Forumurile Bucuria lui Satan

„Întunericul e lumină întoarsă pe dos” – Belzebut

You are not logged in. In order to view the entire Forum, please log in.

#1 21-Aug-2020 01:46:04

Loading
Templier ✸ ✸ ✸
Registered: 27-May-2016

Noua Ordine Mondială Expusă

Trebuia postat aici dar a devenit prea mare și l-am organizat într-un document pdf. Postez aici doar cuprinsul ca să știți ce informații veți găsi acolo.
LINK: https://docdro.id/FNdn5YH

Unde sunt drepturile umane? - pandemii, vaccinuri, microcipuri, tehnologie de identificare cuantică.......3

8 predicții de la Forumul Economic Mondial...........8

„Illuminati Confirmat” - Presupus fost membru Illuminati expune Noua Ordine Mondială.........14

Supermemorandumul – guvernul mondial votat în secret în 2014..........17

Protocoalele de la Toronto – alt document secret descriind noua lume în guvernul global...........22

FEMA – guvernul comunist secret al Statelor Unite ale Americii...........28

Economistul: Simbolism sugerând evenimente majore din viitor – Știu ei ceva?............34

Document din 2010 al Fundației Rockefeller oferă o descriere precisă a viitoarei pandemii..........38

Experimentul Venezuela – generarea haosului total în câteva zile printr-o pană majoră de electricitate.........41

Genocid, dezastre naturale, microcipare, foamete, război mondial: Toți pașii sunt în biblie!.........45

Distribuiți dacă-l considerați util. Ar putea deschide niște ochi.

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073
Archivă Bucuria lui Satan completă 3/1/2021: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 687#p67687
Arhivă RIV-uri și Ritualuri BLS 1/1/2021: https://mega.nz/file/MNxRlSIJ#pDVi6ZH2u … da8wvkXWJ8

#2 21-Aug-2020 03:03:53

Anonymous1011
Războinic ✸
Registered: 31-Mar-2017

Re: Noua Ordine Mondială Expusă

Prea bine punctat! Super util . Mulțumim !

”Those who want to live, let them fight, and those who do not want to fight in this world of eternal struggle do not deserve to live.” Hitler

#3 26-Aug-2020 16:15:19

Erloor
Membru
Registered: 28-Dec-2016

Viitorul se arata foarte sumbru pentru noi si copiii nostrii, multumim frate Loading!

In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
AVE SATANAS!

#4 28-Aug-2020 15:43:35

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Erloor wrote:

Viitorul se arata foarte sumbru pentru noi si copiii nostrii, multumim frate Loading!

Asta dacă-și duce inamicul la bun sfârșit planurile. Altfel viitorul e strălucit, atât pentru noi cât și pentru copii noștri.

Thomas

#5 29-Aug-2020 00:33:27

PH3
Membru
Registered: 26-Oct-2016

admin wrote:
Erloor wrote:

Asta dacă-și duce inamicul la bun sfârșit planurile. Altfel viitorul e strălucit, atât pentru noi cât și pentru copii noștri.

Mulțumim pentru aceastră rază de speranță, Thomas. Chiar aveam nevoie ?

#6 29-Aug-2020 00:34:06

PH3
Membru
Registered: 26-Oct-2016

Oops. Acel semn de întrebare trebuia să fie un emoticon. Just ignore it please

#7 17-Jan-2021 23:35:59

Loading
Templier ✸ ✸ ✸

Ati auzit cu totii probabil de pana de curent recenta din Europa (cine stie poate unii ati fost chiat afectati). S-a intamplat si-n Pakistan daca am vazut bine la stiri. Dupa cum vedeti in documentul de mai sus este mentionata o pana de curent nationala care a avut loc in Venezuela in Martie 2019 si a durat in jur de o saptamana. Astea nu sant nicideum accidente in opinia mea, ci au loc pentru a se testa si examina reactia oamenilor cand sant lipsiti de curent electric. Cand o astfel de pana se intinde pe mai multe zile si are loc la nivel national, nu mai curge apa la robinete, banii sant blocati in conturile bancare (cu exceptia banilor fizici), magazinele se inchid, pacientii dependenti de tratamente facute prin aparatura electronica au sanse mari sa moara in spitale, oamenii incep sa sparga case si magazine si in general se instaleaza un haos pentru mancare si apa. Apoi in Venezuela gheata a fost speculata si vanduta la suprapret intrucat oamenii aveau nevoie de ea pentru a-si mentine alimentele reci in frigidere.

Pana de curent din Europa a fost in opinia mea un test si un experiment similar cu cel din Venezuela dar la o scara mai mica, inca un motiv in plus sa stocati alimente (de regula la conserva) si apa intrucat este intr-adevar posibil sa se pregateasca o pana de curent la nivel global care sa duca la anarhie civila, dupa care evreii care au creat pana sa vina cu solutiile lor dictatoriale care sa oblige populatia sa renunte la drepturi pentru a opri anarhia. Va fi posibil o incercare de implementare a legii martiale, controlul populatiei prin armata, lucru care va face imposibil orice protest sau opozitie civila impotriva noului sistem globalist.

Last edited by Loading (17-Jan-2021 23:37:21)

Noua Ordine Mondială Expusă: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 073#p66073
Archivă Bucuria lui Satan completă 3/1/2021: http://bucurialuisatan.com/forum/viewto … 687#p67687
Arhivă RIV-uri și Ritualuri BLS 1/1/2021: https://mega.nz/file/MNxRlSIJ#pDVi6ZH2u … da8wvkXWJ8

#8 18-Jan-2021 23:23:19

Universal666
Novice
Registered: 24-Dec-2020

Îți înțeleg argumentele , dar nu știi exact ce se va întâmpla . Oamenii , în general sunt treji spiritual . Un eveniment de astfel gen va afecta.toate nevoile oamenilor . Apă va fi , mâncarea va fi problema . Nerespectarea  acestei nevoi alimentare,va distruge omul , natura și planeta . Forțele de ordine cu siguranță vor renunța, deoarece sunt oameni și au nevoie de această utilitate ... . Cu siguranță planul le va fi în vileag , deoarece ne dă nouă șansă să începem epoca de AUR mai devreme , pentru că în general.oamenii sunt treji SPIRITUAL ȘI VOR ȘTI PE CINE *******: EVREII . Mereu m-am gândit : care ar fi metoda înțeleaptă să ajungem la guvernare înaintea venirii zeilor pe Terra ?

Last edited by NishaWillow (19-Jan-2021 20:50:18)

Adevărul este ca o sămânță care înflorește în timp ce cunoașterea reprezintă floarea care atrage frumusețea naturii!!

#9 20-Jan-2021 04:18:34

Tarzy
Membru
Registered: 11-Jan-2018

Viitorul nu e bătut în cuie. Nu Trebuie să ne culcăm pe ideea ca am terminat pentru ca nu am terminat încă. Vom termina abia cand inamicul e complet distrus.
Dacă ne oprim din lupta ei vor aduce totul in punctul in care isi doresc din nou.

#10 25-Jan-2021 00:03:49

Loading
Templier ✸ ✸ ✸

Universal666 wrote:

Îți înțeleg argumentele , dar nu știi exact ce se va întâmpla . Oamenii , în general sunt treji spiritual . Un eveniment de astfel gen va afecta.toate nevoile oamenilor . Apă va fi , mâncarea va fi problema . Nerespectarea  acestei nevoi alimentare,va distruge omul , natura și planeta . Forțele de ordine cu siguranță vor renunța, deoarece sunt oameni și au nevoie de această utilitate ... . Cu siguranță planul le va fi în vileag , deoarece ne dă nouă șansă să începem epoca de AUR mai devreme , pentru că în general.oamenii sunt treji SPIRITUAL ȘI VOR ȘTI PE CINE *******: EVREII . Mereu m-am gândit : care ar fi metoda înțeleaptă să ajungem la guvernare înaintea venirii zeilor pe Terra ?

Eu cred că mulți oameni sant trezi din punct de vedere politic, dar în niciun caz spiritual. A fi treaz spiritual înseamnă a înțelege fenomenele oculte și energetice din spatele acestei existențe fizice, a înțelege modul cum magia este folosită împotriva lor, majoritatea oamenilor nu au idee despre lucrurile astea. Dacă era așa în ziua de azi poate existau zeci/sute de milioane de Sataniști Spirituali în lume și problemele noastre ar fi dispărut de mult.

Legat de posibila pană de curent la nivel internațional sau chiar global, apă nu va fi decât în magazine și probabil oamenii se vor toca între ei pentru apă (și mâncare). Or poate în unele țări va fi impusă raționalizarea și oamenii vor primi apă și mâncare cu porția. Adaugă aici că posibil se plănuiește și o criză alimentară. Văzusem o știre (cred că este inclusă în documentul de mai sus) unde zicea că în China s-ar fi descoperit la un abator un virus gripal transmisibl de la porc la om, posibil vor căuta motive să măcelărească specii întregi de animale vitale pentru alimentația umană. În Danemarca de exemplu cred că știți cu toții că au ucis în jur de 15 milioane de nurci pentru că au descoperit ei că nu știu câte erau pozitive cu covid. Au folosit frauda aia de test care iese pozitiv și când trimiți monstra goală la laborator ca să ucidă 15 milioane de animale care altminteri erau folosite pentru carne și îmbrăcăminte. Și în fiecare an auzim de tot felul de gripe porcine și aviare, bine că astea până acum aveau scopul de a obliga oamenii să cumpere carne de la corporații în loc să consume animalele crescute natural de ei.

#11 25-Jan-2021 22:42:29

admin
Administrator
Registered: 24-Oct-2013

Loading wrote:

Ati auzit cu totii probabil de pana de curent recenta din Europa (cine stie poate unii ati fost chiat afectati). S-a intamplat si-n Pakistan daca am vazut bine la stiri. Dupa cum vedeti in documentul de mai sus este mentionata o pana de curent nationala care a avut loc in Venezuela in Martie 2019 si a durat in jur de o saptamana. Astea nu sant nicideum accidente in opinia mea, ci au loc pentru a se testa si examina reactia oamenilor cand sant lipsiti de curent electric. Cand o astfel de pana se intinde pe mai multe zile si are loc la nivel national, nu mai curge apa la robinete, banii sant blocati in conturile bancare (cu exceptia banilor fizici), magazinele se inchid, pacientii dependenti de tratamente facute prin aparatura electronica au sanse mari sa moara in spitale, oamenii incep sa sparga case si magazine si in general se instaleaza un haos pentru mancare si apa. Apoi in Venezuela gheata a fost speculata si vanduta la suprapret intrucat oamenii aveau nevoie de ea pentru a-si mentine alimentele reci in frigidere.

Pana de curent din Europa a fost in opinia mea un test si un experiment similar cu cel din Venezuela dar la o scara mai mica, inca un motiv in plus sa stocati alimente (de regula la conserva) si apa intrucat este intr-adevar posibil sa se pregateasca o pana de curent la nivel global care sa duca la anarhie civila, dupa care evreii care au creat pana sa vina cu solutiile lor dictatoriale care sa oblige populatia sa renunte la drepturi pentru a opri anarhia. Va fi posibil o incercare de implementare a legii martiale, controlul populatiei prin armata, lucru care va face imposibil orice protest sau opozitie civila impotriva noului sistem globalist.

Asta e mai mult decât serios. Fii de asemenea atent la psihologia predictivă pe care o folosesc și pe care au folosit-o (și încă o mai folosesc și cu „pandemia”). Încă dinainte ca aceasta să prindă rădăcini, cu multe luni înainte, au zis pe la știri și prin ziare și peste tot, că următoarea pandemie ne pândește la tot colțul, că aceasta e inevitabilă, etc. Prin faptul că „experții” vorbesc despre asta, îi face pe oameni s-o accepte drept realitate inevitabilă. Asta pregătește terenul pentru lucrările și planurile lor.

De ceva vreme tot aud pe la TV că „ne pasc atacuri cibernetice de proporții”, că acestea sunt „inevitabile”. Din nou, aceiași tactică. Acestea nu sunt inevitabile. Chiar din contră. Atacuri au existat de când internetul. Nu există niciun motiv ca acum, din senin, să „apară” atacuri de proporții. De ce acum? De ce nu în 50 de ani? De ce nu acum 10 ani? De ce chiar acum? Un astfel de „atac” nu e nici pe de parte un lucru pe care un „expert” îl poate prezice prin formule matematice sau alte metode similare. Afară de cazul în care are informații că cineva anume pregătește un astfel de atac.

La fel e situația și cu panele de curent, care am impresia că vor fi puse pe seama „atacurilor” cibernetice venite de nu știu unde...

Din nou, asta e mai mult decât serios.

Thomas

#12 31-Jan-2021 19:12:21

Loading
Templier ✸ ✸ ✸

admin wrote:

Asta e mai mult decât serios. Fii de asemenea atent la psihologia predictivă pe care o folosesc și pe care au folosit-o (și încă o mai folosesc și cu „pandemia”). Încă dinainte ca aceasta să prindă rădăcini, cu multe luni înainte, au zis pe la știri și prin ziare și peste tot, că următoarea pandemie ne pândește la tot colțul, că aceasta e inevitabilă, etc. Prin faptul că „experții” vorbesc despre asta, îi face pe oameni s-o accepte drept realitate inevitabilă. Asta pregătește terenul pentru lucrările și planurile lor.

De ceva vreme tot aud pe la TV că „ne pasc atacuri cibernetice de proporții”, că acestea sunt „inevitabile”. Din nou, aceiași tactică. Acestea nu sunt inevitabile. Chiar din contră. Atacuri au existat de când internetul. Nu există niciun motiv ca acum, din senin, să „apară” atacuri de proporții. De ce acum? De ce nu în 50 de ani? De ce nu acum 10 ani? De ce chiar acum? Un astfel de „atac” nu e nici pe de parte un lucru pe care un „expert” îl poate prezice prin formule matematice sau alte metode similare. Afară de cazul în care are informații că cineva anume pregătește un astfel de atac.

La fel e situația și cu panele de curent, care am impresia că vor fi puse pe seama „atacurilor” cibernetice venite de nu știu unde...

Din nou, asta e mai mult decât serios.

Cu siguranță, importanța acestor evenimente este indubitabilă și cel mai probabil ele pot fi premergătoare unor pene electrice mult mai vaste. Ce trebuie spus despre această psihologie predictivă este că ei o folosesc pentru a inocula absolut orice vor ei în subconștientul oamenilor. Auzeam când se prezenta vremea pe un canal de televiziune acum câteva zile cum se folosește excesiv construcția „suprafața teritoriului” și foarte puțin cuvântul „țară” sau oricare sinonim. Este un exemplu care arată că încearcă să inoculeze în mintea oamenilor că țările nu mai sant țări ci simple teritorii. Am mai auzit la știri de posibile alte pandemii, viruși mai periculoși, crize economice, acestea treptat vor lua naștere pentru că oamenii le alimentează cu energie. Este un tip de manipulare subliminală care în opinia mea ar trebui să fie ilegală într-o societate ideală. Grav este că alarmant de mulți oamen în momentul de față încă se mai informează de la canalele de televiziune și mass media și încă mai cred dezinformarea ce li se servește acolo. Chiar azi auzisem că prin SUA o persoană se dădea mare medic la canalele de televiziune și s-ar fi descoperit după că era un actor care „juca” rolul unui medic. Probabil la asta se ajunge când nu se găsesc marionete să le răspândească propaganda.

Board footer