Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 18-Feb-2018 01:30:53

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (19 februarie - 2 martie)

Voi fi scurt pentru a ușura munca traducătorilor. Acesta este motivul pentru care am și postat mai devreme programul.

Inamicul se prăbușește mai repede acum cu RIV-ul Shema. Trebuie doar să continuăm și totul va fi bine pentru noi.

Nu uitați că Gentilii reprezintă 99% din populația planetei. Nu vă temeți și nu vă îngrijorați, planeta a trecut prin nenumărate evenimente urâte din cauza inamicului, dar am supraviețuit, suntem aici și știm ceea ce trebuie să știm. Situația va fi reglată și se va face dreptate.

Mai jos este programul de RIV-uri:

19 februarie:

20 februarie:

21 februarie:

22 februarie:

23 februarie:

24 februarie:

25 februarie:

26 februarie:

27 februarie:

28 februarie:

1 martie:

2 martie:

– Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 23-Feb-2018 20:18:39

Suflet ranit
Membru
Registered: 16-Jul-2017

Re: Program de RIV-uri (19 februarie - 2 martie)

Se poate sa facem un fel de "RIV"
Impotriva negroteiilor chinuiti si mixarii rasiale,daca as stii din ce fel de cuvinte sa leg acest blestem l-as face chiar eu,deci ce spuneti e buna idea mea?

Trenul nu se oprește din drum la vederea turmei de oi.
Hail Satan
Hail Furcas

#3 23-Feb-2018 21:17:13

The Hybrid
Novice
From: Nowhere
Registered: 28-Jun-2015
Website

Suflet ranit wrote:

Impotriva negroteiilor chinuiti si mixarii rasiale,daca as stii din ce fel de cuvinte sa leg acest blestem l-as face chiar eu,deci ce spuneti e buna idea mea?

Avem deja ce ne trebuie. Noi trebuie sa lovim la sursa "evreii" ei imping mixarile rasiale,ei dau mai multe drepturi negrilor decat albilor in propia lor tara etc etc.

#4 23-Feb-2018 23:31:17

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Probabil se poate face, dar nu ar trebui sa ii judeci doar pentru ca au culoarea pielii diferite, daca ai cunoscut vreo 2 sau 3 "negrotei chinuiti" asta nu inseamna ca toti sunt asa, unii sunt chiar de treaba .

#5 24-Feb-2018 00:34:44

Forores
Centurion ✸ ✸ ✸ ✸
Registered: 02-Nov-2013

Uite că și tu ai cunoscut doar câțiva de treabă și nu o mulțime. Sunt destul de sigur că el nu vorbea de câteva zeci ori sute, ci de milioanele care au fost impinse de evrei în țările albilor.

Cât despre ideea ta, Suflet rănit, ritualurile sunt create în conformitate cu agenda lui Satan, și nu sunt făcute la întâmplare de către preoți.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#6 24-Feb-2018 04:11:14

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Suflet ranit wrote:

RIV înseamnă Ritual de Inversare din Tora. Asta ar trebui să spună tot  smile

Thomas

#7 24-Feb-2018 09:44:32

Suflet ranit
Membru

Clarier wrote:

Probabil se poate face, dar nu ar trebui sa ii judeci doar pentru ca au culoarea pielii diferite, daca ai cunoscut vreo 2 sau 3 "negrotei chinuiti" asta nu inseamna ca toti sunt asa, unii sunt chiar de treaba .

Nu ii judec Clarier eu doar spun adevarul,nu urasc negrii, urasc putorile ce traiesc din ajutor social si nu fac nimic salbaticii care trebuie educati dar nu stiu ei ce e aia .
Plus ca unii au degenerat ingrozitor de mult de la stadiul de om la animal iar asta a inceput sa deranjeze

Hail Satan
Hail Furcas

#8 24-Feb-2018 09:45:30

Suflet ranit
Membru

Forores wrote:

Uite că și tu ai cunoscut doar câțiva de treabă și nu o mulțime. Sunt destul de sigur că el nu vorbea de câteva zeci ori sute, ci de milioanele care au fost impinse de evrei în țările albilor.

Cât despre ideea ta, Suflet rănit, ritualurile sunt create în conformitate cu agenda lui Satan, și nu sunt făcute la întâmplare de către preoți.

Mersi

Hail Satan
Hail Furcas

Board footer