Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 24-Nov-2021 16:39:44

Forores
Moderator
Registered: 02-Nov-2013

Program de RIV-uri 26 noiembrie - 7 decembrie

Program de RIV-uri 26 noiembrie - 7 decembrie. Inversarea sărbătorii "hanuka".

Înaintea următoarelor lansări, trebuie să contracarăm inamicul pentru ultima oară în acest an, în timpul sărbătorii "hanuka". Acest lucru este imperativ pentru ca noi să primim mai puţin din energia lor blestemată pe care o vor distribui asupra tuturor în acest an.

Deja au început cu blestemarea şi cu vrăjile lor obişnuite, într-un mod mai turbat deoarece este necesar pentru agendele lor globale la care lucrează acum. Aşa că este imperativ ca acest program să fie postat din timp.

Pentru cei care doresc, puteţi începe imediat. Data "oficială" de începere a acestui program este 26 noiembrie. Pe de-o parte este postat foarte devreme pentru ca oamenii să îl vadă din timp şi să îşi poată organiza programul, iar pe cealaltă parte este pentru aceia dintre noi care vor să maximizeze războiul şi să înceapă instantaneu.

Hanuka este una dintre cele mai periculoase sărbători ale inamicului, fiind secundă doar lui Yom Kippur. Vor avea loc blesteme copioase împotriva neamurilor, printre care şi multe alte crime obişnuite ale acestora.

Bineînţeles, după cum oamenii pot observa la ştiri, această sărbătoare se aliniază "perfect" cu carantinele, restricţiile şi atacurile concurente asupra libertăţilor şi drepturilor neamurilor, care sunt de asemenea codificate în mizeria lor ocultă pe care o urmează şi alături de mişcările lor materiale.

Evreii, înainte de a se apuca de "sărbătorile" lor, petrec multe zile în şir făcând sacrificii şi alte atacuri asemănătoare. Este un model pe care ei îl urmează. De aceea, toată lumea este sfătuită să îşi construiască o aură puternică de protecţie şi să participe la acest război spiritual pentru a menţine totul stabil şi pentru a ieşi victorioşi.

Mai jos aveţi ritualurile.

Vor fi tot aceleaşi riv-uri pentru că acestea lucrează cel mai bine pentru contracararea tuturor lucrurilor pe care ei încearcă să le construiască în timpul acestui program.

Ritualul Final este întotdeauna constituit din Ritualul Final de Inversare + Uciderea Tetragramatonului + Distrugerea apărării evreieşti.

26 noiembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
27 noiembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
28 noiembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
29 noiembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
30 noiembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
1 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
2 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
3 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
4 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
5 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
6 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.
7 decembrie: Riv-ul final; Blestemarea israelului; Inversarea sacrificiului de sânge.

"Omul cu adevărat bun este doar cel care ar fi putut fi rău şi n-a fost."
Hail Satan!!!

#2 24-Nov-2021 17:04:16

meli666
Membru
Registered: 11-May-2021

Re: Program de RIV-uri 26 noiembrie - 7 decembrie

Spor tuturor la ritualuri! Hail Satan!

#3 25-Nov-2021 00:43:04

DVL149
Membru
From: Piatra Neamt
Registered: 13-Apr-2018

E timpul sa le dam ceea ce merita!!!

19.11.2013

#4 26-Nov-2021 14:33:29

Alexandru 27
Novice
Registered: 19-Aug-2021

Pentru cei care nu au parte de prea multa intimitate. Merge daca il faci in imaginar?

#5 26-Nov-2021 22:35:25

Rroco
Războinic ✸
Registered: 18-Jan-2018

Alexandru 27 wrote:

Pentru cei care nu au parte de prea multa intimitate. Merge daca il faci in imaginar?

Poți rosti atât în șoaptă cât și în gând dacă nu ai intimitate chiar deloc, da.

29.05.2016 - data dedicarii
Imn la Satan  sarpe

#6 26-Nov-2021 23:47:09

Războinicul
Novice
From: România
Registered: 10-Jan-2020

Nu s-au săturat de umilința provocată de riv-uri de la yom kippur. Hai să le mai dăm odată ce trebuie  lol

Dedicat
10.01.2020 ora 10:01 capra
Hail Satan!
Hail forțele Iadului

#7 27-Nov-2021 00:53:51

Sasuke02
Membru
Registered: 26-Aug-2020

Le dam sa se sature de tot. Asta-i spiritul  capra

#8 27-Nov-2021 01:08:56

Alexandru 27
Novice

Rroco wrote:
Alexandru 27 wrote:

Poți rosti atât în șoaptă cât și în gând dacă nu ai intimitate chiar deloc, da.

Multumesc pentru raspuns, sper sa functioneze cum il fac eu.

#9 29-Nov-2021 22:58:38

Alexandru 27
Novice

Unde pot gasi pronuntia inregistrata pentru Distrugerea apararii evreilor? NU ma prea descurc cu pronuntiile. De exemplu nu stiu cum se pronunta KOK sau K fara KH si IY. Si afirmatiile ar trebui facute toate impreuna de numarul respectiv, sau pe rand fiecare de numarul respectiv?

#10 30-Nov-2021 13:26:19

Forores
Moderator

Alexandru 27 wrote:

Unde pot gasi pronuntia inregistrata pentru Distrugerea apararii evreilor? NU ma prea descurc cu pronuntiile. De exemplu nu stiu cum se pronunta KOK sau K fara KH si IY. Si afirmatiile ar trebui facute toate impreuna de numarul respectiv, sau pe rand fiecare de numarul respectiv?

Nu avem o înregistrare audio a ritualului. K simplu se pronunţă ca şi C, iar YI vine un i mai lung şi ridicat. Afirmaţiile vin făcute pe rând de 3 ori, fiecare coloană de afirmaţii reprezintă o rundă.

Hail Satan!!!

#11 30-Nov-2021 14:07:45

Dark Blue Eye
Războinic ✸
Registered: 13-Aug-2020

Forores wrote:
Alexandru 27 wrote:

Nu avem o înregistrare audio a ritualului. K simplu se pronunţă ca şi C, iar YI vine un i mai lung şi ridicat. Afirmaţiile vin făcute pe rând de 3 ori, fiecare coloană de afirmaţii reprezintă o rundă.

Ba este una făcută de un membru. E în ultimul mesaj de aici

Hail Satan!
Hail Agares!

#12 30-Nov-2021 17:20:20

Alexandru 27
Novice

Forores wrote:
Alexandru 27 wrote:

MULTUMESC.

#13 30-Nov-2021 17:59:06

Forores
Moderator

Dark Blue Eye wrote:
Forores wrote:
Alexandru 27 wrote:

Nu ştiam thinking Ţie îţi merge videoclipul?

Hail Satan!!!

#14 30-Nov-2021 18:19:14

Rroco
Războinic ✸
Registered: 18-Jan-2018

Forores wrote:
Dark Blue Eye wrote:
Forores wrote:

Nu ştiam :-? Ţie îţi merge videoclipul?

Eu știam, dar nici mie nu mi-a mers de fiecare dată când am încercat să îl deschid. Am presupus că problema e de la mine și nu am mai încercat.

29.05.2016 - data dedicarii
Imn la Satan  sarpe

#15 30-Nov-2021 20:02:32

Dark Blue Eye
Războinic ✸

Da, mie îmi merge. Poate e din vina browser-ului, eu folosesc Opera pe telefon și laptop cu vpn-ul activat special pentru forum

Hail Satan!
Hail Agares!

#16 30-Nov-2021 22:03:35

Dark Blue Eye
Războinic ✸

Aparent un alt membru a decupat partea audio din întreg videoclipul ca să avem și pentru ultimul ritual

https://vocaroo.com/1ac1SsXZK3B2

Hail Satan!
Hail Agares!

#17 30-Nov-2021 22:06:19

Dark Blue Eye
Războinic ✸

Cu mențiunea că pronunția nu e de aceeași calitate ca cele făcute de HP Maxine din cauza accentului, dar tot e util pentru cei care nu sunt siguri de propria pronunție

Hail Satan!
Hail Agares!

#18 30-Nov-2021 23:56:47

Forores
Moderator

Doar că trebuie să precizez ceva, cuvintele din Distrugerea apărării evreilor trebuie vibrate, nu rostite pur şi simplu.

Hail Satan!!!

#19 01-Dec-2021 00:39:40

Alexandru 27
Novice

Forores wrote:

Doar că trebuie să precizez ceva, cuvintele din Distrugerea apărării evreilor trebuie vibrate, nu rostite pur şi simplu.

Eu le vibram si pe cele de la RIV-ul final  smile

#20 01-Dec-2021 01:55:17

Războinicul
Novice
From: România
Registered: 10-Jan-2020

Forores wrote:

Dacă până acum le-am rostit au cât de cât putere sau e nulă treabă si a fost doar o pierdere de vreme?

Dedicat
10.01.2020 ora 10:01 capra
Hail Satan!
Hail forțele Iadului

#21 01-Dec-2021 04:13:33

Forores
Moderator

Războinicul wrote:
Forores wrote:

Dacă până acum le-am rostit au cât de cât putere sau e nulă treabă si a fost doar o pierdere de vreme?

Nu au fost nule acele ritualuri, dar de acum încolo vibrează-le.

Hail Satan!!!

#22 01-Dec-2021 12:12:21

Dark Blue Eye
Războinic ✸

Voi traduce https://ancient-forums.com/viewtopic.php?f=24&t=60932 și ar trebui să clarifice lucrurile

Hail Satan!
Hail Agares!

Board footer