Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 26-Jul-2018 14:28:50

NishaWillow
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 30-May-2015

Adaugă mai multă putere RIV-ului Final

Această etapă este opțională. Azazel mi-a dat asta. Acest lucru te ajută, de asemenea, să-ți cureți sufletul de blestemele ebraice.

Evreii au blestemat gentilii de secole.

După ce ați recitat fiecare literă, vizualizați-o, sau dacă există mai multe variante ale ei, vizualizați fiecare literă în parte.

Litera trebuie să fie de culoare albă spre gri și pe un fundal negru. Vizualizați litera cum se dezintegrează în totalitate, până când întregul fundal devine complet negru.
Apoi, mâzgăliți litera/literele.

1. Recitați cuvintele pentru fiecare literă;
2. Vizualizați litera, sau în cazul în care sunt mai multe, vizualizați fiecare literă în parte;
3. Mâzgăliți literele ca de obicei.

Pentru aceia dintre noi care au clarviziune, putem vedea literele. Unele se răsucesc și mor pe măsură ce se dezintegrează, mai ales partea de sus a acestora. Având în vedere puterea literelor, unele sunt mai gri decât altele.

Am observat că punctele încearcă să sară de la locul lor. Dacă se întâmplă asta, aduceți-le înapoi.

- Înalta Preoteasă Maxine Dietrich
http://www.joyofsatan.org

Last edited by NishaWillow (01-Apr-2019 21:05:51)

Cunoaşterea este prin ea însăşi putere. sarpe

#2 27-Sep-2018 23:15:33

SerLorars13
Autor
From: Romania
Registered: 27-Dec-2015

Re: Adaugă mai multă putere RIV-ului Final

Pot să le vizualizez pe un fundal negru (ele fiind de culoare gri) și să vizualizez niște fulgere negre,întunecate cum le distrug?

"We are at war, do not forget it!"
Hail Seere! Hail Satan!

#3 28-Sep-2018 10:23:03

Abyss
Războinic ✸
From: Tulcea
Registered: 01-Feb-2018

Poti folosi orice, ideea este sa le vizualizezi distrugandu se

HAIL SATAN!
HAIL DUAT!

#4 28-Sep-2018 13:33:25

SerLorars13
Autor

Abyss wrote:

Poti folosi orice, ideea este sa le vizualizezi distrugandu se

Mersi de raspuns!  big_smile

Hail Seere! Hail Satan!

#5 01-Oct-2018 17:59:29

Ratatoskr
Autor
Registered: 21-Nov-2016

Tocmai ce am terminat ritualul folosind aceast metoda. Tin sa mentionez ca se simte extrem de puternica, imediat ce am aplicat metoda pe primele litere ale alfabetului ebraic, am avut un sentiment de o usurare incredibila, si ma simteam ca si cum acele litere nici nu ar fi existat. Recomand tuturor sa faca acest adagiu ritualului, fiindca este foarte usor de facut insa are rezultate semnificative  smile

Started from the bottom. Just to climb to the top. Struggles, yeah I've got them. But I'm never gonna stop
I'm pushin' till I'm broken. Gonna leave it on a field
Dreams unspoken. It's time to make em' real

#6 01-Oct-2018 18:13:08

SerLorars13
Autor

Ratatoskr wrote:

Tocmai ce am terminat ritualul folosind aceast metoda. Tin sa mentionez ca se simte extrem de puternica, imediat ce am aplicat metoda pe primele litere ale alfabetului ebraic, am avut un sentiment de o usurare incredibila, si ma simteam ca si cum acele litere nici nu ar fi existat. Recomand tuturor sa faca acest adagiu ritualului, fiindca este foarte usor de facut insa are rezultate semnificative  smile

Altă metodă pe care am încercat-o a fost să vizualizez literele cum sunt lovite de fulger iar peste câteva clipe să explodeze fiecare în zeci de bucățele. Apoi un uragan de foc să vină și să ardă acele bucățele. Aici vizualizându-le cum sunt luate pe sus și cum ard rapid, uraganul transformându-le în cenușă, iar cenușa dezintegrându-se.

Hail Satan!

Hail Seere! Hail Satan!

#7 01-Oct-2018 18:18:38

Ratatoskr
Autor
Registered: 21-Nov-2016

SerLorars13 wrote:

Altă metodă pe care am încercat-o a fost să vizualizez literele cum sunt lovite de fulger iar peste câteva clipe să explodeze fiecare în zeci de bucățele. Apoi un uragan de foc să vină și să ardă acele bucățele. Aici vizualizându-le cum sunt luate pe sus și cum ard rapid, uraganul transformându-le în cenușă, iar cenușa dezintegrându-se.

Hail Satan!

Cea mai brutala metoda de a distruge litere ebraice smile)) bine gandit, frate, voi aplica si eu  kek_ok

Started from the bottom. Just to climb to the top. Struggles, yeah I've got them. But I'm never gonna stop
I'm pushin' till I'm broken. Gonna leave it on a field
Dreams unspoken. It's time to make em' real

#8 01-Oct-2018 19:10:09

SerLorars13
Autor

Ratatoskr wrote:
SerLorars13 wrote:

Hail Satan!

Cea mai brutala metoda de a distruge litere ebraice smile)) bine gandit, frate, voi aplica si eu  kek_ok

M-am gândit că distrugerea lor ar putea fi spectaculoasă și brutală în același timp + că este în interesul nostru să nu mai rămână nimic din ele.  foc

Hail Seere! Hail Satan!

#9 01-Oct-2018 20:45:30

Tarzy
Membru
From: Drobeta-Turnu Severin
Registered: 11-Jan-2018

Eu ma incarc cu enervie satanica cand vibrez literele.
Simt in acel moment cum ma umplu de putere satanica.
E foarte tare si placut.
Cand trebuie sa le distrug vizualizez si simt cum o sfera de lumina albastra intra violent in ele si le sparge.
Bucatelele ramase se topesc in eter.

#10 01-Oct-2018 21:02:44

Clarier
Membru
Registered: 10-Feb-2018

Si metoda asta cu dezintegrarea este foarte buna, https://www.ancient-forums.com/viewtopi … =3&t=12482

#11 01-Oct-2018 21:12:16

SerLorars13
Autor

Tarzy wrote:

Eu ma incarc cu enervie satanica cand vibrez literele.
Simt in acel moment cum ma umplu de putere satanica.
E foarte tare si placut.
Cand trebuie sa le distrug vizualizez si simt cum o sfera de lumina albastra intra violent in ele si le sparge.
Bucatelele ramase se topesc in eter.

Interesantă metodă!
Dacă schimb sfera cu o minge de bowling în flăcări albastre satanice și când se izbește de litere să le distrugă iar bucățile să fie mistuite de flăcările satanice. Ar fi o scenă grozavă O.O

Hail Seere! Hail Satan!

#12 05-Oct-2018 18:08:56

Thanatos
Membru
Registered: 08-Mar-2017

Le-am vizualizat si eu albe pe un fundal negru,apoi alb spre gri pe un fundal negru pana la negru pe negru ca mai apoi sa vizualizez cum se dezintegreaza din interior sub forma unui cerc care le face inexistente.Am observat ca poti de asemnea sa le arzi de sus de la cea mai groasa structura pana la baze ele fiind slab construite si arzand pana cand ramane doar focul.

Ave Satanas
HAIL SABURAC!

#13 11-Oct-2018 11:55:36

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

SerLorars13 wrote:

Thanatos wrote:

Le-am vizualizat si eu albe pe un fundal negru,apoi alb spre gri pe un fundal negru pana la negru pe negru ca mai apoi sa vizualizez cum se dezintegreaza din interior sub forma unui cerc care le face inexistente.Am observat ca poti de asemnea sa le arzi de sus de la cea mai groasa structura pana la baze ele fiind slab construite si arzand pana cand ramane doar focul.

Dacă voi vreți să mergeți prin toți acei pași, fie. Însă la final ar fi mai bine să le vizualizați devenind negre și dispărând în neant; acest lucru reprezintă anularea totală a acelor litere și energii și întoarcerea lor în vidul etern. Prin asta le negi atât existența cât și speranța de a mai fi reînviate vreodată. Odată devenite neant, acestea nu mai au nici formă, nici personalitate și nici altceva care să le diferențieze de neantul însuși.

Last edited by admin (11-Oct-2018 12:01:23)

Thomas

#14 11-Oct-2018 19:50:25

SerLorars13
Autor

admin wrote:
SerLorars13 wrote:

Thanatos wrote:

Dacă voi vreți să mergeți prin toți acei pași, fie. Însă la final ar fi mai bine să le vizualizați devenind negre și dispărând în neant; acest lucru reprezintă anularea totală a acelor litere și energii și întoarcerea lor în vidul etern. Prin asta le negi atât existența cât și speranța de a mai fi reînviate vreodată. Odată devenite neant, acestea nu mai au nici formă, nici personalitate și nici altceva care să le diferențieze de neantul însuși.

Dacă literele sunt distruse definitiv prin asta, atunci mă voi conforma, mă voi strădui cât de tare pot să le fac să dispară în neant!

HAIL SATAN!  foc

Hail Seere! Hail Satan!

Board footer