Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 10-Jul-2020 20:03:16

Pyssu
Membru
Registered: 15-Feb-2020

Întrebare

Salut tuturor camarazilor și camaradelor noastre. Mă întreb, când zeii vor avea 'permisiunea' să înceapă atacurile, iar noi nu putem face nimic altceva decât acel banal de R.I.V , care le distruge litere programate, dar să nu uităm că ei au energia și puterea de la oamenii care se încred în mizeriile lor, nu putem să le distrugem sursa de energie, adică oamenii pentru că ar fi o anormalitate, oamenii trebuie să se trezească odată din somnul adânc al înșelăciunii. Situația este una foarte complexă, nu putem să le distrugem sursa de putere, automat ei își iau puterea din energiile oamenilor, apoi pot să reprogrameze alte lucruri cu energia asta. Mă întreb, oare Înalții Preoți și Înaltele Preotese nu s-au gândit la ceva? Nu putem lucra cu zei care vor să *** evrei, nu putem face lucrări de genul?

Last edited by admin (12-Jul-2020 01:07:32)

#2 10-Jul-2020 20:45:03

bebe
Membru
Registered: 16-Aug-2019

Re: Întrebare

Problema e ca majoritatea membrilor cu mine n frunte suntem prea slabi,drept urmare RIV ul e arma suprema.

Hail Satan!

#3 10-Jul-2020 20:58:31

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

Salut!
Țin să te informez că Riv-ul final numai banal nu e.
Dezleagă sufletul, zdruncină din temelii sistemul lor global, trezește oameni etc.
Suntem deja în plin război spiritual,iar Riv-ul final e ce-a mai puternică armă la momentul de față.
In legătură cu oamenii care alimentează controlul evreiesc global,nu va mai dura mult.
Cu cât mai multe Riv-uri facem cu atât mai repede se va termina.

"Rămân exact cum am promis, prietenos ca o grenadă dată în spațiu închis"

Hail Satan

#4 10-Jul-2020 23:47:57

Lupul Dacic
Membru
Registered: 11-May-2020

Nu cred că RTR este o banalitate fiindca le anulăm puterea ceea ce înseamnă că puterea lor scade în fiecare zi gândește-te că în aproape 17 ani le-am distrus sursa de energie pe care nenorociții de evrei au făcut din 2000 și ceva de ani prin crime împotriva umanității de asemenea curăţa sufletul și are impact mare asupra planetei .
Sunt Ss care nu dau importanţă RTR mulţi și asta e destul de trist  ce facem noi este să secăm de energie cele patru direcţii YHWH ei oricum vor fii eliminaţi la sfârsitul razboiului pentru Zeii nostri cateva mii de ani sunt doar o scurtă periodă de timp  , acestă epoca întunecată a umanității și fiind totodată și ultima sansă a noastră să-i eliminăm  .

#5 10-Jul-2020 23:52:05

Lupul Dacic
Membru
Registered: 11-May-2020

Câteva miliarde de creștinii si musulmani nu fac cat sutele noastre de Ss pentru că noi devenim mult mai puternici și energia lor de zombi este secată s-a afirmat că multe suflete vor fii pierdute fiind și ultima lor viaţa dacă sufletul este slab Înaltul Preot Cobra a spus că nu suntem aici să salvăm pe toata lumea .

#6 12-Jul-2020 01:18:09

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Pyssu wrote:

Salut tuturor camarazilor și camaradelor noastre. Mă întreb, când zeii vor avea 'permisiunea' să înceapă atacurile, iar noi nu putem face nimic altceva decât acel banal de R.I.V , care le distruge litere programate, dar să nu uităm că ei au energia și puterea de la oamenii care se încred în mizeriile lor, nu putem să le distrugem sursa de energie, adică oamenii pentru că ar fi o anormalitate, oamenii trebuie să se trezească odată din somnul adânc al înșelăciunii. Situația este una foarte complexă, nu putem să le distrugem sursa de putere, automat ei își iau puterea din energiile oamenilor, apoi pot să reprogrameze alte lucruri cu energia asta. Mă întreb, oare Înalții Preoți și Înaltele Preotese nu s-au gândit la ceva? Nu putem lucra cu zei care vor să *** evrei, nu putem face lucrări de genul?

RIV-ul vine direct de la Zei. Multe popoare au abordat în diferite feluri problema evreiască și n-au ajuns nicăieri, și asta pentru că abordarea n-a fost una spirituală. Blestemele și legăturile puse de evrei asupra omenirii de-a lungul mileniilor, trebuie dezlegate dacă vrei să ajungi undeva. Întreaga magie evreiască se bazează pe acel alfabet ebraic. Lovește sursa și întreag vortexul lor de energie se năruiește, pentru că nu mai există nimic care să-l țină în loc. Fără acel alfabet, energiile ridicate de creștini, musulmani și de ceilalți amăgiți, va fi în zadar; dacă alfabetul ebraic e mort, acea energie nu mai poate fi manevrată și direcționată în mod corespunzător.

RIV-ul final e mai puternic decât pare. Odată începute, efectele majore provocate de acesta se vor manifesta ca o avalanșă, ca un joc de domino care nu mai poate fi oprit. Așa că continuă să faci RIV-ul final oridecâte ori ai ocazia.

Thomas

#7 12-Jul-2020 03:25:22

Pyssu
Membru
Registered: 15-Feb-2020

Mulțumesc pentru părere.  Am făcut și eu RIV de 9 ori în 2 zile și am observat că este puternic și consumă mult. Profeția hermetică a lui Thoth, Thomas ce părere ai de ea? Se va adeveri? Dar, de eclipsa de pe 14-24 Decembrie care nu va mai pleca? Entitățile par să și facă de cap cu oamenii slabi, să-i manipuleze, în America s-a observat asta? Ce zici, ele sunt de vină sau așa este sistemul, la cum e Trump rasist s-ar putea să fie manipulați de el. Aștept niște păreri împărțite dacă dorești.

Board footer