocuiasca afirmatia RIV-ului, dar cum am zis este suficient sa vizualizam asta ca pana la urma afirmatia RIV-ului face aceeasi treaba si nu exista niciun temei s-o schimbe cineva sau sa adauge ceva in plus avand in vedere ca aceeasi afirmatie a fost folosita de nenumarate ori.

Apropo Rofocal din start mi-am zis ca nu ti-a zis niciun Zeu cate RIV-uri sa faci. Din cate stiu ei nu ne impun nimic. Da' ma gandeam, daca era vreun cenusiu de ce ti-ar cere sa faci mai multe RIV-uri? Ar fi ilogic, dar se pare ca asta era miza, sa aduci modificari afirmatiei, asta doar daca intr-adevar ti s-a comunicat asta telepatic.

#19 25-Apr-2020 19:53:27

Rofocal666
Membru

Eu nu am spus ca trebuie modificata afirmatia.
Nu ati inteles voi .
Eu am spus clar ca afirmatiile acelea le spun in gind in timp ce vibrez literele ebraice .
Afirmatia de la RTR o spun si eu de 3 ori neschimbata.

Deci nu intelegeti gresit.
Si tot ce fac este personal .
Si dupa cum afirma multi ca te termina si dupa aceea nu mai poti face nimic .
Sincer pentru mine personal nu am nimic si pot face si alte meditatii chiar in aceasi zi.

Nu dupa cum afirma multi ca 2 sapt. sunt terminat si nu mai pot face nimic.

Acum fiecare este in felul lui.

sarpe sarpe sarpe sarpe

#20 25-Apr-2020 19:54:36

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

anubis_ishtar wrote:

E de înțeles. Pentru că majoritatea de aici au intenții bune și sunt gata să se implice. Ceea ce e un lucru foarte bun și nobil. N-ai niciun motiv să te simți jenată din cauza aia. Problema nu e cu tine, ci cu astfel de indivizi care vin și caută să abuzeze tocmai de trăsături nobile ale celor de aici.

Thomas

#21 25-Apr-2020 20:28:47

Isorropia
Membru
From: România
Registered: 20-Nov-2019

Am citit toate comentariile și totuși mi-am dat seama de la început că nu e nimic serios de capul lui.
Sunt curios ce o să mai zică acum.

24.12.2019 capra
HAIL SATAN!

#22 26-Apr-2020 15:39:12

Cleo
Administrator
Registered: 31-Oct-2013

1. Acest thread este o pierdere de timp pentru mine cat si pentru toti cei care isi irosesc energia sa posteze. Va invit ca in loc sa raspundeti acestui individ sa faceti rivul corect si nu o pierdere de timp.

2. Instructiunile date de Inaltii Preoti sunt deja postate pe pagina principala a RIVului. Asa ca oricine alege sa faca o versiune diferita este pe cont propriu si poate ar trebui chiar sa se ia de mana cu inamicii daca nu pot urma niste instructiuni de baza. Noi nu suntem cei care au creat RIVul asa ca nu avem nici-un drept sa il schimbam. Oricine mai are asa idei stralucite va rog sa postati direct pe pagina forumului oficiala JOS care este legata de acest riv dupa care sa postati aici linkul cu comentariile Inaltilor Preoti. Acest RIV nu a fost schimbat de 2 ani, si cu siguranta nu va fi schimbat de un simplu individ fara credibilitate.

3. Va rog sa evitati certurile inutile intre Satanisti, unde un singur individ isi da cu parerea legat de schimbarea unui ritual care a fost asa de cativa ani. Suntem toti frati si surori in Satan. Oare cum s-ar uita Zeii la noi certandu-ne pentru ceva ce a fost deja scris si explicat in detalii?

4. Spor la lupta spirituala, fara obstacole!

Hail Satan!

Hail Satan!!

Board footer