Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 02-Mar-2018 22:04:47

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Program de RIV-uri (3-17 martie)

Salutări tuturor. Acesta este programul pentru perioada 3-17 martie.

Pentru cei care au terminat de făcut RIV-urile pentru ziua de azi, pot continua tot astăzi cu RIV-urile din 3 martie. Astfel le puteți face atât azi cât și mâine.

Acest lucru este important pentru noi, pentru a ghida puterea suplimentară astfel încât alegerile germane să se încheie cu un rezultat bun. Evreica Merkel se prăbușește ca o rachetă masivă. Există o șansă pentru ca Germania să se trezească, iar asta e important deoarece evreii au acum control asupra ei.

Mai jos este programul:

Dacă faceți în fiecare zi RIV-ul Shema creșteți eficacitatea celorlalte RIV-uri. De aceea trebuie făcut zilnic înainte de a face alte RIV-uri. Începeți mai întâi cu el. (Îl puteți face chiar și cu ore înainte de a face ritualurile din ziua respectivă.) Apoi continuați cu programul general.

Dacă vreți să faceți mai mult, după ce ați făcut ultimul ritual, refaceți RIV-ul Shema pentru a intensifica și mai mult efectele.

3 martie:

4 martie:

5 martie:

6 martie:

7 martie:

8 martie:

9 martie:

10 martie:

11 martie:

12 martie:

13 martie:

14 martie:

15 martie:

16 martie:

17 martie:

– Înaltul Preot Hooded Cobra 666

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 02-Mar-2018 22:30:30

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Re: Program de RIV-uri (3-17 martie)

Intrebare: RIV-urile au mai multa putere facute cu voce tare? Intreb asta, deoarece eu nu prea le pot face cu voce tare mama fiind mai mult prin casa.

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#3 02-Mar-2018 23:21:41

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Trebuie sa fi initiat ca sa faci RIV-urile? Nu am avut ocazia sa ma initiez inca ...

#4 03-Mar-2018 00:43:54

The Hybrid
Novice
From: Nowhere
Registered: 28-Jun-2015
Website

Clarier wrote:

Trebuie sa fi initiat ca sa faci RIV-urile? Nu am avut ocazia sa ma initiez inca ...

Da.
Pot fii foarte periculoase pentru neintiati la fel si meditatiile.

#5 03-Mar-2018 01:52:52

Anonymous1011
Membru
Registered: 31-Mar-2017

Clarier wrote:

Da, trebuie să fi inițiat .

Ritualul de inițiere

#6 03-Mar-2018 09:32:37

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Da. Poti pune muzica in camera ta si vibrezi un pic mai incet.Afirmatiile se pot face in gand.

Luz wrote:

Intrebare: RIV-urile au mai multa putere facute cu voce tare? Intreb asta, deoarece eu nu prea le pot face cu voce tare mama fiind mai mult prin casa.

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#7 03-Mar-2018 09:50:13

Luz
Membru
From: Iasi
Registered: 02-Dec-2016

Carina wrote:

Da. Poti pune muzica in camera ta si vibrezi un pic mai incet.Afirmatiile se pot face in gand.

Luz wrote:

Multumesc Carina!

Hail Satan! Hail Valefor! Hail Focalor!

#8 03-Mar-2018 13:40:33

Carina
Autor
Registered: 17-Jan-2017

Cu placere! Spor!

Luz wrote:
Carina wrote:

Luz wrote:

Multumesc Carina!

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi!

#9 05-Mar-2018 04:26:09

Baphomet
Novice
Registered: 05-Mar-2018

Vă salut! sunt nou pe aici, dar îmi place ce se 'mișcă'...
Deasemenea, mai văd și mentalități deschise și răspândirea adevărului despre nazism, nu propagandele obosiților...
Mi-ar plăcea și o discuție cu administratorul.

Templi Omnium Hominum Pacis Abhas capra1
Capricorn, XXII.XII capra

#10 06-Mar-2018 14:40:29

Gorillaz
Membru
Registered: 07-Oct-2015

Baphomet wrote:

Vă salut! sunt nou pe aici, dar îmi place ce se 'mișcă'...
Deasemenea, mai văd și mentalități deschise și răspândirea adevărului despre nazism, nu propagandele obosiților...
Mi-ar plăcea și o discuție cu administratorul.

Salut! Cu administratorul poti discuta aici, pe forum.

Evolve

#11 09-Mar-2018 13:23:29

DragonTamed
Membru
From: Bucuresti
Registered: 14-Aug-2017

Pentru programul de RIV-uri se considera ziua calendaristica (aceasta incepe la ora 0.00) sau ziua astrologica (aceasta incepe la rasaritul soarelui). Am cautat pe forum si nu am gasit. Imi cer scuze daca intrebarea a mai fost pusa. Intreb, pentru ca unele RIV-uri le fac noaptea. Multumesc.

#12 09-Mar-2018 14:14:49

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

DragonTamed wrote:

Pentru programul de RIV-uri se considera ziua calendaristica (aceasta incepe la ora 0.00) sau ziua astrologica (aceasta incepe la rasaritul soarelui). Am cautat pe forum si nu am gasit. Imi cer scuze daca intrebarea a mai fost pusa. Intreb, pentru ca unele RIV-uri le fac noaptea. Multumesc.

Pentru lucrările magice întotdeauna se folosește ziua astrologică

Thomas

#13 09-Mar-2018 14:49:55

DragonTamed
Membru

@Thomas Multumesc. Deci, ca sa-mi fie clar (to wrap my mind around it so to say). Astazi mai am Autoritatea Demonica si Shema2 (trebuie sa repetam Shema) Pot sa le fac pana maine la rasaritul soarelui? E corect ce spun?
In acelasi timp pot sa spun ca pana acum am folosit ziua calendaristica. De exemplu astazi Shema1 si 72 le-am facut la orele 1.00 Am si respectiv 3.00 AM. Of!
Practic eu azi ce am de facut ca sa 'trec' la ziua astrologica? Iau totul de la capat? Nu mai spun ca am sentimentul ca in toate celelalte zile am facut RIV-urile degeaba, cel putin cele pe care le-am facut pe noapte pentru ziua urmatoare. sad

#14 09-Mar-2018 17:03:12

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

DragonTamed wrote:

@Thomas Multumesc. Deci, ca sa-mi fie clar (to wrap my mind around it so to say). Astazi mai am Autoritatea Demonica si Shema2 (trebuie sa repetam Shema) Pot sa le fac pana maine la rasaritul soarelui? E corect ce spun?
In acelasi timp pot sa spun ca pana acum am folosit ziua calendaristica. De exemplu astazi Shema1 si 72 le-am facut la orele 1.00 Am si respectiv 3.00 AM. Of!
Practic eu azi ce am de facut ca sa 'trec' la ziua astrologica? Iau totul de la capat? Nu mai spun ca am sentimentul ca in toate celelalte zile am facut RIV-urile degeaba, cel putin cele pe care le-am facut pe noapte pentru ziua urmatoare. sad

Da, le poți face până la răsărit. Răsăritul marchează începutul zilei. Tot ceea ce faci înainte de răsărit e considerat pentru ziua precedentă.

Nu le-ai făcut degeaba. RIV-urile nu sunt la fel de sensibile ca alte lucrări magice (spre exemplu, pătratele cabalistice sunt foarte sensibile la așa ceva și întreg pătratul îți e ruinat dacă greșești zilele sau numărul de vibrații care trebuie făcute zilnic). RIV-urile sunt în regulă chiar dacă le-ai făcut în alte zile. Fără doar și poate că acestea și-au făcut efectul.

Spre exemplu unele RIV-uri pot fi făcute zilnic, chiar dacă nu sunt trecute în program. Spre exemplu RIV-urile de eliberare a Șarpelui, pot fi făcute zilnic și acestea îți vor elibera șarpele Kundalini și sufletul de blesteme și vrăji de legare, și prin urmare te vor ajuta să avansezi spiritual mai repede. Acesta e doar un exemplu

Thomas

#15 14-Mar-2018 06:37:36

DragonTamed
Membru

@Thomas. Pentru 13 martie au fost RIV-urile 'Sarpele este liber' si 'Imputernicirea Sarpelui'. La prima am facut RAUM completa, la a doua am vibrat SATANAS  de 13 ori in chackre. Ti se pare ceva gresit? Pentru mine SATANS functioneaza foarte bine, nu neaparat pentru ca e scurta (dar, da, conteaza si asta), ci pentru ca imi iese cu vizualizare (vizualizez un sarpe de foc, care se ridica de la picioare, prin chackra radacina si imi invarte chackrele; vibrez fiecare litera in fiecare chackra). Si, evident, multumesc pentru sfatul precedent - voi incerca, pe cat posibil, sa fac meditatiile cu Sarpele si cand nu sunt 'de rand'.

Board footer